Oblečení Lindex

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bri
143 příspěvků 03.05.12 21:36
Oblečení Lindex

Dobrý večer, chtěla bych si objednat nějaké oblečení z Lindexu. Ještě z této firmy nic nemám, tak nevím, jestli odhadnu správně velikost. Nevíte náhodou, jak se pak postupuje, když oblečení nesedí a chtěla bych ho vrátit (jestli to jde vrátit do obchodu nebo se to musí poslat zpět do Švédska)? Zdá se mi, že jsem o tom tady na Pekle něco četla (v diskuzích u článku), ale nemůžu to dohledat. Ráda bych si přečetla Vaše zkušenosti s touto firmou. Díky

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

RenaLange  04.05.12 07:18

mám dojem že si oblečení můžete nechat poslat i do nejbližší prodejny a když Vám nesedí prostě si ho nevezmete. Přečtěte si podrobně jejich stránky, tam by to měli mít uvedeno.Já jsem tam kupovala zatím jen dětské oblečení a pár košil na doma, ale letošní jarní kolekce s GP se mi líbí moc. Za výlohou měli krásně zelené jarní šaty.

ifoun
338 příspěvků 04.05.12 07:52

Já si objednávala plavky, nechala jsem si je poslat na pobočku, abych neplatila poštovné. Při vyzvednutí jsem se ptala, jestli si je musím rovnou zkusit a případně vrátit, ale paní mě uklidnila, že je to v pohodě. Když to nesedne prostě je donesu zpátky na pobočku a hotovo.
Velikostně mi to přišlo standardní, přestože to byla moje první věc z Lindexu, tak jsem si koupila svoji nejčastější velikost a bylo to oka.

terka008  16.09.12 10:55
Originální kolekce Lindex Missoni je tu!

Dne 25. září na trh vstoupí dlouho očekávaná kolekce Lindex Missoni. Bude v prodeji ve všech obchodech značky Lindex ve Skandinávii, střední Evropě, na Blízkém východě, ale také na www.lindex.cz. Právě dnes mate možnost prohlédnout si lookbook kolekce!

klubo  16.09.12 11:28

Líbí se mi všechno - barvy, střihy, vzory. Vtipné kombinace více různých vzorů. Ovšem dovedu si živě představit námitky mnohých pekelnic a pekelníků - přeplácané, babkovské, asexuální… :-) Bojím se jen, aby ta kolekce nekončila velikostí 40, jsou tam pěkné věci vhodné i pro plnější figury (svetříky, halenky, šaty, které jsou dost dlouhé a mají rukáv apod.)

lioncity  16.09.12 11:46

Mne se kolekce libi, hlavne ty zavinovaci saty, ale musi se to umet nosit.

lioncity  16.09.12 11:48
@klubo píše:
Líbí se mi všechno - barvy, střihy, vzory. Vtipné kombinace více různých vzorů. Ovšem dovedu si živě představit námitky mnohých pekelnic a pekelníků - přeplácané, babkovské, asexuální… :-) Bojím se jen, aby ta kolekce nekončila velikostí 40, jsou tam pěkné věci vhodné i pro plnější figury (svetříky, halenky, šaty, které jsou dost dlouhé a mají rukáv apod.)

Ty zavinovaci saty jsou urcite lichotive pro plnejsi tvary, ale ten zbytek nevim, nevim. Osobne bych to radsi potkala na nejake „zirafce“ :)

Alhambra
861 příspěvků 16.09.12 12:57

Ty zavinovačky asi půjdu prubnout :-)

klubo  16.09.12 13:03

@lioncity Proč by ne - tmavší barvy a drobnější vzory figuru opticky nijak nedeformují. Jinak je to klasika - úzké kalhoty, kardigan, volně střižená halenka… Nemyslíte si přece, že kdo nemá proporce modelky, měl by chodit ve volných hábitech černé barvy!

lioncity  16.09.12 18:26
@klubo píše:
@lioncity Proč by ne - tmavší barvy a drobnější vzory figuru opticky nijak nedeformují. Jinak je to klasika - úzké kalhoty, kardigan, volně střižená halenka… Nemyslíte si přece, že kdo nemá proporce modelky, měl by chodit ve volných hábitech černé barvy!

Nic takoveho si nemyslim, ja jen, ze mi missoni pripada trosku specificka moda a mne osobne se vic libi na opravdu stihlych zenach. Jinak pro zeny plnejsich tvaru neni nic horsiho, nez se navlikat do beztavrych habitu, to je ale snad jasne.

razorblade  16.09.12 19:13

@klubo @lioncity ja to do lindexu chci jit checknout, tak vam pak dam vedet, ktera mate pravdu:)

viera666
957 příspěvků 16.09.12 20:42

Juu, je to carmen dell'orefice? Tak tej klobuk dole. Aj kolekcia vyzera nositelne.

lioncity  17.09.12 03:24
@razorblade píše:
@klubo @lioncity ja to do lindexu chci jit checknout, tak vam pak dam vedet, ktera mate pravdu:)

To prohraju, tobe slusi prakticky vsechno :-)

mitford sister
522 příspěvků 17.09.12 09:45

Z těch fotografií se mi trochu točí hlava… Jinak si myslím, že takové vzory (zejména v pletáži - ale nevím, co a jesti něco z té kolekce bude pletené; určitě něco bude spíš potištěná umělotina) mají tendenci na plnějších postavách se deformovat tam, kde je tělo roztáhne. Souhlasím s lioncity, že Missoni spíš na štíhlé.

sandrinn
961 příspěvků 17.09.12 13:40

Tak to půjdu rozhodně omrknout…Lindex mám ráda, jen doufám, že něco z toho v Ostravě budou mít :-(

Karoleenah
2322 příspěvků 17.09.12 16:59

@sandrinn Prý by to, na rozdíl od podobných „návrhářských“ kolekcí H&M, měli mít v naprosto všech Lindexech v Evropě, takže i v Ostravě by nějaké cikcaky měly být k sehnání.
Já se na tuhle kolekci těším snad už od června, nesmírně mi vyhovuje i datum jejího uvedení - mám v ten den narozeniny, tak se obdaruju. :)
Jo a mimochodem, ode dneška je na webu Lindexu část kolekce i s cenama.

sandrinn
961 příspěvků 18.09.12 08:04

@Karoleenah Jojo, dívala jsem se a překvapilo mě, že to není nijak moc drahé! Tak to Vám přeju, abyste si udělala radost k narozeninám :-)

klubo  18.09.12 09:21

@mitford sister musíte mít správnou velikost, pak se nic neroztáhne :-)

Sheba
146 příspěvků 25.09.12 14:27

Tak jsem se byla podívat na novou kolekci Lindex-Missoni, ale ty materiály mě moc nenadchly. Všechno je hrozně tenoučké, šaty budou hodně prosvítat, nepůjdou nosit jen na prádlo. Na netu se mi líbil takový svetřík do fialova, ale ono to ve skutečnosti vypadalo spíš jako tenká halenka. Tlustý černobílý svetr na Smíchově v této barevné kombinaci vůbec nedostali. Aspoň mi to tvrdila prodavačka, když jsem myslela, že je už vyprodaný. Ale ženy hodně nakupovaly, u pokladny byla velká fronta a většina si vybrala víc kusů oblečení. Já mám ze sekáče originál šálu Missoni a je to fakt o něčem jiném, než měli dnes v OC Nový Smíchov.

Karoleenah
2322 příspěvků 25.09.12 18:36

@Sheba Já to dnes taky oběhla, v Lindexu v centru Brna měli sotva půlku kolekce, tak jsem vyrazila do Olympie a tam měli myslím úplně všechno kromě motýlkových košilí a ty jim prý mají ještě dnes večer nebo zítra přijít. Zkoušela jsem dvoje šaty - zavinovací, pak ty pletené s páskem a véčkovým výstřihem a ty černé kalhoty s lesklým vzorkem. O zavinovacích šatech jsem si taky myslela, že budou prosvítat, ale kupodivu neprosvítaly vůbec, schválně jsem to dost zkoumala a nic… no nicméně jejich zpracování se mi zdálo nejhorší ze všech tří věcí co jsem zkoušela a to byly paradoxně nejdražší. Kalhoty mi neseděly vůbec, i když nosím normálně 36-38 tak jsem se sotva vešla do 40 a byly to až skoro bych řekla podbokovky, to mě naštvalo, hodně se mi líbil ten vzorek :(. Tak mám nakonec jen ty šaty s páskem a V výstřihem, myslím, že na podzim je unosím, jen si k nim asi dokoupím nějaký jiný pásek.

utrzene.sluchatko
21 příspěvků 25.09.12 20:07

Mne tedy dost zklamalo, že kolekce, která 25.9. vstupuje trh, je 25.9. dopoledne v on-line prodeji kompletně vyprodaná. Ty zavinovací šaty se mi moc líbily… To je u Lindexu běžné? Dávají zboží raději na prodejnu než do e-shopu? Nebo je v e-shopu možné nakupovat kolekci dříve než jde do prodejen?

GreatSusan  25.09.12 21:34

.

Příspěvek upraven 20.11.12 v 13:59

Karoleenah
2322 příspěvků 25.09.12 22:39

@utrzene.sluchat­ko V e-shopu jednak bylo prý velmi omezené množství zboží a jednak taky ti, co se v předstihu stihli na webu Lindexu zaregistrovat, měli možnost nakupovat online už čtyřiadvacátýho od šesti večer. A evidentně se jich stihlo zaregistrovat hodně, protože web v tu dobu prakticky vůbec nefungoval, jaký to byl nápor.

melanka  26.09.12 15:06

Včera jsem šla na devátou na otvíračku do Lidexu na České ( Brno), výběr byl bohužel omezený. Byla jsem zklamaná, že neměli dost věcí, co prezentovali na internetu. Když jsem se na některé dotazovala, prodavačka vůbec nevěděla, že něco dalšího by v nabídce mělo být. Evidentně jsem byla lépe informovaná, než ona. Nakonec jsem si ukořistila a koupila twinset ( top+ svetřík), tuniku, zavinovací šaty, šál a doplňující bižu. Ovšem top už neměli v mé vel., tak jsem prodavačku asertivně „donutila“ zavolat do Olympie, kde mi ho na můj nátlak rezervovali.
V Olympii byl výběr o něco větší, vyměnili mi moji vel., ochota stoprocentní, prodavačky milé. Ovšem i zde neměli všechno, měla jsem ještě zálusk na župánek, pouzdrovou sukni a vzorovanou kabelku, ale to si asi nechali na „západní“ trh.
Dětské jsem nebrala, mám chlapečka, ale na holčičku bych si vybrala.
Co se týče kvality, jasně že kvalita Missoni originálu je jinde, ale v kolekci pro Lindex ji nelze očekávat. Já jsem spokojená, kvalita je pro mě úměrná ceně pořízených věcí a vzor Missoni jinde nepohledám. Uvidím, jak se budou chovat po vyprání. Ovšem abych zcela nechválila, baleríny, jednobarevné kabelky vypadaly velmi lacině a také umělotina na některých tenčích halenkách byla velice nepříjemná, ani jsem je neprohlížela blíže.

Karoleenah
2322 příspěvků 26.09.12 15:25

@melanka No jo vlastně, teď si tak uvědomuju, že pouzdrovou sukni a vzorovanou kabelku neměli, ale mám pocit, že ten župan jsem tam viděla… A vlastně tam neměli ani ty černé boty a třeba kosmetickou taštičku, ale oproti pobočce na České to byl pořád dost rozdíl. :) Zajímavé je, že prodavačka v Olympii říkala, že se nejvíc prodával ten vlněný kabát, u toho bych zrovna čekala, že tam zůstane chudák opuštěný viset, i když mně se teda zrovna líbí.
Jinak dnes mi přišel omluvný mail z Lindexu, že spolupráce Missoni-Lindex naprosto předčila všechna jejich očekávání a jako kompenzaci za předčasně vyprodanou kolekci mi dali 25% slevu na nákup v e-shopu. Ach jo, já si tam snad to psaníčko Missoni, kterému jsem zatím úspěšně odolávala, nakonec ještě budu muset koupit. :D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit