Oblečení na léto pro vysokoškoláka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Makaveli
1 příspěvek 14.05.14 19:44
Obleceni na leto pro vysokoskolaka

Ahoj
tak bych potreboval koupit nejake nove obleceni, nosim vetsinou klasiku jeany+tricka
ted bych predevsim do satniku potreboval doplnit bundu, mohlo by bejt neco takoveho? 

popr v cerne ci sede verzi

ale celkove bych potreboval postupne rozsirit satnik, jen netusim co (i kdyz jsem mel tendence na ruzne styly, nikdy jsem plne zadnemu nepropadl)
tak jestli bych mohl poprosit o nejake typy na leto, co koupit a kde
a vseobecne (treba jak moc ladit boty se zbytkem odevu, jak moc kombinovat barvy)
cenova kategorie: student (brigady..)

vetsinu casu se na stridacku pohybuju mezi prahou a malomestem, oblibene lokality: hospody, bary, kluby, sportovni utkani (fanousek), koncerty.. postavu mam jsem mel vzdy vyssi a skinny, jen jsem pribral na brise a stehnech tak mi skinny uz nesedi :D

dekuji za kazdou odpoved

Reakce:

Jirkátor
1515 příspěvků 15.05.14 07:13

Píšete: „…bych potreboval postupne rozsirit satnik, jen netusim co (i kdyz jsem mel tendence na ruzne styly, nikdy jsem plne zadnemu nepropadl)…“ - jak chcete poradit s výběrem oblečení, když ani sám netušíte, jaký styl chcete a informace chudý vysoký vysokoškolák s pupkem, jež chodí do hospody a na fotbal, také není to co by pomohlo s výběrem. K té bundě. ano klidně si ji kupte - pokud k ní máte další oblečení v podobném stylu.

pan_jouda
3 příspěvky 15.05.14 09:44

Jestli nemáš už vyzrálej vkus tak doporučím držet se při zemi, a vybrat něco jednoduchý ne moc barevný, a hlavně dobře sedící. Hlavně v ramenou, zbytek se dá doupravit u krejčího - toho dost silně doporučuju pokud jsi vysokej a hubenej.

Džíny a trička jsou naprosto v pořádku, největší chyba je to zezačátku přepálit s extravagancí a pak to nenosit protože se necítíš dobře.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit