Oblečení k SZZ

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stillAlive  22.06.15 19:56
Oblečení k SZZ

Potřebovala bych poradit, zda vám tato kombinace připadne vhodná na SZZ (odznáčky ze saka samozřejmě na samotné státnice sundám). Šaty mají krátký rukáv a klasický áčkový střih. Délka je asi dlaň nad kolena. Vzala bych si k nim černé uzavřené botky s páskem přes nárt a tělové silonky. Je to dostatečně „formální“ kombinace?

Reakce:

betty198
95 příspěvků 22.06.15 21:34

Ano.
Záleží teda i na škole - u nás (PřF) přišla komise v džínách a maximálně košili, ale třeba na právech se to hrotí víc.
Hrotila bych to o trochu víc než na jiné zkoušky, ale nejdete na pohřeb ;-)

stillAlive  23.06.15 07:54

Jde o ekonomickou fakultu, kde rifle nehrozí a nechci právě raději ani moc výrazných barev, abych „nedráždila komisi“. Už má zrzavá hlava bue dost výrazná :D
Pak ještě zvažuji variantu bílé pouzdrové sukně a tlumeného červeného jednoduchého trička, které by pod tím sáčkem nemuselo vypadat špatně, ale má mnohem větší výstřih než tyhle šaty, takže boj asi prohraje.

ziriter
10 příspěvků 23.06.15 09:35

Já mám státnice na ekonomii zrovna za sebou. Šaty, co sis vybrala jsou určitě v pořádku. Důležité je, aby ses v nich cítila pohodlně. Samozřejmě, že bys měla být slušně oblečená, ale přece jen o ty znalosti jde u zkoušky víc.

ming_xing
1108 příspěvků 23.06.15 09:42

Navrzena kombinace neni spatna, ale chtelo by to videt, jak vypada sako pres saty (prijde mi hodne rovne, coz by k satum s sirsi sukni asi vyhlizelo podivne). strasne se mi nelibi boty, nemate misto nich nejake klasicke hladke lodicky? treba i barevne..
jinak hodne stesti ke statnicim (kdyz si vzpomenu na ty moje, potim se jeste dnes :D )

stillAlive  23.06.15 10:09

Sáčko je výrazně vypasované, takže v něm naštěstí „krabicoidně“ působit nebudu. A botky jiné mám, krásné modré klasické lodičky… doma, o 150 kilometrů více na sever :D Hlava děravá, takže budu muset asi vzít zavděk těmito.
Rozhodně moc děkuji za názory, uklidnily jste mě aspoň v tom ohledu, co si vzít na sebe :)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit