Oblečení moderátorů zpráv

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Blair
359 příspěvků 29.06.12 19:45
Oblečení moderátorů zpráv

Po dlouhé době jsem zahlédla zprávy na Nově… Asi Nova změnila stylistu nebo co :)) ale to co jsem viděla… Borhyová měla tričko (snad s flitry?) a Koranteng neměl ani sako, ani kravatu. Co bude příště? Budou v plavkách? Jinak např. oblečení na ČT se mi celkem líbí. Někdo říká, že je usedlé (s tím souhlasím např. v délce sukní), ale líbí se mi.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reakce:

pampelína
60 příspěvků 29.06.12 20:15

Taky na to koukám jaká je to změna. Ale tričko mi přijde lepší než ty šílený saka, z kterých jí akorát lezla prsa :D to tričko bylo aspoň decentnější

Bugatti
4051 příspěvků 29.06.12 20:18

@Blair Nemyslím si, že by oblečení moderátorek zpráv na ČT bylo usedlé. Obecně tedy ano, ale mají-li být zprávy seriózní, musí tak vypadat i moderátorky, které zprávy čtou. Novu jsem už dlouhé měsíce neviděla, ale co si pamatuji, saka moderátorek byla tak o číslo nebo dvě menší, než by skutečně potřebovaly. Bylo to zejména znát právě na Borhyové.

Příspěvek upraven 29.06.12 v 20:44

pampelína
60 příspěvků 29.06.12 20:19

A teď jsem si vzpomněla - před nějakou dobou jsem si četla v příloze nějakých novin (fakt už si nepamatuju kdy a jaké noviny to byly) hodnocení moderátorů tv zpráv. A v oblasti oblečení tam jako hodnotitelka byla právě Ada, mluvila taky o těch nepadnoucích sakách :)
A byla tam vyfocená, normálně obličej, takže s tím „utajením“ to asi taky není tak vážný. Četli jste to taky?

kelli
1 příspěvek 29.06.12 21:15

Četli!!! S tím utajením to není tak horké už déle. Ve stejných novinách byl asi před půl rokem celý článek o Ade a Pekle. Byla tam myslím i nějaká ta fotka, tak možná proto byla Ada i v tomto článku :-)

Blair
359 příspěvků 29.06.12 21:45

@pampelína
@kelli
Bylo to v MF. V sobotní příloze má Ada dokonce svůj sloupek.

Na ta sako si pamatuju, čekala jsem kdy jí uletí knoflík.
Ale nevím, tahle dnešní kombinace mi přišla, už nějak moc… uvolněná.

Diankenstein
1891 příspěvků 30.06.12 08:49

Včera vypadala Lucka docela dobře, sice to nebylo ani trochu vhodné pro večerní zprávy, ale lepší než obvykle. Ty její pověstné helmy na hlavě a výstřihy… Nevím, jestli si tak ubližuje sama, nebo se jí někdo mstí :D
A obdobná situace je u správ na primě, stačilo jen vidět, jak rozdílně byli oblečení reportéři z ČT a z Primy v příspěvku o Karlových Varech… (akorát si nejsem jistá, jestli k červenému motýlku má být stejný kapesníček, víte někdo?)
Strašně ráda bych věděla, kdo je za oblečením z ČT, moc se mi líbí, tady usedlé znamená na úrovni. Leda ty podpatky jsou někdy až příliš vysoké, dle mého, teda.

Za mě vede Michal Janotka z TV Prima, vždy elegantní, hlavně v té růžové mikině…:D

Sibyla
2639 příspěvků 30.06.12 09:14

Ad Bohryová: Někdo, Ada, Blondýna nebo Františka ji varoval, ať to s tím solárkem nepřehání. „Pokud máte tmavší pleť než váš mulatský kolega, je něco v nepořádku.“ Asi si to vzala k srdci.

Ava
634 příspěvků 30.06.12 09:37

Hned, jak jsem uviděla název tohoto tématu, jsem si říkala, že to bude kvůli tomu včerejšímu tričku. A taky že jo :) Myslím, že to úplně bilo do očí… Sice jí podle mě slušelo víc než jindy, ale do zpráv se to nehodí. Nevím, jestli Borhyová chodí do solárka nebo se opaluje na slunci (myslím, že má přítele v Řecku), každopádně v kombinaci s těmi odbarvenými vlasy, velmi výraznýma očima o ústy (které mně osobně se nelíbí) a cukrátkovýma barvama, do kterých ji oblíkají, to vypaluje oči… a to nemluvím o tom, jak hrozná je moderátorka.
Na jedničce jak kdy… třeba ze Savarové dělají takovou starou mladou - až příliš usedlou. Ale na tričko jsem narazila i na 24, ale přes den.

Eset
127 příspěvků 30.06.12 09:55

Oblečení moderátorů na Nově ve studiu i terénu mi přijde dost do televize strašné. Nevím, jestli by mělo být běžné, aby moderátor počasí měl na sobě mikinu s kapucí (Jančařík). Dvojice Koranteng a Borhyová bývá nevkusná pravidelně, zvláště si vybavuji jeden díl, kdy Borhyová vypadala ve svém divném červeném topu jako bordelmamá (Koranteng patřičně sladěn s ní samozřejmě), což korunovala moderátorka sportovních událostí více než krátkou sukní, síťovanými punčochami a ultra vysokými podpatky.
Oblečení moderátorek a moderátora Událostí na ČT mi přijde dobré, u žen takové orientálnější.

razorblade  30.06.12 16:07
Oblečení moderátorů TV Nova

Všimla jsem si, že v posledních dnech stylisté hlavní zpravodajské relace TV Nova trochu povolili konvence a moderátory vyletnili. Včera tak třeba Rey Koranteng měl jen košili s rozhalenkou, bez saka a kravaty, a Lucie Borhyová zase hlásila zprávy v tričku s flitry. Je fajn, že se stylisté snaží, aby moderátoři vypadali moderně a mladistvě - mě to ale přijde už moc. Jsem jen staromódní, nebo vám ostatním taky přijde, že moderátor zpráv by měl mít sako a kravatu a jeho kolegyně delší rukáv?:)

niki.ludv
264 příspěvků 30.06.12 17:40

A to jste asi ještě neviděli včerejší vysílání Snídaně s Novou! :-D To probíhalo v jednom aquaparku a všichni moderátoři se tam předváděli v plavkách!! :-D

razorblade  30.06.12 18:31

Jeeeee… ted koukam, ze jsem zalozila stejne tema… diky adminum, ze muj prispevek hodili sem:)

Blair
359 příspěvků 30.06.12 18:49

@razorblade
To jsem ráda, že jsem si toho vyletnění nevšimla jen já. :))

firefly
527 příspěvků 30.06.12 20:33

Myslím, že ke změně oblékání došlo před pár dny, ve stejné době, kdy zavedly zprávy trvající až do 20:20. Do té doby měla i žena vždy sako, teď už jen různé blůzky a halenky. Muže jsem v posledních dnech tuším zahlédla i bez kravaty, to taky předtím nebylo. Můj názor je, že hlavní zprávy, o zvlášť pokud si hrají na serióznost, by si lepší dress code zasloužily.

Bugatti
4051 příspěvků 30.06.12 21:29

@firefly Seriózní zprávy by si určitě zasloužily serioznější dresscode, ovšem Nova nejsou seriózní zprávy… že… čím dál víc se to podobá bulváru mixnutému černou kronikou. Dnes jsem po dlouhé době koukla na Novu, šaty (či tričko) bez rukávů a hlavně účes Borhyové byly hodné paní za pokladnou v supermarketu.

Adivey
182 příspěvků 30.06.12 22:40

Můj přítel (vystudoval mediální komunikaci a učili je i jak se oblékat) si už kdysi ztěžoval, že redaktoři v terénu nemají nějaké slušnější oblečení (např. kabát místo bundy). A teď ještě tohle? Jinak jsem ráda, že nejsem jediná, komu se zdála saka na paní Borhyové malá. Mohli jí ale raději koupit nějaké větší místo triček.

firefly
527 příspěvků 30.06.12 23:46

@Bugatti A neříkala já snad, „pokud si hrají na serióznost“ - to snad jasně vyjadřáuje můj postoj k tomu, jak seriózně je skutečně vnímám ;)

JarkaJar
432 příspěvků 01.07.12 11:39

Podívala jsem se, jaké fotky má Borhyová na internetu. Kupodivu mnohem přirozenější a řekla bych hezčí, než jak vypadá na obrazovce při televizních novinách. Dost mě překvapuje, že tak krásnou ženskou s výraznými pravidelnými rysy obličeje nechají „odborníci“ v Nově, aby vypadala na obrazovce skoro jako přízrak. Přitom ji mám celkem ráda, protože jako jedna z mála na Nově umí mluvit. A koho vyloženě ráda poslouchám, je Koranteng. U některých moderátorů se mi stává, že jim skoro nerozumím - byla jsem zvyklá na pečlivě vyslovovanou češtinu. To snad ani není pražština, ale prostě ledabylost.

Dahllie
2222 příspěvků 01.07.12 11:47

Já úplně neskutečně nesnáším toho kulturního zpravodaje, co je v nočních zprávách. Tomáš Kraus, myslím. Jak nikdy a nikde nesundá tu svoji hučku. 

Eset
127 příspěvků 01.07.12 12:36
@Dahllie píše:
Já úplně neskutečně nesnáším toho kulturního zpravodaje, co je v nočních zprávách. Tomáš Kraus, myslím. Jak nikdy a nikde nesundá tu svoji hučku.

Třeba pod ní skrývá pleš:)

uu  01.07.12 13:30

ČT to podle mě trochu přehání. Já nevím, tak pokud někoho v roce 2012 urážejí ženská kolena, tak ať těm moderátorkám dají radši kalhoty. Protože ty babkovské sukně, co končí těsně pod koleny, dělají šílenou postavu a na 26leté holce (Savarová) je to naprostá pěst na oko.

Nejhůře oblékanou moderátorkou je ale podle mě bezkonkurenčně Karla Mráčková (Nova počasí). Ta ženská nemá absolutně soudnost.

drENT
593 příspěvků 01.07.12 13:48
@uu píše:
Nejhůře oblékanou moderátorkou je ale podle mě bezkonkurenčně Karla Mráčková (Nova počasí). Ta ženská nemá absolutně soudnost.

Velký souhlas, tahle paní je ztělesnění módní neinteligence. Je libo průhledná halenka? Anebo průhledná halenka s flitry? A co třeba hlásit počasí v noční košili? Kdyby toho masa bylo přece jen málo, tak…;-) 

uu  01.07.12 14:01

@drENT: Ano, Karla je skutečně módní ikona :) Pytloidní hacafrak; křivě ušitý květovaný polštář; přešitá dečka po babičce plus saténová sukně? Nic není problém. Pochopitelně bez punčoch, protože když máte tak nádherné nohy, proč se divákům nepochlubit :))

anja.1
268 příspěvků 01.07.12 15:43

@uu
Nemáte někdo teorii na to, proč se z jinak pěkné ženy, snaží udělat lascivní strašidlo? Např. právě dámy Mráčková a Borhyová. A ona i ta Ochotská, když sloupne první 3 kila make-upu, nevypadá špatně…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit