Oblečení s motivem hudby

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maluninka  23.10.15 14:44
oblečení s motivem hudby

Přátelé sháním nějaké pěkné oblečení nebo doplněk k oblečení pro naši kapelu, nevíte někdo o něčem dobrém a zajímavém? Díky moc

Reakce:

alexinmaxin  27.10.15 23:15
oblečení

No tak se zkus kouknout na internetu do googlu asik ne? :D vždyť to je tak jednoduché… tak se pokoukni a dej tipy, ty se vždycky hodí :D jsem hudebník a oblečení není nikdy dost :D

Ginevra
646 příspěvků 28.10.15 01:01

Prodejna Via Musica, Malostranské nám. 13 v Praze. „Prodejna se zabývá prodejem klasické hudby, mnoha doplňků s hudebními motivy, cizojazyčné literatury a mnoha suvenýry…“
Co se pamatuju, viděla jsem tam s motivem not, kláves, atd. třeba kravaty, šle, snad i ponožky, deštníky a tak, jestli Vám jde o tohle.

maluninka  28.10.15 20:24

No to jsem našla, ale většinou jenom v zahraničí a to si kupovat nechci, protože když jsem si minule objednala z netu z ameriky, tak mi tričko nedošlo ještě teď a už sou to dva roky. Takže bych chtěla nejlíp v česku nebo slovensku si to koupit.

radbuza
81 příspěvků 01.11.15 12:12

@maluninka A v kapele hrajou jen holky? A kapela hraje co?

bridarella
69 příspěvků 04.11.15 10:08

Pár nápadů pro inspiraci :-)

Karla Ku
55 příspěvků 04.11.15 18:00

Legíny alá piáno my přijdou dost vtipný…http://ww­w.superleginy­.cz/cz/produk­t/damske-leginy-piano.html#13923964

Lála_druhá
357 příspěvků 04.11.15 21:33

Jednu dobu na mě pořád vyskakovala reklama na FB, bylo nějak jako „hudebníkům. cz“. I jsem tam ze zvědavosti klikla a zjistila, že to mají sice moc hezky pohromadě, ale každé zvlášť se dá jinde objednat za polovic i méně. Například hodinky s hudebním klíčem tam stály asi tři stovky a já je mám za ebaye za dva dolary cosi. Sakryš, teď mě napadá, že já jsem to tady na MP už v nějaké diskusi psala?!

maluninka  16.11.15 21:45

Děkuji všem moc za příspěvky vklady a tak… je toho docela dost… pořád se tím prohrabuji, ale furt vůbec nevím co vybrat a co ne…, takže teď se tím prokousávám kdyby jste měli někdo tip dejte ještě vědět. Budu za to moc ráda ;)

maluninka  26.11.15 10:10

Děkuji, koukala jsem se na to, ale nějak nevím nevím co si z toho mám vybrat ;) takže to budu muset pořádně proklikat, ale něco se tam určitě najde…

alexinmaxin  29.11.15 14:11

No však jo. si to v klidu a pořádně proklikej a uvidíš jestli tě něco nadchne nebo ne ;) ale myslím že by mohlo, protože je tam docela dost velký výběr :d

maluninka  14.12.15 16:20
oblečeni

No však jo, taky jsem si to pořádně a řádně proklikala a už jsem i narazila na pár kousků, které musím prostě pořídit a uvidí se jestli to dopadne dobře nebo ne ;) ale určitě jo :D no takže to budu mít snad už konečně vyřešené a budu mít o starost míň. ;) teda aspoň v to doufám.

alexinmaxin  16.12.15 15:49

No a už to máš protříděné a vybrané? :D už by to chtělo jestli to má být na vánoce ne? :D protože ty už jsou pomalu za dveřmi…

maluninka  21.12.15 23:21

No mám něco málo, koupila jsem tašku na kytary a zbytek se prostě do vánoc nestihne, ale to nevadí, tak bude aspoň překvapení po vánocích, já se z toho nezblázním když je toho teď moc tak se nedá nic dělat :/ nemůžu stíhat uplně všechno….

smeki
212 příspěvků 22.12.15 19:17

Odporúčam túto slovenskú predajkyňu, je to moja kamarátka hudobníčka a navyše tvorí tieto krásne veci.
 http://www.sashe.sk/DECCA

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit