Obleky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

anicka  10.02.12 13:15

Mate skusenosti s touto znackou -

http://www.bandi.cz/ ? Hladame nejaky oblek pre draheho jakozto zenicha, a snazim sa najst nieco za rozumnu cenu - hlavne preto, ze momentalne chce svetly (champagne) oblek, za ktory mi pripada zbytocne vyhodit 10-15tis, pretoze ho potom aj tak prilis nosit nebude. Nejake tipy? :-)

Reklama

Reklama

Reakce:

Carbici
2 příspěvky 10.02.12 13:37

Ahoj, zrovna nedávno jsem o těchto oblecích četla

http://www.muzivcesku.cz/…mrt-elegance (teda nic lichotivého). Vzhledem k tomu, že chce světlý oblek, tak mi přijde výhodnější ho půjčit. Kamarádku v rámci předsvatebního šílenství popadla myšlenka, že její nastávající oblek po svatbě určitě využije (do té doby nosil rifle + tričko), takže mu koupili oblek (naštěstí ne žádná závratná částka) a od svatby visí oblek ve skříni a pravděpodobně v ní bude viset mnoho dalších let. Takže pokud přítel není oblekový maniak, tak bych to trochu zvážila. (u nás je to jasné, mám dojem, že svatba byla navržena jen z toho důvodu, aby si mohl nechat ušít nějaký trochu neobvyklý na míru)

marca
450 příspěvků 10.02.12 14:01

Takovou specifickou barvu asi půjčit. Přítel dlouze sháněl světlý oblek a nic moc výběr. Alespoň v nižší cenové kategorii. Nakonec sehnal světlý v OP, ale byl jen jeden jediný. Jinak všechno tmavé.

Pavel
106 příspěvků 10.02.12 16:43

Ja mam hezky bezovy oblek klasickeho strihu prave z OP (koupeno na podzim v solidni sleve za 3.500 Kc). Bandi Vamos jsou asi nejlevnejsi obleky, kompletne z umelych materialu, nicmene pokud ho vyuzije pouze na svatbu nebo jednou za uhersky rok, asi to neni spatna volba.

Karoline
5 příspěvků 11.02.12 20:52

Koukám velké rady mudrců. Na Bandi Vamos obleky jsem se dívala a podle složení materiálu, které u obleků uvádějí to není umělina. Umělinu můžete najít třeba v Tesco. Tam mají obleky za 1000 Kč z polyesteru. Ty obleky z Bandi Vamos jsou směska. A kdo se jen trochu zajímá o složení materiálů a látek ví, že je směska tisíckrát praktičtější než čistý přírodní materiál. To vám potvrdí každá ženská. Mají tam uvedeno 40% vlna, 30% polyester a 30% viskoza. A ta je přírodní materiál. Takže jestli umím dobře počítat jsou ty obleky od nich ze 70% přírodní materiál a ne umělina.

RenaLange  11.02.12 21:11
" A kdo se jen trochu zajímá o složení materiálů a látek ví, že je směska tisíckrát praktičtější než čistý přírodní materiál. To vám potvrdí každá ženská. "
Karoline o složení materiálů se zajímám, ženská taky už hodně víc než půlstoletí jsem,ale názor mám zcela jiný.
Kvalitní čistý materiál je úžasný, kvalitní oblek z lehounké vlny s nemačkavou úpravou je nesrovnatelný se směskou, když pominu mnohem lepší vzhled je i mnohem příjemnější na nošení. 

Karoline
5 příspěvků 13.02.12 21:35

RenaLange. Ahoj. Já s Tebou naprosto souhlasím, ale je potřeba si položit otázku, čím bylo dosaženo nemačkavé úpravy ;-) Buďto výrobce látky přizná, že je to směs nebo to uvede ve formě 100% vlna. A po té, co jsem viděla výsledky z laborky není čistá vlna skoro nic. Na to já už nevěřím, protože takové šaty by stály v dnešní době dost a dost peněz. Je celkem někdy legerace sledovat, jak renomovaní výrobci uvádějí krásné hodnoty na štítky a pak po rozboru zjistíš, že je tam vlny tak akorát za nehet :-) Upřímně. Když vidím na šatech složení směs, jsem klidnější, že ten výrobce hraje fér.

RenaLange  14.02.12 07:46
Karoline přemýšlím co napsat aby to neznělo povýšeně.....prostě syn si kupuje dražší obleky, jedna ze značek je Ermegildo Zegna a jsou prostě jiné na omak i na nošení.
Jestli máte možnost zajděte se podívat do pražské prodejny.
Máte ale pravdu, jsou hodně drahé.
Mne to vůbec netěší, já ještě pamatuju oprýskanou reklamu na jednom domě za totáče " Šaty Rolný Prostějov", ale bohužel to je úplně jiná kvalita.

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek

Reklama