oblečení pro kulaté nepříliš tvarované dámy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zelitschko  18.01.12 10:47

narazila jsem na jedno video (

http://www.youtube.com/watch?… ), oblékají tam starší dosti silnou dámu. Protože v ČR je takových žen ve vyšším věku většina, tak myslím, že by se na tohle video měly podívat (aspoň některé). Je to sice v angličtině, ale velmi srozumitelné. Dávala jsem tenhle odkaz už i do diskuze u posledního článku, ale tady to najde víc lidí.

Reakce:

kiwi  18.01.12 12:05

Tak nevím. Já mám většinou u podobnejch pořadů pocit, že ti lidé vypadali líp před tou proměnou… a tady taky.
Paní je tlustá pořád stejně - t.j. nezdá se mi, že by vypadala štíhlejší… šaty, co jí vybrali, se mi z 99% zdály příliš usedlý (t.j. přidávající roky), barvy a vzory vysloveně hnusný - jak z našeho C&A (možná bych vzala na milost tmavohnědý šaty někde v závěru).
To její původní oblečení mělo daleko větší šmrnc, byť se jednalo o dlouhou košili s legínama.
Jo, bude za dámu, ale rozhodně ne hezčí, a už to není ona… teď je celá taková… konfekční (=obyčejná, nezajímavá).
Jediný co vylepšili, jsou - možná - vlasy, a profi makeup taky udělá svý.
Ale pozor - je to jen můj názor a dojem…

zelitschko  18.01.12 12:41

mě přijde, že před proměnou vypadala o malinko starší a že to oblečení zbytečně přidávalo kila, ale taky jen můj názor :)

GreatSusan  18.01.12 13:18

proletla jsem to jen na rychlo a bez zvuku, takze nevim, co pani dela v beznem zivote a jak to bylo zohledneno v te promene. Pripada mi, ze ji to na konci sluselo a to obleceni pro ni bylo vybrane dobre, ale je fakt, ze pred tou promenou mi byla takova sympatictejsi, pusobila na me mladsi a mozna jako lehce nekonvencni osoba, coz se tou promenou trochu vytratilo. Ted je takova americky clean. Kazdopadne by ji nejvic prospelo, kdyby proste zhubla.

ZetKa
287 příspěvků 18.01.12 13:20

Já myslím, že proměna jí vyloženě sedla, většina těch hacafraků ji dělala starší a rozložitější. Nemám nic proti tomu, mít v šatníku jeden dva hacafraky, ale nosit jen je je škoda. V závěrečném defilé jejích outfitů se mi sice nelíbilo všechno, ale většina jí podle mně fakt sedla.
Mám podobnou postavu, sice jsem mladší,t akže nevypadám tak krabicovatě, ale rady jsou víceméně platné i pro mně, takže já jsem se inspirovala. Díky za link.

MP Barbucha
3716 příspěvků 18.01.12 13:40

Wow, z Mindy je kočka! Nemám teď čas koukat na celé video, tak jsem neviděla proces a pouze výsledek a sluší jí to úžasně:-)

oskarina
266 příspěvků 18.01.12 21:37

Mně se zdá taky, že jí proměna prospěla. Pomiňme vlasy a nalíčení, dobře, tam je to otázka pohledu, ale oblečení - ona nosila samé volné, beztvaré hábity, šlo jí hlavně o pohodlíčko, aby se špeky měly kam volně vyvalit a ten její sportovní otufit s krátkými tepláky (v něm chodila i na kafe!), tak to byl opravdu úlet.
Oni jí vysvětlili, že musí ukázat pas a figuru pasem rozčlenit, že musí zaměnit adidasky a jiné pohodlné křusky za lodičky a ženské (ne sportovní) sandály a že musí přestat nosit omotané šály jako při angíně a namísto toho si vzít korále - prostě se začít zdobit jako žena a ne chodit jako šunka nebo tlačenka v obalu..
Když ukazovala černé šaty(někdy z kraje), tak to měly být šaty do společnosti, na schůzky, ale vlastně jediná jejich přednost pro Mendy byla, že se v nich cítila pohodlně, volně! Když si oblékla modré šaty na konci, se šperkem, s lodičkami, s hezkou kabelkou, tak se cítila sexy, přitažlivá, konečně znovu jako žena, sice silná, ale ženská!

oskarina
266 příspěvků 18.01.12 21:38

Je to moc podnětné video, díky Zelitchko, budu to šířit dál.

MP Coraline
119 příspěvků 19.01.12 05:46

uf…video takový…americký:). Jinak ta paní podle mě měla celkově šmrnc i před proměnou, ale určitě ji i tak postrčili správným směrem, líbí se mi to:). A musím říct, že bych bývala nevěřila, že takto silné dámě v jejích letech může slušet krátký sestřih, a ono je to tak šik! Ukázala bych to všem květákům tady u nás.
PS: Dámy, přece snad není nutné za každý příspěvek tady psát ,,ale je to můj názor". Já myslím, že pokud se názor vyjádří slušně, což v tomhle fóru většina lidí dělá, tak je to zbytečné, kamenovat tu za odlišný názor snad nikdo nikoho nebude;).

modra_kocka
903 příspěvků 27.03.12 21:35

Při hledání něčeho na mě vyskočil článek, který by tady mohl dost lidí zajímat. Konec sporům o tom, jaká barva zeštihluje a jak vzory „ztlušťují“ :)
http://www.mo­reofmetolove.com/blog­s/entry/Desto­ying-that-fashion-taboo-of-wearing-stripes-with-visual-aids/
Je to v angličtině, ale i kdyby byl někdo líný použít google překladač, tak srovnávací fotky jsou velmi výmluvné. Enjoy! :)
(snad nebude vadit, že využiji staré, už zapomenuté téma. Zdálo se mi být nejbližší tématu článku a nechtěla jsem kvůli tomu zakládat nové téma)

Ems
1482 příspěvků 24.07.12 15:07

Nevím teda o jaké velikosti se tady mluví…Ale z francouzské proměny, kterou dělá Cristina Cordula, pokud umíte francouzsky stojí za to se podívat i na videa na youtube (pořad se jmenuje - Un nouveau look pour une nouvelle vie, je naprosto skvělým způsobem trhlá.
Ale tady jsou nějaké proměny širších slečen/paní.
http://www.cordula-conseil.com/avant-apres-15/
 http://www.cordula-conseil.com/avant-apres-7/

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit