Obtažené šaty se mi vytahují nahoru

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

modraola
2 příspěvky 30.09.12 11:07
obtažené šaty se mi vytahují nahoru

Moc prosím o radu, při tanci se mi těsné šaty vytahují. Mám je těsně pod zadek takže to není příjemné. A prodávat se mi nechtějí.

Reklama

Reklama

Reakce:

llolla
2102 příspěvků 30.09.12 11:10

Pokud se vytahuji cele saty, tak jde zrejme o spatnou velikost. Pokud jen sukne, tak to se resilo v poradne uz nejmin dvakrat.

Betty J.
2031 příspěvků 30.09.12 11:40

Obtažené šaty (jsou-li opravdu hodně těsně „na tělo“ a bez nějaké, byť minimální, vůle) tohle dělávají - souvisí to s gravitační a třecí silou, přičemž ta druhá má silně navrch. Prodávat je nemusíte, ale nechoďte v nich tancovat.

modraola
2 příspěvky 30.09.12 11:44

Spíš jestli neexistuje sprej nebo něco podobného aby se po silonkách ta sukně nevytahovala.

llolla
2102 příspěvků 30.09.12 11:52

http://www.modnipeklo.cz/…-nevylezala/
http://www.modnipeklo.cz/…ci-se-sukne/
Stačí trochu hledat.

jumbee  30.09.12 12:13

No a já bych znovu dodala, že ačkoli si někdo v poradně myslel, že jde o nůžkový efekt, tak já s tím nesouhlasím. Dělají mi to u sukně silně do áčka a dělají to pouze se silonkami :).

Holka_Hnědooká
73 příspěvků 30.09.12 14:57
@jumbee píše:
Dělají mi to u sukně silně do áčka a dělají to pouze se silonkami :).

Mně to taky pár sukní dělá, řeším to spodničkou a funguje to výborně.

Bugatti
4068 příspěvků 28.01.14 23:14

@modraola Kupte si větší!

benyka
4837 příspěvků 29.01.14 00:30

Když už obtažené šaty, tak aspoň bez rukávů, a když těsně pod zadek, tak volné a klouzavé. Obtažené pod zadek na tanec prostě nefungují.

Reklama

Váš příspěvek

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek

Reklama