Oblečení na výběrové řízení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vinea
1 příspěvek 12.05.13 18:31
oblečení na výběrové řízení

Ahoj,
dnes jsem se dozvěděla, že v úterý ráno mám pohovor na místo pracovníka na obecním úřadě. Nevím co si oblíct - šedé kalhoty, bílé tričko a tyrkysové semišové sako, tmavomodré semiš lodičky+kabelka, nebo černou skládanou sukni ke kolenům, červený svetřík nebo zlatobéžová saténová halenka (zara) s černýmy puntíky (nevím jestli by nepůsobila lacině…),černý šusťákový baloňáček, boty+kabelka viz výše. Černé lodičky nemám. Oblečení mám strašně moc, ale ne na tyto akce, jsem spíš tričková-kalhotová. Nebo myslíte, že by bylo možné vzít si i bílé kalhoty? Nechci působit nějak moc stroze(je mi 40+).Díky

Reakce:

corleone  12.05.13 18:32

@Vinea Bile kalhoty rozhodne ne. K tomu zbytku: obraz rekne vic nez tisic slov.

monel
648 příspěvků 12.05.13 18:46

Šla bych do toho prvního, ale to tričko musí být hladké bez ozdob, dobře padnoucí a v perfektním stavu, ale to asi víte.. takhle bych já ráda viděla pracovnici na obecním úřadě, vypadá to sympaticky a příjemně. ale je to pouze můj názor. bílé kalhoty jsou dle mého úsudku příliš nápadné, červená barva a černé puntíky také..

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit