Oblečení na malou postavu

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rossse
1 příspěvek 22.06.14 22:16
oblečení na malou postavu

Ahoj, mám problém, že jsem celkem malá jen 154 cm a celkem silnější, velké prsa, břicho, větší zadek a silná stehna. Chtěla bych poradit jaké oblečení by se hodilo na mou postavu, aby mě to zbytečně ještě víc nezkracovalo, spíš naopak prodloužilo a zeštíhlilo, vždycky jsem ráda nosila krátké kraťase, ale teď mám pocit, že si to nemůžu dovolit nelíbí se mi moje silná stehna, naopak bych chtěla začit nosit šaty a sukně, poradíte jaky typ? :)

Reakce:

llolla
2102 příspěvků 23.06.14 17:32

Takhle na blind vam nikdo neporadi. Ono totiz velka prsa, silna stehna… To neni moc konkretni, navic se sama muzete vnimat jinak, nez jak to vidi ostatni. Seberte odvahu a vyfotte se (klidne bez hlavy) a doporucuju tema Pro lidi, co tapou v mode.

Miracly
47 příspěvků 27.06.14 10:08

Mám podobnou postavu a objednala jsem si šaty ve stylu padesátek a krásně mi schovaly vše, co bylo třeba a naopak nádherně zvýraznily pas. Za mě doporučuju tenhle typ.

Adéla93
11 příspěvků 28.02.15 11:42

Já mám taky malou postavu 157cm a když potřebuji oblečení, ve kterém se chci,,blýsknout'', nechám si ušít např. šaty, halenku, kabát na míru od švadleny.. Protože běžná konfekce mi prostě nesedí

outfity
43 příspěvků 12.03.15 12:40

Šaty jsou bomba!!! Myslím že se hodí pro každou postavu :) Já mam také 157 cm. K silnější postavě bych volila opravdu podobné střihy jako jsou tady ty šaty, áčkový střih

Adéla93
11 příspěvků 12.03.15 21:30

Já mám tyto :-) A hezky mi padnou. Hlavně se mi líbí ta bohatá sukně

outfity
43 příspěvků 13.03.15 10:04

Vypadají skvěle! :)

Černá ovce
57 příspěvků 13.03.15 11:50

Ty puntíkované šaty jsou krásné, ale naprosto nevhodné pro ženu s velkými prsy. Já jsem taky hodně malá, měřím 158 cm, ale prsa mám 75/E-F a takové šaty by mi na hrudníku vytvořily beztvarou hroudu. Je potřeba výstřih, ideálně užší véčko, ten „rozbije“ poprsí a ještě prodlouží. Nebo zavinovací efekt.

stylista
13 příspěvků 13.03.15 20:13

1/ monochromatický outfit (oblečení stejného nebo podobného odstínu)
Tip! Aby oblečení jedné barvy spolu dobře fungovalo, oblékejte kousky z odlišných materiálů. Například černý saténový top bude vypadat skvěle s těžkým svetrem z vlny.
2/ výstřihy do „V“
3/ podpatky
4/ Když sukně tak pouzdrová ke kolenům se zvýšeným pasem
5/ Lepší jsou šaty tzv. zavinovací nebo s mírným střihem do"A"
6/ topy s vertikálními pruhy
7/ stopku dejte všem širokým páskům, užší pásky jsou pro Vás lepší
8/ žádné velké vzory
9/ visací náušnice
Ale je toho ještě mnohem více. Toto jsou základní rychlé tipy

Mauvy
240 příspěvků 02.04.15 08:40
@stylista píše:
1/ monochromatický outfit (oblečení stejného nebo podobného odstínu)
Tip! Aby oblečení jedné barvy spolu dobře fungovalo, oblékejte kousky z odlišných materiálů. Například černý saténový top bude vypadat skvěle s těžkým svetrem z vlny.
2/ výstřihy do „V“
3/ podpatky
4/ Když sukně tak pouzdrová ke kolenům se zvýšeným pasem
5/ Lepší jsou šaty tzv. zavinovací nebo s mírným střihem do"A"
6/ topy s vertikálními pruhy
7/ stopku dejte všem širokým páskům, užší pásky jsou pro Vás lepší
8/ žádné velké vzory
9/ visací náušnice
Ale je toho ještě mnohem více. Toto jsou základní rychlé tipy

Vhodné na vršek by mohly být i šikmé proužky (užší) nebo i úzké vodorovné, ale ty možná spíš na štíhlou malou postavu (soudím podle sebe, jaká jsem, co nosím a co vypadá dobře). Osobně nemám ráda zavinovací střihy, i když by byly asi vhodné, ale prostě k nim mám negativní postoj, nelíbí se mi zkrátka.
Jinak určitě oblečení sladěné tón v tónu, žádné bokovky, upřednostňovat matné materiály před (výrazně) lesklými, dobrou službu asi neudělají třeba hrubě pletené (tak trochu sudovité) svetry…

b.w.
20 příspěvků 18.10.15 20:32

Pokud by tu byl někdo malinkatý (pod 160cm), ale zároveň velmi štíhlý, tak bych uvítala nějaké nápady na zajímavý a prostorově obohacující outfit. :-)
Máte např. nějaký tip, jak s takovou postavou nosit pončo? Velmi se mi líbí, ale nacházím ponča pouze v uni velikosti a to opravdu vypadám jako chodící pončo. :-D Je tu někdo malý, kdo ho nosí a vypadá to dobře?

verulenka
3324 příspěvků 18.10.15 21:10

@b.w. Bohužel nemohu přispět osobní zkušeností, ale líbí se mi tato verze pončo-svetru

Karla Ku
55 příspěvků 19.10.15 19:35

@b.w zkus fler, nebo někoho kdo umí plést nebo šít a vytvoří ti pončo na míru:)

KamTuh
1 příspěvek 21.10.15 11:22

@b.w. Nebo zkusit hledat poncho v „petit“ velikosti. A určitě nosit s podpatky. Jsem také malá a štíhlá a ráda se inspiruji u této seriálové postavy (Zoe Hart z Hart of Dixie)

petrasiposova26
2 příspěvky 27.10.15 13:33

Ahoj, taky bych řekla, že takhle na dálku poradit je těžké. Mám podobný problém a snažím se řídit pár radami. Nosím visací náušnice, kalhoty v délce ke kotníkům ( když tak ohrnuju) a trička zastrčím za pásek - tím se prodlouží postava. Ale zase záleží jaké máš břicho ;) Pokud nosíš ráda sukně tak určitě nějakou pouzdrovou sukni nad kolena, třeba něco takového ;) Taky se výhýbám páskům přes oblečení, spíše beru tenčí ;)

petrasiposova26
2 příspěvky 27.10.15 13:34

@Miracly Ty jsou nádherné, ale nejsem si uplně jistá zda na tenhle typ postavy :(

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit