Obchod Starbazar.cz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PavlinkaK
96 příspěvků 07.12.12 11:21
Obchod Starbazar.cz

Na tuto stránku jsem narazila dnes, je tam nabídka oblečení od „celebrit“, znáte?

Reakce:

Curlygirl
1901 příspěvků 07.12.12 12:12

Neznám a na základě vašeho popisu už i vím, že znát nechci a nepotřebuju.

Cinkitoo  07.12.12 13:10

To jsou celkem zábavný stránky. Jestli jsem to dobře pochopila, chtějí prodávat od celebrit. Mají tam nachystanou Táňu Kuchařovou, Pavlínu Němcovou… Ale zatím prodávají jenom džísky údajně po Andree „Koukninamůjroz­krok“ Verešové Volopichové.

Acrobaleno
948 příspěvků 07.12.12 13:24

Čo už nevymyslia :D. Nedala by som ruku do ohňa za to, že sú to ich veci. Pozrela som si to a nejak si neviem predstaviť, že by Vereška nosila hentaké handry. Navyše na niektorých sú ešte vysačky…to si sélebrity nechávajú na šatách vysačky?

Cinkitoo  07.12.12 13:29

Acrobaleno: Tak když to stojí tolika peněz a vzít se to může jen jednou? S visačkou se to dá vrátit :) :D

PavlinkaK
96 příspěvků 07.12.12 13:29

Tři červený ramínka za upozornění? Ok, příště budu radši mlčet..

Mylady2
12409 příspěvků 07.12.12 13:33

Hehe jedny šaty co Andrea prodává mám taky! Mě osobně se tam pár věcí i líbí… Budu sledovat. Na nadaci by měla jít z prodeje rozhodně vyšší částka!

Mylady2
12409 příspěvků 07.12.12 13:35

@Cinkitoo předpokládám, že si to prostě nikdy neoblekla. Stane se… Mě už taky a pak je možnost to prodat.

Curlygirl
1901 příspěvků 07.12.12 14:57

Je poučné sledovat Verešin šatník… některé kousky jsou dobré, ale jiné děs běs.. naprostá schizofrenie…

http://www.starbazar.cz/…narocne.html

Curlygirl
1901 příspěvků 07.12.12 14:59

Úžasný top pro každý den.. asi jsem divná, ale takový den ještě u mě nenastal… :-D

http://www.starbazar.cz/…zdy-den.html

Cinkitoo  07.12.12 15:17

Curlygirl: Podle některých ten den nastane už za pár dní. Ale já bych v den konce světa chtěla, aby mi to slušelo.

Lola  07.12.12 18:02
@Curlygirl píše:
Je poučné sledovat Verešin šatník… některé kousky jsou dobré, ale jiné děs běs.. naprostá schizofrenie…http://www.starbazar.cz/…narocne.html

Naprosto souhlasím, některé šaty jsou nádherné.
Ovšem z upoutávky „v téhle bundě zazáříš jako Andrejka“ jsem dostala migrénu a ty džínové klůcky radši nechám bez komentáře.

real.blond
6688 příspěvků 07.12.12 18:39

@Mylady2 teda s castkou pro nadaci se moc nevytahli.. kdyby to bylo ASPON 50% ale takhle.. no ale asi stale lepsi, nez dratem do oka.

Jinak nektere veci pekne.. vybrala bych si:-)

lilijána
69 příspěvků 11.12.12 14:02

Že jim není hanba psát tu směšnou částku, kterou dají na nadaci. Komu půjde zbytek? To je na tom asi paní Andrea hodně špatně, že musí vydělat na nové šaty prodejem starých. ( Samozřejmě myšleno ironicky.) Jako nápad to není špatné, ale realizace se mi nelíbí.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit