Obtažené šaty se mi vytahují nahoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

modraola
2 příspěvky 30.09.12 11:07
obtažené šaty se mi vytahují nahoru

Moc prosím o radu, při tanci se mi těsné šaty vytahují. Mám je těsně pod zadek takže to není příjemné. A prodávat se mi nechtějí.

Reakce:

llolla
2102 příspěvků 30.09.12 11:10

Pokud se vytahuji cele saty, tak jde zrejme o spatnou velikost. Pokud jen sukne, tak to se resilo v poradne uz nejmin dvakrat.

Betty J.
2031 příspěvků 30.09.12 11:40

Obtažené šaty (jsou-li opravdu hodně těsně „na tělo“ a bez nějaké, byť minimální, vůle) tohle dělávají - souvisí to s gravitační a třecí silou, přičemž ta druhá má silně navrch. Prodávat je nemusíte, ale nechoďte v nich tancovat.

modraola
2 příspěvky 30.09.12 11:44

Spíš jestli neexistuje sprej nebo něco podobného aby se po silonkách ta sukně nevytahovala.

llolla
2102 příspěvků 30.09.12 11:52

http://www.modnipeklo.cz/…-nevylezala/
http://www.modnipeklo.cz/…ci-se-sukne/
Stačí trochu hledat.

jumbee  30.09.12 12:13

No a já bych znovu dodala, že ačkoli si někdo v poradně myslel, že jde o nůžkový efekt, tak já s tím nesouhlasím. Dělají mi to u sukně silně do áčka a dělají to pouze se silonkami :).

Holka_Hnědooká
68 příspěvků 30.09.12 14:57
@jumbee píše:
Dělají mi to u sukně silně do áčka a dělají to pouze se silonkami :).

Mně to taky pár sukní dělá, řeším to spodničkou a funguje to výborně.

Bugatti
4051 příspěvků 28.01.14 23:14

@modraola Kupte si větší!

benyka
4222 příspěvků 29.01.14 00:30

Když už obtažené šaty, tak aspoň bez rukávů, a když těsně pod zadek, tak volné a klouzavé. Obtažené pod zadek na tanec prostě nefungují.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit