Oblečení pro mírnou nadváhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymouse
1 příspěvek 12.09.14 10:37
Oblečení pro mírnou nadváhu

Čau. Potřeboval bych od vás radu, jak se naučit pořádně a pěkně oblékat. Vím, že už tady bylo pár témat, jak oblékat velké chlapy, ale já jsem trochu jinde. Je mi 20, měřím asi 176 a vážím 80 – takto to vypadá celkem málo, ale bohužel jsem takový typ, že se mi tuk ukládá hlavně do zadku a do prsou, takže nevypadám jako typicky objemnější chlap :).
Tudíž bych potřeboval radu, co kupovat, abych vypadal jako člověk (včetně doplňků) s přihlédnutím, že boty musím mít obecně větší (širší) kvůli ortopedickým vložkám. A ještě s přihlédnutím k ceně, hodlám zainvestovat víc než doposavaď, ale velký luxus si nemůžu dovolit.
Jsou košile obecně vhodné, resp. jaké nosit a jak (samotné, přes triko)
Budu rád za každou odpověď :)

PS.: Jelikož si budu vybírat v blízké době i oblek, tak bych byl rád i za rady, jaký společenský oděv si vybrat (barva, střih).

Reakce:

Luela
107 příspěvků 12.09.14 20:03

Je těžké poradit muži takhle na dálku, když tu nemáte fotku. Pokud ovládáte angličtinu, tak se mrkněte sem:

http://www.fashionbeans.com/…r-body-type/

je pravda, že je tu základ pro více mužských postav a ne vysloveně pro ten váš, ale za kouknutí nic nedáte.
zkuste vzít na nákupy někoho, o kom si myslíte, že k vám bude upřímný a zkoušet, zkoušet zkoušet, i když třeba hned nic neseženete, ale třeba aspon najdete cestu, jakou se ubírat. chápu, pro chlapa to může být pěkná otrava :-). co se týče bot, tak lepší budou spíše německé, sou širší než italské. vím, že jeden čas se hodně prodávaly společenské boty ARA - byly i ve větších číslech a také širší / je to sice už dávno, tak snad u nich nedošlo ke změně/. co se týče doplňků, platí asi stále to stejné, čisté neokopané boty, k nim ladící pásek, jestli nosíte něco na krku, nebo na zápěstí, podle mně dejte spíš na jednoduchost a hlavně at se to netluče jedno s druhým a i s oblečením…

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit