Obleky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anicka  10.02.12 13:15

Mate skusenosti s touto znackou -

http://www.bandi.cz/ ? Hladame nejaky oblek pre draheho jakozto zenicha, a snazim sa najst nieco za rozumnu cenu - hlavne preto, ze momentalne chce svetly (champagne) oblek, za ktory mi pripada zbytocne vyhodit 10-15tis, pretoze ho potom aj tak prilis nosit nebude. Nejake tipy? :-)

Reakce:

Carbici
2 příspěvky 10.02.12 13:37

Ahoj, zrovna nedávno jsem o těchto oblecích četla

http://www.muzivcesku.cz/…mrt-elegance (teda nic lichotivého). Vzhledem k tomu, že chce světlý oblek, tak mi přijde výhodnější ho půjčit. Kamarádku v rámci předsvatebního šílenství popadla myšlenka, že její nastávající oblek po svatbě určitě využije (do té doby nosil rifle + tričko), takže mu koupili oblek (naštěstí ne žádná závratná částka) a od svatby visí oblek ve skříni a pravděpodobně v ní bude viset mnoho dalších let. Takže pokud přítel není oblekový maniak, tak bych to trochu zvážila. (u nás je to jasné, mám dojem, že svatba byla navržena jen z toho důvodu, aby si mohl nechat ušít nějaký trochu neobvyklý na míru)

marca
437 příspěvků 10.02.12 14:01

Takovou specifickou barvu asi půjčit. Přítel dlouze sháněl světlý oblek a nic moc výběr. Alespoň v nižší cenové kategorii. Nakonec sehnal světlý v OP, ale byl jen jeden jediný. Jinak všechno tmavé.

Pavel
106 příspěvků 10.02.12 16:43

Ja mam hezky bezovy oblek klasickeho strihu prave z OP (koupeno na podzim v solidni sleve za 3.500 Kc). Bandi Vamos jsou asi nejlevnejsi obleky, kompletne z umelych materialu, nicmene pokud ho vyuzije pouze na svatbu nebo jednou za uhersky rok, asi to neni spatna volba.

Karoline
5 příspěvků 11.02.12 20:52

Koukám velké rady mudrců. Na Bandi Vamos obleky jsem se dívala a podle složení materiálu, které u obleků uvádějí to není umělina. Umělinu můžete najít třeba v Tesco. Tam mají obleky za 1000 Kč z polyesteru. Ty obleky z Bandi Vamos jsou směska. A kdo se jen trochu zajímá o složení materiálů a látek ví, že je směska tisíckrát praktičtější než čistý přírodní materiál. To vám potvrdí každá ženská. Mají tam uvedeno 40% vlna, 30% polyester a 30% viskoza. A ta je přírodní materiál. Takže jestli umím dobře počítat jsou ty obleky od nich ze 70% přírodní materiál a ne umělina.

RenaLange  11.02.12 21:11
" A kdo se jen trochu zajímá o složení materiálů a látek ví, že je směska tisíckrát praktičtější než čistý přírodní materiál. To vám potvrdí každá ženská. "
Karoline o složení materiálů se zajímám, ženská taky už hodně víc než půlstoletí jsem,ale názor mám zcela jiný.
Kvalitní čistý materiál je úžasný, kvalitní oblek z lehounké vlny s nemačkavou úpravou je nesrovnatelný se směskou, když pominu mnohem lepší vzhled je i mnohem příjemnější na nošení. 

Karoline
5 příspěvků 13.02.12 21:35

RenaLange. Ahoj. Já s Tebou naprosto souhlasím, ale je potřeba si položit otázku, čím bylo dosaženo nemačkavé úpravy ;-) Buďto výrobce látky přizná, že je to směs nebo to uvede ve formě 100% vlna. A po té, co jsem viděla výsledky z laborky není čistá vlna skoro nic. Na to já už nevěřím, protože takové šaty by stály v dnešní době dost a dost peněz. Je celkem někdy legerace sledovat, jak renomovaní výrobci uvádějí krásné hodnoty na štítky a pak po rozboru zjistíš, že je tam vlny tak akorát za nehet :-) Upřímně. Když vidím na šatech složení směs, jsem klidnější, že ten výrobce hraje fér.

RenaLange  14.02.12 07:46
Karoline přemýšlím co napsat aby to neznělo povýšeně.....prostě syn si kupuje dražší obleky, jedna ze značek je Ermegildo Zegna a jsou prostě jiné na omak i na nošení.
Jestli máte možnost zajděte se podívat do pražské prodejny.
Máte ale pravdu, jsou hodně drahé.
Mne to vůbec netěší, já ještě pamatuju oprýskanou reklamu na jednom domě za totáče " Šaty Rolný Prostějov", ale bohužel to je úplně jiná kvalita.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit