Oblek na nekonfekční postavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jnkr
3 příspěvky 04.04.15 00:26
Oblek na nekonfekční postavu

Zdravím,
Potřeboval bych poradit s výběrem obleku na promoci a následné občasné využití-při hledání místa, společenské akce,… nebude to můj „pracovní oděv“. Celou vysokou jsem absolvoval v nic moc obleku koupeném v OP před maturitou. Na fakultě byl sice oblek u zkoušky považován za slušnost, nicméně nijak se to nehrotilo, takže to, že se mi po zapnutí vydouvaly klopy jsem řešil tak, že jsem sako prostě nezapínal a nenosil kravatu. Zkoušející se obvykle stejně s oblekem vůbec neobtěžovali. Nicméně s blížící se promocí a horšícím se stavem obleku, jsem zapátral, přeměřil se a zjistil, že problémem je moje nekonfekční postava. Jsem menší postavy, s odpovídající délkou trupu, obvodem pasu, ale větším obvodem hrudníku, delšíma rukama a především velmi širokými rameny v poměru k postavě (při výšce cca 165 mám ramena odpovídající 190cm). Otázka je tedy následující. Má cenu shánět konfekční oblek co nejvíce odpovídajícího střihu a následně nechat upravit, zkusit měřenku, nebo něco jiného? (nechat za 20 a víc tisíc ušít na míru se mi zdá vzhledem ke zřídkavému využití jako dost drahá legrace)
Díky za rady

Reakce:

Gorilka
654 příspěvků 04.04.15 11:04

Měřenku. Pokud nebudeš tloustnou, je těch 20 tisíc na dalších 20 let dobrá investice.

DRW
1227 příspěvků 04.04.15 11:16

Investovat a nechat usit, jak je psano vyse merenka, ale radne procist uvodni clanek na pekle, ceho se vyvarovat.

luilui
5 příspěvků 14.11.16 12:21
Volte oblek na míru LuiLui

Navštivte Olomouc nebo Prahu a zajděte do ateliéru LuiLui, nebudete litovat. Dodáváme obleky na míru z materiálu, jaký si budete přát a bude přímo zhotovený na Vaši postavu. www.luilui.cz.

Giuli
831 příspěvků 14.11.16 12:23

@luilui Prisahám, že si v tom vašom hnusnom obchode objednám ten príšerný oblek, ale naza.erte všetky diskusné témy s reklamou!

luilui
5 příspěvků 14.11.16 12:27

Dobrý den,
nemáme hnusný obchod, postaráme se o Vás v ateliéru. Ale máte pravdu, reklamy do dikuze nepatří, jen jsem chtěla pomoci s výběrem.

Giuli
831 příspěvků 14.11.16 12:30

@luilui Teda klobúk dolu za prístup. Toto bude prvý link od nováčika na ktorý skutočne kliknem. Ďakujem.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit