Oblečení na promoci

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anet999
6 příspěvků 15.06.16 11:46
oblečení na promoci

Ahoj všem, potřebovala bych poradit, zda je tato kombinace vhodná na mou promoci. Obchodů jsem prošla strašně moc, ale nikde jsem nějaké pěkné pouzdrovky, které by mi padly bohužel nesehnala. Fotka trochu zkresluje a vypadá to, že je to krátké, ovšem sukni mám až po kolena. Předem všem díky za názory :)

Reakce:

rineke
88 příspěvků 15.06.16 23:11

@anet999 Osobně se mi to jeví - pro takovou příležitost - poněkud volnočasově. Myslím, že na tak formální příležitost by měla být ramena spíše zakrytá, a sukně na fotografii vypadá vskutku krátce (ač píšete, že ji máte po kolena). Suma sumárum, moc se mi tílko a sukně na promoci nezdá. Zvlášť to tílko, kdyby to alespoň byla halenka, košile,…

Promoce je vyvrcholením Vašeho několikaletého úsilí, je to společenská událost, na které byste se měla patřičným způsobem reprezentovat - proč si nekoupíte hezké decentní šaty, ve kterých se sama sobě budete za pár let líbit i na fotografiích? Nemusí být pouzdrové (ani černé), a jistě je v budoucnu využijete při dalších příležitostech, mezi které může patřit například návštěva divadla, koncertu vážné hudby, formálního večírku, atd.

rineke
88 příspěvků 16.06.16 00:57

PS Možná byste více reakcí dostala ve vlákně Pro lidi, co tápou v módě .

Betty J.
2031 příspěvků 16.06.16 11:42

@anet999: i když jste asi maličká (jinak si nedovedu představit, že byste mohla mít sukni až ke kolenům), tak maličká, aby si Vás nikdo nevšiml, asi nebudete. Pokud nepromujete v taláu, není Vámi navrhované oblečení vhodné - je to prostě tričko střihem připomínající pánský nátělník a obyčejná letní sukně. Nevzdávejte to a sežeňte si slušné šaty odpovídající významnosti této události.

Lála_druhá
357 příspěvků 16.06.16 11:47

Možná byste to mohla zachránit ještě něčím navrch (sakem třeba). Ale šaty budou jednoznačně lepší. Proč sháníte pouzdrové?

ming_xing
1099 příspěvků 16.06.16 11:52

Ne, toto rozhodne ne. a pouzdrove saty nejsou prece jedinou variantou.. co treba kostym? nebo aspon nejaka lepsi sukne/kalhoty a kvalitnejsi kosile? verte, ze je to dobra investice, protoze minimalne na pohovorech nebo jinych oficialnich prilezitostech jeste podobne obleceni uzijete. chapu, ze v obchodech ne v kazdem rocnim obdobi najdete klasickou modu, ale jeste zapatrejte nebo si udelejte vylet do jineho mesta, vyplati se to.

anet999
6 příspěvků 16.06.16 12:33

Super, všem moc děkuju. Nakonec jsem sehnala šaty :) sice černé, které jsem moc nechtěla, ale i tak to bude asi lepší volba :) jsou s volnější sukýnkou, ale uplně až po kolena ne. Myslíte, že je hodně velký problém mít malinko kratší šaty? Někde jsem se dočetla, že max. dlaň nad kolena, což bych se snad měla vejít :)

anet999
6 příspěvků 16.06.16 12:47

Vypadají takto :)

barvinok
356 příspěvků 16.06.16 13:58

Mne ten Váš pôvodný výber navlas pripomína tieto šaty z Manga. Alebo keď dvaja robia to isté, nie je to to isté.
Edit: aby som to upresnila, mne by sa tie šaty z Manga páčili :D Ten Váš nátelník so sukňou bohužiaľ nie.

anet999
6 příspěvků 16.06.16 14:02

To původní jsem koupila v reserved, je to všude podobné :D ale už jsem to zavrhla a beru nejspíš ty černé šaty, nebo kostýmek :)

rineke
88 příspěvků 16.06.16 14:06
@anet999 píše:
Super, všem moc děkuju. Nakonec jsem sehnala šaty :) sice černé, které jsem moc nechtěla, ale i tak to bude asi lepší volba :) jsou s volnější sukýnkou, ale uplně až po kolena ne. Myslíte, že je hodně velký problém mít malinko kratší šaty? Někde jsem se dočetla, že max. dlaň nad kolena, což bych se snad měla vejít :)

Myslím, že aby bylo možné posoudit, zda jsou „malinko kratší“ šaty krátké (ne)únosně, musela byste je vyfotit oblečené (klidně bez hlavy). Takhle Vám těžko někdo řekne, že jsou krátké moc/akorát/málo.

(Kdybyste nepsala o dlani nad koleno, podle samotné fotky bych hádala, že ta délka bude tak do půli stehen.)

anet999
6 příspěvků 16.06.16 19:55

Nakonec si je nechávám prodloužit u švadleny :) budou tedy delší, těsně ke kolenům. To už by mohlo být v pohodě, ne? :) Co říkáte na ten zip vzádu, to asi nějak nevadí, že?

kocoureksuggy
423 příspěvků 16.06.16 20:00

@anet999 Je strašný, navíc špatně všitý (krabacení).

Ready
160 příspěvků 16.06.16 21:21

Měla jsem na promoci před dvěma lety dost podobné - ty černé se zipem vzadu, přes to bolerko, rukávník nebo jak se tomu říká. Ke kolenou taky nebyly. A upřímně, když jsem viděla oblečení ostatních, tak kdyby měla každá aspoň to tílko a sukni, tak by to bylo fajn. K tomu tílku by šlo sáčko a nějaký nápadný šperk, třeba červené korále a červené boty :-)

anet999
6 příspěvků 16.06.16 21:42

Tu první variantu jsem již zavrhla a nepřipadá v úvahu :D Šaty budou nakonec delší, našla jsem šikovnou švadlenu, která mi je prodlouží, alespoň nebudou tak,,nudné,, :) Ale stále váhám, zda nevzat ten kostýmek :D Mám z manga modré společenské kalhoty a z orsay bílou halenkou. Raději bych šaty, ale moc se mi nezdá ten zip :D Jinak materiál je kvalitní a celkově mi sedí…Taky jsem slyšela od kamarádek co již promovaly, že spousty holek to už vůbec neřeší a jsou schopné jít v růžových mini bez ramínek :)

arwenn
426 příspěvků 17.06.16 11:08

Prodlužovat šaty z konfekce?? Mě snad šálí zrak… Vždyť snad jdou koupit nějaké normální šaty bez nemožného zipu a nevhodně krátké.

Betty J.
2031 příspěvků 17.06.16 13:28

@anet999: když už máte švadlenu, co kdyby Vám ušila ty šaty celé? Nedovedu si nějak představit to prodlužování, především s ohledem na shánění odpovídajícího materiálu. Ale pokud to tak dopadne, ať Vám určitě vymění ten zip za nějaký příčetný.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit