Oblečení a velikost HM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

moncc
1 příspěvek 08.04.15 09:52
Oblečení a velikost HM

Prosím vás, mám dotaz.Jak sedí velikosti z Hm, objednala jsem si top vel. L, jak jsem zvyklá, ale dle vel. tabulek je to velké. Odpovídají velikosti nebo mám objednat raději menší. Díky moc.

Reakce:

Draki
110 příspěvků 09.04.15 14:19

V HM mi pokaždé sedí jiná velikost, protože mají strašně zvláštní střihy, nebo co. Ale zboží z internetu můžete do 14 dnů vrátit. :)

Martini90
159 příspěvků 10.04.15 10:57

Bacha, HMko si zavedlo manipulační poplatek při vrácení zboží (myslím, že je to 100-120 Kč). Navíc je nelze vrátit (a ani vyzvednout) nikde na prodejně, lze to pouze zaslat poštou.

Meow
189 příspěvků 10.04.15 11:43

Mně teda přijde, že v HM je všechno větší. Už automaticky beru z věšáku velikosti, které by mi jinde byly malé ;)

petrasvarc
61 příspěvků 10.04.15 12:54

Taky mi prijde hm vetsi, normalne nosim s-m, ale tady mi je I to s nekdy velke-manipulacni poplatek je snad vsude-jsou to naklady na postovne, nebo se mylim? Kdyz vracim objednane nesedici zbozi kdekoliv jinde-musim hradit naklady na postu.

Uživatel je onlineJordaan
5591 příspěvků 10.04.15 13:18

@moncc

Velikosti sedi ruzne, mam vsechny, od XS az po XL. Jedine, co sedi presne, jsou detske veci.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit