Oblek kolem 5000

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vojta2
3 příspěvky 09.05.14 22:31
Oblek kolem 5000

Dobrý den,

sháním oblek v cenové hladině 5000. Používal bych ho zejména na zkoušky a vyjímečně na plesy. Je mi jasné, že za tuto cenu to nebude žádný zázrak, ale bohužel rozpočet nemůžu zvednout. Co se týče postavy tak mám širší ramena, jsem vysoký 182 cm a vážím 85kg. Byl bych rád, kdyby mi byly doporučeny nějaké prodejny v Brně.

Děkuji za případné rady

Reakce:

janyca
134 příspěvků 09.05.14 23:26

Zkuste tady: http://www.bandi.cz/ Manžel si tu kupoval oblek na svatbu.

Ymber
97 příspěvků 10.05.14 00:16

Potvrzuji Bandi, sortiment je tam na ty ceny opravdu celkem slušný. A doporučuji přijít v nějakou méně frekventovanou dobu, tj. před sedmnáctou hodinou - prodavačky na vás budou mít čas a dostane se vám užitečných rad a dobré zákaznické péče.

skl
451 příspěvků 10.05.14 00:30

Mrknete na park avenue - http://www.park-avenue.cz/…-katalog.pdf …vypada to, ze tam ted maji solidni slevy a rozdil v kvalite materialu oproti Bandi je obrovsky, aspon co se teda tyka vaseho pozadavku na cenu.

V dnesni dobe nema vyznam kupovat oblek z neceho jinezho nez ze 100% vlny. Vsechno ostatni je kvalitativne o nekolik svetelnych let horsi.

Vojta2
3 příspěvky 10.05.14 10:46

Buhužel Ostrava a Prostějov je mimo můj dosah.

skl
451 příspěvků 10.05.14 12:52

@Vojta2 maji prodejnu i ve fashion arene v Praze.. kazdopadne doporucuju navstivit nejaky obchod, kde prodavaji obleky z kvalitnich latek = vlna kvality 110s - 150s jen aby jste poznal ten rozdil, oproti obleku z nejake hruzy obsahujici polyester.
U nas stale jeste pretrvava predstava oblek = nepohodlne a neprijemne, prave diky oblekum z nekvalitnich umelych latek. Pritom kvalitni oblek je vrchol pohodlnosti a lehkosti.

Vojta2
3 příspěvky 10.05.14 13:22

Plánuju se v Brně stavit u Koutného a Blažka. Bohužel prodejna v Praze je taky mimo můj dosah.

Drax
10 příspěvků 20.05.14 23:18

Bandi asi nebude dobrá volba. Dívejte se po materiálech, za 5000 to bude náročné, ale měl byste vyžadovat vlnu, žádný polyester a to nebude u Bandi snadné…

Cérenka
36 příspěvků 21.05.14 10:30

Pokud jde spíše o zkouškový oblek, zkusila bych Marks and Spencer. Mají cenově dostupné obleky ze směsi vlny/kašmíru a polyesteru (bývá 50/50), výběr ze střihů a výhodu lze spatřovat v tom, že je možné kombinovat sako a kalhoty různých velikostí pro „nekonfekční“ typy postav. Ani materiál nevypadá prvoplánově „plastově“.
Na zkoušky není podle mě nutné trvat na 100% vlně, pokud jde o kvalitní směs (nikoli recyklát z pet lahví nebo recyklát vlny) nevypadá oblek špatně a ani se v něm nebudete cítit nepohodlně (nebo se třeba nadměrně potit :) ). Domnívám se, že některé směsi nejsou od 100% vlny na první pohled k rozeznání.

Doulinque
65 příspěvků 21.05.14 14:04

Ke Koutnému a Blažkovi bych snad ani radši nechodila a k Bandimu také ne. Je to samý polyester. (Záleží jaký materiál preferujete). Radím Peek&Cloppenburg ve Vaňkovce a pak (bohužel pouze v Praze na Van Graaf - vím, že jste psal, že Praha je mimo Váš dosah, ale podle mě by se to vyplatilo). Oba obchody mají obleky různých cenových kategorií, ale kolem 5000 Kč už pořídíte celovlněný.

marina.x
10 příspěvků 21.05.14 17:56

Přítel si koupil pěkný oblek ve stejné cenové relaci v Brně zde http://www.volansky.cz/ Oblek je asi 80 % vlna, 20 % umělina. Sympatická paní prodavačka hned odhadla, který mu asi bude sedět. Prodejna na Masarykově ulici bude otevřena do 29. května a mají teď výprodej.

Bender1
121 příspěvků 22.05.14 11:16

Myslím si, že by stálo zato si udělat menší výlet do Prahy třeba na den.

Já sháněl oblek přes měsíc a vážně dřina… Možná je to i mojí vybíravostí.

V Brně také doporučím Peek & Cloppenburg, její odnož v Praze Van Graaf, má celé patro obleků a viděl jsem tam pěkný v navy kolem 6000 od jejich značky Finshley & Harding.

Jinak mám oblek od obchodu Jerem (ve Fashion Areně), za 5500 ve 120's vlně a není špatný.

Jestliže budete používat na zkoušky a plesy, je lepší mít vlněný a podšívku ne z 100% polyesteru. U obojí se dost určitě zapotíte :D Ale hlavní je, abyste se v tom cítil pohodlně.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit