Obchody v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Black Tears
56 příspěvků 10.05.13 19:36
Obchody v Brně

Jedu do Brna a to město neznám, nikdy jsem tam nebyla. Chtěla bych se vás zeptat, jestli nemáte nějaký tip na obchody i sekáče kam bych se mohla jet podívat? A co Špilberk má cenu se tam jet podívat?

Reklama

Reklama

Reakce:

GalianosjednimL  11.05.13 08:39

@Black Tears Jelikož právě prší, tak minimálně z bezpečnostních důvodů je Špilberk správná volba. :) Protože: „Až se Prygl provalí, nebudeme zófalí, nebudem ztrácet čas, nahrnem se na Špilas“.
Za sebe asi jeden typ http://www.denisanova.cz/ je to v centru, kousek od Dominikánského náměstí. Jestli se o módu zajímáte, tak jméno určitě znáte. Pěkný den

Guinea Pig
1190 příspěvků 11.05.13 13:29

@Black Tears Tip na obchody :-) to je hodně povšechný dotaz pro druhé největší město…Taky záleží, kolik máte času, protože tady nemáme krtka a přesuny zaberou víc času.

Black Tears
56 příspěvků 11.05.13 14:21

@Borůvka19 Čas je od 9.30 do 17.00 hodin. Tak jsem si myslela, že by mi někdo mohl poradit, kam se podívat v Brně.

Karoleenah
2322 příspěvků 11.05.13 14:37

@Black Tears Možná byste mohla zkusit omrknout naše nové sýrové obchodní centrum ( OC Letmo ) na Hlavním nádraží, mně se „to“ zvenku nelíbí, ale fotky zevnitř vypadají docela pěkně a jsou tam i nějaké dvě nové kavárny se zřejmě pěkným výhledem. No a když tím OC projdete skrz na ulici Josefská, tak hned tam máte tři sekáče prakticky vedle sebe. Další sekáč v centru je pak třeba na Jánské (Unimoda). Za rohem od Unimody na Poštovské je čokoládovna Minach , kde si můžete dát pralinku nebo i horkou čokoládu třeba, podle aktuálního počasí, na ulici Jánská je teď také nově otevřené bistro s pěknou zahrádkou Růžová slepička . A ještě o kus dál níž na té samé ulici je kavárna Coffee Fusion , jestli máte ráda dobrou kávu tak tu nemůžete vynechat, protože pan Kocman, který si tu kavárnu otevřel, teď zrovna získal titul Best Barista 2013. :)
Jestli vás zajímají i nějaké malé ale o to zajímavější obchody s oblečením a doplňky, můžete zkusit Wolfgang na ulici Vachova (to je prakticky v centru) nebo Pokojík na Smetanově ulici (to už je trochu mimo centrum). Na designové doplňky do bytu od Kartellu a Vitry můžete zas mrknout do nově otevřeného Konsepti Store na Středové (kousíček od Svoboďáku), na Minoritské si můžete ve VomFassu koupit nějaké stáčené oleje, likéry nebo pálenky… A pokud jde o památky, doporučuju Petrov a přilehlé zahrady, je odtam hezký výhled podobně jako ze Špilasu, ale je to blíž centru. A klidně se ještě ptejte jestli vás zajímají obchody s něčím konkrétním, takhle z hlavy mě toho tolik nenapadá…

Black Tears
56 příspěvků 11.05.13 15:08

@Karoleenah Děkuju ta čokoládovna vypadá krásně. Přijede mi to k hotelu Grant. A Špilberk je odtamtud daleko?

Karoleenah
2322 příspěvků 11.05.13 15:33

@Black Tears Nijak zvlášť, od Grandu jste procházkou přes Náměstí Svobody na úpatí kopce za nějakých 10-15 minut, pak se teda ještě musíte vyšplhat nahoru. Ale je tam hezky, pokud bude pěkné počasí (nevím kdy jedete, teď bych tam nešla :D ) tak to za to stojí, si myslím. Petrov je určitě o něco blíž, ale pokud máte čas celý den, stihnete pohodlně oboje, v Brně je totiž blízko vlastně skoro všechno, nebo aspoň mně to tak připadá.

Black Tears
56 příspěvků 11.05.13 15:37

@Karoleenah Za týden tak doufám, že bude už pěkně.

Lindinka16
1 příspěvek 27.09.14 19:57

Já osobně si nejraději zajdu nakopit do OC omega :) Mají tam mnoho malých a módních obchůdků :) Špilberk tam určitě jdi :)

digizanet
8 příspěvků 21.04.17 21:48
obchodní domy

Jezdím do Brna a vymetám jen ty velká nákupní střediska jako Galerie Vaňkovka, OC Olympie, OC Futurum… běhat po těch malých zabere moc času, tady je vše na jednom místě…

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama