Obchody v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Black Tears
54 příspěvků 10.05.13 19:36
Obchody v Brně

Jedu do Brna a to město neznám, nikdy jsem tam nebyla. Chtěla bych se vás zeptat, jestli nemáte nějaký tip na obchody i sekáče kam bych se mohla jet podívat? A co Špilberk má cenu se tam jet podívat?

Reklama

Reklama

Reakce:

GalianosjednimL  11.05.13 08:39

@Black Tears Jelikož právě prší, tak minimálně z bezpečnostních důvodů je Špilberk správná volba. :) Protože: „Až se Prygl provalí, nebudeme zófalí, nebudem ztrácet čas, nahrnem se na Špilas“.
Za sebe asi jeden typ http://www.denisanova.cz/ je to v centru, kousek od Dominikánského náměstí. Jestli se o módu zajímáte, tak jméno určitě znáte. Pěkný den

Guinea Pig
1190 příspěvků 11.05.13 13:29

@Black Tears Tip na obchody :-) to je hodně povšechný dotaz pro druhé největší město…Taky záleží, kolik máte času, protože tady nemáme krtka a přesuny zaberou víc času.

Black Tears
54 příspěvků 11.05.13 14:21

@Borůvka19 Čas je od 9.30 do 17.00 hodin. Tak jsem si myslela, že by mi někdo mohl poradit, kam se podívat v Brně.

Karoleenah
2322 příspěvků 11.05.13 14:37

@Black Tears Možná byste mohla zkusit omrknout naše nové sýrové obchodní centrum ( OC Letmo ) na Hlavním nádraží, mně se „to“ zvenku nelíbí, ale fotky zevnitř vypadají docela pěkně a jsou tam i nějaké dvě nové kavárny se zřejmě pěkným výhledem. No a když tím OC projdete skrz na ulici Josefská, tak hned tam máte tři sekáče prakticky vedle sebe. Další sekáč v centru je pak třeba na Jánské (Unimoda). Za rohem od Unimody na Poštovské je čokoládovna Minach , kde si můžete dát pralinku nebo i horkou čokoládu třeba, podle aktuálního počasí, na ulici Jánská je teď také nově otevřené bistro s pěknou zahrádkou Růžová slepička . A ještě o kus dál níž na té samé ulici je kavárna Coffee Fusion , jestli máte ráda dobrou kávu tak tu nemůžete vynechat, protože pan Kocman, který si tu kavárnu otevřel, teď zrovna získal titul Best Barista 2013. :)
Jestli vás zajímají i nějaké malé ale o to zajímavější obchody s oblečením a doplňky, můžete zkusit Wolfgang na ulici Vachova (to je prakticky v centru) nebo Pokojík na Smetanově ulici (to už je trochu mimo centrum). Na designové doplňky do bytu od Kartellu a Vitry můžete zas mrknout do nově otevřeného Konsepti Store na Středové (kousíček od Svoboďáku), na Minoritské si můžete ve VomFassu koupit nějaké stáčené oleje, likéry nebo pálenky… A pokud jde o památky, doporučuju Petrov a přilehlé zahrady, je odtam hezký výhled podobně jako ze Špilasu, ale je to blíž centru. A klidně se ještě ptejte jestli vás zajímají obchody s něčím konkrétním, takhle z hlavy mě toho tolik nenapadá…

Black Tears
54 příspěvků 11.05.13 15:08

@Karoleenah Děkuju ta čokoládovna vypadá krásně. Přijede mi to k hotelu Grant. A Špilberk je odtamtud daleko?

Karoleenah
2322 příspěvků 11.05.13 15:33

@Black Tears Nijak zvlášť, od Grandu jste procházkou přes Náměstí Svobody na úpatí kopce za nějakých 10-15 minut, pak se teda ještě musíte vyšplhat nahoru. Ale je tam hezky, pokud bude pěkné počasí (nevím kdy jedete, teď bych tam nešla :D ) tak to za to stojí, si myslím. Petrov je určitě o něco blíž, ale pokud máte čas celý den, stihnete pohodlně oboje, v Brně je totiž blízko vlastně skoro všechno, nebo aspoň mně to tak připadá.

Black Tears
54 příspěvků 11.05.13 15:37

@Karoleenah Za týden tak doufám, že bude už pěkně.

Lindinka16
1 příspěvek 27.09.14 19:57

Já osobně si nejraději zajdu nakopit do OC omega :) Mají tam mnoho malých a módních obchůdků :) Špilberk tam určitě jdi :)

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek

Reklama