Oblek ve Vídni – do jakého obchodu zajít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
BlueAndre
1 příspěvek 19.02.14 13:47
Oblek ve Vídni – do jakého obchodu zajít

Rád bych navštívil Vídeň za účelem nákupu pěkného obleku v ceně do deseti tisíc korun, ideálně okolo šesti tisíc. Mohli by mi zdejší zkušení doporučit, jaký obchod neminout a navštívit? Bohužel nebudu mít možnost proběhat Vídeň celou, spíše budu mít čas jen na jeden nebo dva obchody, tudíž bych rád, kdybyste mě mohli nasměrovat. V plánu jsem měl navštívit Peek & Cloppenburg, nevím ovšem, který z jejich obchodních domů vybrat. Našel jsem doporučení na ten na Mariahilfer Str., ovšem nedávno se otevřel nový na Kärntner Str., a tak nevím, kde bude lepší nabídka.


Reklama


Reklama

Reakce:
 
Tleilaxan
241 příspěvků 20.02.14 15:43

Řekla bych, že lépe uděláte, když skočíte na Mariahilfer Str., tam jsou obchody v normální cenové relaci. Kärtner Str. je taková vídeňská Pařížská, takže kromě toho P&C už byste tam asi nic finančně dostupného nenašel. Ale upozorňuju, že zrovna Rakousko, resp. Vídeň, není oproti nám o moc levnější.

 
skylor
164 příspěvků 20.02.14 22:59

@BlueAndre Manžel v Peek & Cloppenburg na Mariahilferstr. před dvěma roky kupoval oblek na svatbu. Obleky byly ve dvou poměrně dost velkých patrech, takže výběr byl opravdu veliký. Během chvilky se našel i velmi ochotný prodavač, který pomohl vybrat oblek tak, aby opravdu seděl. Cena byla vzhledem ke kvalitě přívětivá a za drobný poplatek manželovi do hodiny zkrátili délku kalhot (přišla paní švadlena, vše důkladně přešpendlila přímo na manželovi). Oblek jsme při přebírce dostali přežehlený a pak jej zabalili do celkem bytelného futrálu. Byla jsem moc ráda hlavně za pomoc prodavače - opravdu se vyznal, byl opravdu ochotný a ušetřil nám nervy, protože ani jeden z nás není příliš nákupní typ a představa, jak se v tom kvantu budeme přehrabovat, nás moc nebrala.
Jinak kolem toho nového P&C jsme šli před měsícem a připadal nám možná menší než ten na Mariahilferstr. a asi soudě podle výlohy a přízemí bude zaměřen více na módnější (a dražší) kousky než na klasiku.


Reklama

 Váš příspěvek

ERDEM uzavřel spolupráci s řetězcem H&M

Kolekce bude dostupná od 2. listopadu 2017. Erdem Moralioglu je... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Nezapomenutelné filmové kostýmy

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Ve slavných filmech vždy najdete také výjimečné šaty. Mezi ty... Celý článek


Reklama