Oblečení na zápis na VŠ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maxie7
53 příspěvků 19.06.13 19:26
Oblečení na zápis na VŠ

Ahoj,
chtěla bych se zeptat v čem mám jít na zápis na vysokou školu, vůbec nevím co se pro takovou příležitost hodí, jak moc formální nebo neformální to je atd.
Připojuji jen, že mě před tím čeká asi hodinová cesta v buse, následně lítání po Brně mezi 2 fakultami a na nějaké převlékání nebude asi ani čas ani prostor.

Díky za rady :)

Reakce:

moet.de.foret  19.06.13 19:41

Totálně neformální.

Cinkitoo  19.06.13 19:43

@maxie7 Já jsem se zapisovala v plandavým tričku a džínový sukni. Esence pekla, pán všeho nečasu. Když půjdete v pyžamu, bude to jedno. Budete pořád na něco čekat, budete toho mít plný kecky a jestli se zadaří jako mně, po tom všem vás vyblejsknou na ISIC kartu.

Daisyrella
62 příspěvků 19.06.13 19:45

Hlavně jděte v něčem vzdušném a pohodlném. Při zápisu na FF se stály dlouhé fronty, bylo vedro a učebny totálně vydýchané. Jedna slečna nám tam dokonce omdlela.

Ivuška_Bobinka
11 příspěvků 19.06.13 19:45

Přesně tak jak píše moet.de.foret, jedná se vážně jen o zápis předmětů do indexu. Takže vesměs budeš jen sedět a pak si zajdeš pro razítko :). Takže bych volila něco v čem se budeš cítit dobře a pohodlně :).

Kay_Adams
1612 příspěvků 19.06.13 19:46

@maxie7
Neformálne, pohodlne. Budú tam desiatky (ak nie stovky) šutdentov, budete preberať papiere, vypisovať ich, počúvať prednášky zo študijného… Akurát počítať s tým, že na fotke na ISIC bude vidno vrchnú časť odevu (ramená). Tak ak si vezmete nejaký top bez ramienok (ako niektoré), tak budete vyzerať, že ste sa snáď fotili nahá :)

maxie7
53 příspěvků 19.06.13 19:49

Dobře, takže neformální, pohodlné, lehké a pěkný vršek :D díky moc

Casmaria
761 příspěvků 19.06.13 19:52

Neformálně. Já jsem teda na ISIC kartu měla už připravenou fotku a nikde mě nefotili… naštěstí :-D

elesse
102 příspěvků 19.06.13 19:52

Cokoli, co běžně nosíš. Je to úplně jedno

Minion
117 příspěvků 19.06.13 21:30

Na svůj zápis jsem běžela rovnou z brigády - unavená, hladová, rozcuchaná, v džínách a fialovém tričku :-) Ani ostatní nepřišli oblečeni jinak, takže to vůbec neřeš a jdi v tom, co běžně nosíš ;-)

firefly
527 příspěvků 19.06.13 22:07

Bývá to neformální akce, spousta papírování. Jako když jdete něco zařídit na úřad. Takže v čemkoli, v čem byste šla mezi lidi běžně.

panvi
249 příspěvků 20.06.13 15:10

Fuuu to si pamatuju, sla jsem normalene tricko+kratasy, cely den ve vedru v zaparene ucebne a potom rovnou na fotku na ISIC, kde byl jenom jeden pokus jelikoz venku byla fronta az za dva rohy :D Hrozne rada tu prukazku nekde ukazuju, fakt..

Lady Apathy
512 příspěvků 20.06.13 15:30

@panvi Z toho si vůbec nic nedělejte. Já mám na ISIC hnusnou fotku i přes fakt, že jsme si fotografie měli přinést sami. A to mám kartu druhou (první jsem zlomila - ale byla na ní fotka neméně blbá). Sama sebe přesvědčuji, že přeci nemůžu být až tak moc hnusná, že jsem prostě jen nefotogenická - při pohledu do zrcadla si ale z morálních důvodů nemohu uvěřit.

Norielle  21.06.13 13:43

Spokojne neformalne, aj tak to bude dost neprijemna masovka vybavovaciek a papierovaciek, takze cim prijemnejsie sa budete citit, tym lepsie.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit