Oblíbené oblečení

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ClarissaFray
1 příspěvek 15.07.15 20:06
Oblíbené oblečení

Zdravím všechny :) zajímalo by mě, jaký módní kousek je vám nejmilejší a bez kterého byste si nedokázali svůj šatník představit..

Reakce:

stricc  16.07.15 13:53

Žádné módní kousky nemám a svůj šatník si dovedu představit v podstatě bez čehokoliv. Vadilo by mi nemít žádnou dlouhou černou sukni, ale kdyby vypadla jedna, mám ještě další, totéž černé lodičky. Jinak je mi to vážně jedno, mám radost z trička A, ale klidně ho může nahradit tričko B nebo halenka C

Ptera
112 příspěvků 17.07.15 17:33

Sako. Šatová sukně. Slušivá čapka/klobouk na hlavu. :)

NellieLovett
2314 příspěvků 17.07.15 17:47

Kožená bunda a converse, ty mám v šatníku/botníku neustále a když odejdou, doplním. Jinak klasika, skinny, košile. A teď mě baví třásně. Ale myslím, že bych v klidu zvládla nahradit jakýkoliv kousek.

LeChatttNoir
369 příspěvků 17.07.15 18:04

.

Příspěvek upraven 04.10.16 v 12:51

Bačavelmistarý
112 příspěvků 23.08.15 15:49

Já jsem si hodně oblíbila chino kalhoty, mám čtyři barvy od jednoho osvědčeného střihu a ještě nějaké další a nedám na ně dopustit. Je to takový univerzální kousek, nosím je do práce i do města a nejradši na nich mám, že vypadají elegantně, ale přitom se dají použít na běžné denní nošení.

Kajdaa  10.09.15 19:30

Džíny, legíny, bavlněná trička a košile - džíny nejčastěji kupuji v Zaře a HMku, legíny na Superleginy.cz a trička a košile opět Zara, HM nebo Mango. Občas je fajn zavítat i na Fler nebo dyzajn market:) Jo a vše doladí krásná kabelka a tenisky:)

leonella
133 příspěvků 30.09.15 12:05

Za mě šaty, s rukávky a nabíranou sukní :-)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit