Obnošené džíny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kralovna Bitche
382 příspěvků 30.03.12 19:55

Po přečtení článku:

http://zpravy.ihned.cz/…v-bangladesi
jsem k této prudce módní záležitosti získala dvojnásobný odpor. Zajímalo by mě, jak se dělají „obnošeniny“ na jiných typech věcí, jako jsou třeba boty apod. Nevíte někdo?

Reakce:

gulietta  31.03.12 06:22

Videla som dokument na rifle Vuiton a boty už neviem akej značky. To sa robí laserom,na pásoch ktoré pod tým laserom prechádzajú. Ale tí robotníci tam tiež neboli nijako chránení. Žiadne ochranné okuliare ani odevy. Nič. Tak neviem či ten laser je bezpečnejší. Dokument bol o tom že je medzi nimi väčší výskyt rakoviny.

kiwi  31.03.12 08:08

Skutecne nechapu, proc bych mela davat nehorazny sumy za zbozi ocividne prave vytazeny z popelnice.

Kralovna Bitche
382 příspěvků 31.03.12 08:55
gulietta ha detto : Gulietto, právě že i v tom článku píšou, že laser je mnohonásobně dražší a že se pískování používá, když tam není inspektor, nebo v noci.
kiwi: taky nechápu. Nejen že mi to samo o sobě přijde hnusný, ale ještě kvůli tomu umírají lidé.
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit