Oblek na nekonfekční postavu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jnkr
3 příspěvky 04.04.15 00:26
Oblek na nekonfekční postavu

Zdravím,
Potřeboval bych poradit s výběrem obleku na promoci a následné občasné využití-při hledání místa, společenské akce,… nebude to můj „pracovní oděv“. Celou vysokou jsem absolvoval v nic moc obleku koupeném v OP před maturitou. Na fakultě byl sice oblek u zkoušky považován za slušnost, nicméně nijak se to nehrotilo, takže to, že se mi po zapnutí vydouvaly klopy jsem řešil tak, že jsem sako prostě nezapínal a nenosil kravatu. Zkoušející se obvykle stejně s oblekem vůbec neobtěžovali. Nicméně s blížící se promocí a horšícím se stavem obleku, jsem zapátral, přeměřil se a zjistil, že problémem je moje nekonfekční postava. Jsem menší postavy, s odpovídající délkou trupu, obvodem pasu, ale větším obvodem hrudníku, delšíma rukama a především velmi širokými rameny v poměru k postavě (při výšce cca 165 mám ramena odpovídající 190cm). Otázka je tedy následující. Má cenu shánět konfekční oblek co nejvíce odpovídajícího střihu a následně nechat upravit, zkusit měřenku, nebo něco jiného? (nechat za 20 a víc tisíc ušít na míru se mi zdá vzhledem ke zřídkavému využití jako dost drahá legrace)
Díky za rady

Reakce:

Gorilka
671 příspěvků 04.04.15 11:04

Měřenku. Pokud nebudeš tloustnou, je těch 20 tisíc na dalších 20 let dobrá investice.

DRW
1287 příspěvků 04.04.15 11:16

Investovat a nechat usit, jak je psano vyse merenka, ale radne procist uvodni clanek na pekle, ceho se vyvarovat.

luilui
5 příspěvků 14.11.16 12:21
Volte oblek na míru LuiLui

Navštivte Olomouc nebo Prahu a zajděte do ateliéru LuiLui, nebudete litovat. Dodáváme obleky na míru z materiálu, jaký si budete přát a bude přímo zhotovený na Vaši postavu. www.luilui.cz.

Giuli
1449 příspěvků 14.11.16 12:23

@luilui Prisahám, že si v tom vašom hnusnom obchode objednám ten príšerný oblek, ale naza.erte všetky diskusné témy s reklamou!

luilui
5 příspěvků 14.11.16 12:27

Dobrý den,
nemáme hnusný obchod, postaráme se o Vás v ateliéru. Ale máte pravdu, reklamy do dikuze nepatří, jen jsem chtěla pomoci s výběrem.

Giuli
1449 příspěvků 14.11.16 12:30

@luilui Teda klobúk dolu za prístup. Toto bude prvý link od nováčika na ktorý skutočne kliknem. Ďakujem.

Váš příspěvek

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit