Oblečení na filmový festival

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MaxDJs
3 příspěvky 29.06.13 00:02
Oblečení na filmový festival

Zdravím všechny na módním peklu,

v pondělí jedu na filmový festival do Karlových Varů. Chtěl bych si od Vás nechat poradit co si vzít na sebe. Přemýšlel jsem si vzít černou košili, kalhoty od obleku a společenské boty + jako doplněk sluneční brýle proti případnému slunci. Ale nevím jestli to není blbé mít všechno sladěné do černé. Co by jste mi poradili vy? Jinak je mi 21 let.

S pozdravem
Max

Reakce:

Monulie
4 příspěvky 29.06.13 12:16

Ahoj,

záleží, v jakých podnicích se budeš pohybovat a jak moc budeš obíhat kinosály. :) Myslím ale, že víc formální oblečení není ve Varech určitě na škodu. Jestli chceš být celej v černý, proč ne…ale zas jinak barevná košile by to trochu oživila IMHO. :)

Monika

Guinea Pig
1190 příspěvků 29.06.13 12:47

@MaxDJs no dost podstatné je, proč tam jedete a v jaké roli. Jako obyčejný filmový fanoušek? Nebo jste VIP? Nebo budete mít příležitost navštívit producentské večírky atd (pokud máte např. „film maker“ akreditaci atd). Napište, jakou máte koupenou akreditaci, bez toho je zbytečné vám diktovat věci do kufru. Jo a taky kde budete bydlet (ale to souvisí s akreditací :-) ).
Jinak základ je deštník, bez ohledu na cokoli.

MaxDJs
3 příspěvky 29.06.13 15:32

@Borůvka19 Letos jedu jako fanoušek, ale chtěl bych zajít na nějakou tiskovou konferenci. A proto nechci být oblečený jen tak „hala bala“.

Guinea Pig
1190 příspěvků 29.06.13 16:08

@MaxDJs OK. Na tiskovku jdete taky jen mrknout, jo? No takže jak už jsem psala, jako první- deštník :-) jako fakt, tam prší snad každý rok, bez ohledu na předpovědi počasí. Pak teda pokud budete hojně chodit na filmy, večer třeba nějaké pivko, koncert…přes den ta tiskovka- ideální je bydlet blízko Thermalu, resp. v centru, protože tak se můžete chodit převlékat během dne. Já jsem se vždy stihla během dne převléct (plus najíst, celkově si odpočinout) asi tak dvakrát za den. Základ- pevné boty, rozchozené (Vary jsou plné kopců, rychlá chůze mezi sály- mezi Thermalem a Lázněma třeba), jedny uzavřené (zima) jedny otevřené (horko). Pak kalhoty, ve kterých se vám dobře sedí hodiny a hodiny, spíš nemačkavé, spíš tmavé (venku se sedává na lavkách, u řeky, před sálem na zemi, na koberci). Trička, košile, hodně jich projedete na těch trasách ze sálu do sálu. Na tiskovky vám stačí jakékoli plátěné kalhoty, košile s krátkým rukávem, případně svetr. Podívejte, ono…tam nikdo není oblečený nijak hezky, novináři běžně chodí v riflích, klidně havajských košilích. Na extra tiskovky (třeba Travolta a spol) se bez speciální pozvánky nedostanete (ani jako novinář), na těch obyčejných jsou všichni oblečení hala bala. Uvědomte si, že většina lidí je tam celou dobu, jsu zmačkaní, zmuchlaní, oteklí, nevyspalí. Stejně jako filmaři a režiséři. Já nepamatuju rok, kdy by třeba Hřebejk nespal na projekci :-)
Takže opravdu vám stačí (abyste se nestyděl) věci suché, čisté, voňavé :-)

MaxDJs
3 příspěvky 29.06.13 22:25

@Borůvka19 Díky za rady. Zkusím něco zkombinovat. :)

Guinea Pig
1190 příspěvků 29.06.13 22:42

@MaxDJs jj, jasně. není zač. Za ty roky to tak nějak člověk nasaje. První rok jsem jela s krosnou plnou nejlepšího oblečení, načež jsem týden žila v sestřině mikině a pláštěnce :-) Tenkrát pršelo celou dobu festivalu…

Tomáš081
20 příspěvků 01.07.13 14:41

@MaxDJs Podle mě aby jsi nebyl jako MIB, zalezi na barve kalhot, osobne bych sel spis do jiny barvy kosile nebo napr. tricko do Vcka aby to bylo celkove uvolnenejsi.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit