Oblečení a velikost HM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

moncc
1 příspěvek 08.04.15 09:52
Oblečení a velikost HM

Prosím vás, mám dotaz.Jak sedí velikosti z Hm, objednala jsem si top vel. L, jak jsem zvyklá, ale dle vel. tabulek je to velké. Odpovídají velikosti nebo mám objednat raději menší. Díky moc.

Reakce:

Draki
112 příspěvků 09.04.15 14:19

V HM mi pokaždé sedí jiná velikost, protože mají strašně zvláštní střihy, nebo co. Ale zboží z internetu můžete do 14 dnů vrátit. :)

Martini90
159 příspěvků 10.04.15 10:57

Bacha, HMko si zavedlo manipulační poplatek při vrácení zboží (myslím, že je to 100-120 Kč). Navíc je nelze vrátit (a ani vyzvednout) nikde na prodejně, lze to pouze zaslat poštou.

Meow
189 příspěvků 10.04.15 11:43

Mně teda přijde, že v HM je všechno větší. Už automaticky beru z věšáku velikosti, které by mi jinde byly malé ;)

petrasvarc
61 příspěvků 10.04.15 12:54

Taky mi prijde hm vetsi, normalne nosim s-m, ale tady mi je I to s nekdy velke-manipulacni poplatek je snad vsude-jsou to naklady na postovne, nebo se mylim? Kdyz vracim objednane nesedici zbozi kdekoliv jinde-musim hradit naklady na postu.

Uživatel je onlineJordaan
5898 příspěvků 10.04.15 13:18

@moncc

Velikosti sedi ruzne, mam vsechny, od XS az po XL. Jedine, co sedi presne, jsou detske veci.

Váš příspěvek

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Řetězce bez vlastních nápadů. Okrádají návrháře?

Pamatujete na slavnou scénu s modrým páskem z Ďábel nosí Pradu?... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit