Objemová trvalá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petrunnka
46 příspěvků 04.05.13 14:03
Objemová trvalá

Mám velice jemné vlasy a celý život s tím bojuju a zkouším co se dá…Slyšela jsem o objemové trvalé, tuším, že to dělá Wella? Máte zkušenosti? Nebo jiný trik, jak si vykouzlit větší objem? Samozřejmě nemyslím tím klasiku jako jsou pěnová tužidla, pudry atd.

Reakce:

chinin
2788 příspěvků 04.05.13 15:38

@Petrunnka
Mam jiny typ vlasu, takze osobni zkusenosti vam neporadim. Co vam ale poradit mohu, podivejte se do vlaken Jak na objem vlasu (nazev je priblizny) a Trvala na vlasy (takova vlakna zde myslim byla dokonce dve). Z vlakna o objemu jsem preposila nejake tipy kamaradce, ktera s objemem vlasu „bojuje“, a chvalila si je. Treba tam najdete take neco uzitecneho pro vas.

P. S. Pamatuji si, ze ve vlaknu o objemu byly dobre tipy i od diskuterek, ktere sem jiz nechodi (napr. GreatSusan), proto vam v teto diskuzi uz neporadi.

risule  13.10.13 21:13

Už jsem to tu psala, jestli tě trápí celý život obejm vlasů tak co nechat si je zahustit?

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit