Objemová trvalá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petrunnka
46 příspěvků 04.05.13 14:03
Objemová trvalá

Mám velice jemné vlasy a celý život s tím bojuju a zkouším co se dá…Slyšela jsem o objemové trvalé, tuším, že to dělá Wella? Máte zkušenosti? Nebo jiný trik, jak si vykouzlit větší objem? Samozřejmě nemyslím tím klasiku jako jsou pěnová tužidla, pudry atd.

Reklama

Reklama

Reakce:

chinin
2788 příspěvků 04.05.13 15:38

@Petrunnka
Mam jiny typ vlasu, takze osobni zkusenosti vam neporadim. Co vam ale poradit mohu, podivejte se do vlaken Jak na objem vlasu (nazev je priblizny) a Trvala na vlasy (takova vlakna zde myslim byla dokonce dve). Z vlakna o objemu jsem preposila nejake tipy kamaradce, ktera s objemem vlasu „bojuje“, a chvalila si je. Treba tam najdete take neco uzitecneho pro vas.

P. S. Pamatuji si, ze ve vlaknu o objemu byly dobre tipy i od diskuterek, ktere sem jiz nechodi (napr. GreatSusan), proto vam v teto diskuzi uz neporadi.

risule  13.10.13 21:13

Už jsem to tu psala, jestli tě trápí celý život obejm vlasů tak co nechat si je zahustit?

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama