Obutí na ples

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kaarollina
7 příspěvků 07.01.13 19:50
Obutí na ples

Ahoj!
Potřebuji radu! :)
Na začátku března budu mít maturitní ples. Chystám si obléknout relativně extravagantní dlouhé šaty v odstínech béžové a starorůžové. Objevuje se tam však i stříbrná a jakási metalická měděná barva.
Dlouho si již však lámu hlavu nad tím, jaké zvolit boty. Našla jsem vyhovující lodičky (http://www.zoot.cz/…ge-cache.php?…), mají však příliš vysoký podpatek. A já v nich musím vydžet několik hodin tančit.

Nemáte nějaký tip či nápad, kde sehnat vhodné společenské botky?

Předem moc děkuji!!!

P. S. Posledním řešením bude toto (http://server4.votocvohoz.cz/…/3791858.jpg?…) :(

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Cinkitoo  07.01.13 19:53

Ony zase tak vysoký podpatek nemají, protože mají ohromnou platformu. Na Zootu mají i „něžnější“ lodičky, vím nejméně o třech párech :)
edit: přepis v písmenku

Kaarollina
7 příspěvků 07.01.13 19:57

Vím, že mají i něžnější, ale buď se k šatům nehodí kvůli zdobení nebo se mi prostě nelíbí. Jsem trochu pedant co se týče tvaru podpatku. Vetšina z nich se mi nelíbí…
A mají sice vysokou i platformu, ale přece jen bych pravděpodobně měla brzy křeč v nártu nebo si zlomila nohu. Jsem spíše zastánce balerínek, tenisek nebo bot na klínku :(

Jiná Realita
13791 příspěvků 07.01.13 19:58

@Kaarollina
myslím, že:
1. těžko radit, když nevidíme šaty. mohou vypadat jakkoli a hodit se k nim může cokoli
2. ty první lodičky tam nikde nevidím, ale stačí mi ten nápis (extravagantní, s kamínky) a jsem si 100% jistá, že se k šatům, které jsou zřejmě také extravagantní, hodit nebudou, protože to bude přeplácané
3. ty další lodičky na té platformě nejsou taneční bot…pokud v nich nechcete tančit u tyče - valčík ani polku v nich fakt několik hodin nezvládnete, ani jste-li miss, která v nich běžně i spí, protože nebudete cítit podlahu pod sebou, nebudete moct našlapovat přes špičku a za hodinu nebudete cítit ani nohy.
4. vhodné by mohly být jakékoli jednoduché hladké uzavřené lodičky s tenkou podrážkou, případně páskové „sandálky“, obé v barvě některé z barev na šatech.

cokoli ostatního by bylo jen věštěním z křišťálové koule, pokud nevidíme ony šaty.

Kaarollina
7 příspěvků 07.01.13 20:04
Šaty

http://www.zoot.cz/…ge-cache.php?…
Další odkaz na nakonec nezakoupené boty - snad už bude fungovat…

llolla
2102 příspěvků 07.01.13 20:06

@Kaarollina
saty mi extravagantni neprijdou. Boty z druheho odkazu by se asi snesly. Jste to na fotce vy? pokud ano, tak budete potrebovat hoodne vysoke boty, abyste netahala ty saty po zemi… A ty prvni fakt ne- to jsem jedina, kdo v tom vidi fake jako, s prominutim, pra­se?

Kateff
109 příspěvků 07.01.13 20:10

Myslím, že by se vám k šatům hodily saténové lodičky jedné z barev na šatech, třeba něco takového … Zkusím se ještě kouknout po webu…

Jiná Realita
13791 příspěvků 07.01.13 20:10

@llolla
délka šatů bude problém :( pochybuji, že existují boty bez platformy, které by pozvedly :) nositelku do dostatečné výšky.

@Kaarollina
tančila jste někdy v takových botách? nemám osobní zkušenost, ale jsem si jistá, že tančit polku v něčem takovém musí být vysoké umění!

Kaarollina
7 příspěvků 07.01.13 20:11

Urychleně sháním boty právě proto, aby se šaty nechaly zkrátit.
A boty mi nepřijdou jako fake, jde o značku LYDC…

bertulka  07.01.13 20:13

Pro tanec rozhodne nejsou boty na platforme vhodne, opravdu tanecni boty maji podrazku tenkou, mekkou, abyste mohla dobre naslapovat nebo odrazet se ze spicky- podle daneho tanecniho kroku. Tyto boty, co jsou na odkazu, jsou tak na efekt na prochazku po cervenem koberci, ale tancit v nich na plese valcik, waltz, polku nebo jive se podle me neda. Saty jsou krasne a natolik efektni, ze podle me ani neni potreba roztristit dojem z nich dalsi efektni veci- botami. A na tancovani mate saty hodne dlouhe, nevim, jestli stojite v botech nebo naboso, mozna to podpatky spravi, ale at si na ne pri tanci neslapete.

llolla
2102 příspěvků 07.01.13 20:13

@Jiná Realita
Pravda, proto bych nikdy nekupovala dlouhe saty bez zkouseni s botama=] A tancit se v tom skoro jiste neda (jedny takove mam a dojdu v nich jen na jeviste a zpatky)

bertulka  07.01.13 20:16

My jsme ted kupovaly s dcerou saty pro ni na ples a za 160 Kc je svadlena zkratila, na zkousku si dcera samozrejme vzala boty. Takze koupit se daji, ale nechat cas na pripadne zkraceni.

sekaclady  07.01.13 20:16

Myslím, že šaty jsou z jemného materiálu a budou se zachytávat za ty kamínky na botech.. navíc v takových botech se dá dost těžko chodit natož pak tančit..

llolla
2102 příspěvků 07.01.13 20:16

@Kaarollina
Aha, me totiz prvni, kdyz jsem otevrela odkaz, napadl Louboutin (pise se to tak?). Pokud je potrebujete zkratit rychle, tak najdete doma jakekoliv boty na tak vysokem podpatku, jak potrebujete a delku odmerte v nich. Pak budete mit klid na shaneni bot

Kateff
109 příspěvků 07.01.13 20:17

Jste - li z Prahy nebo nemáte do Prahy daleko, doporučuji obchod Střevíce a více ve Spálené ulici. Je to malý obchůdek, ke mají krom každodenní obuvi i speciální sekci pro nevěsty a také plesové boty. Mají tam krásné modely, kvalitně zpracované, prodavačky jsou ochotné a poradí a navíc, když si tam přinesete šaty, tak vás nechají převléci se ve skladu a můžete zkoušet boty k šatům… Mám s nimi jen tu nejlepší zkušenost…

Cinkitoo  07.01.13 20:19

Já bych navrhovala třeba Buffalo London v tělové barvě (dala bych odkaz na e-shop, ale nebylo mi ho dovoleno vložit, nevím proč).
Nebo nějaké saténové lodičky. Hezké mívají i Deichmannu.

llolla
2102 příspěvků 07.01.13 20:19

@Kateff
to se mi libi, jaka je tam cenova hladina? Abych tam neprisla a nezjistila, ze si muzu koupit tak tkanicky do bot=]

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 07.01.13 20:25

Šaty jsou velice krásné!

Kaarollina
7 příspěvků 07.01.13 20:29

Také by mne zajímalo, za kolik peněz zde ty Střevíce seženu! :)

Ani  07.01.13 20:30

Souhlasím s @Jiná Realita a @bertulka. U hodně tanců se našlapuje přes patu, takže tenký vysoký podpatek být nemůže. A latina zase potřebuje cit ve špičkách, takže platforma také ne.

Kaarollina
7 příspěvků 07.01.13 20:31

Moc děkuji. Doporučuji salon San Verita v Praze na Albertově…

Kaarollina
7 příspěvků 07.01.13 20:32

Jedná se o maturitní ples - s těmito tanci to nebudu přehánět. Ale máte pravdu, nechci si v nich lámat obě nohy najednou a celý večer se trápit…

Kateff
109 příspěvků 07.01.13 20:33

@Kaarollina @llolla
ZDE odkaz na katalog v prodejně Spálená. Největší sortiment tam mají tedy pro nevěsty, ale i těch plesových je tam dost, obzvlášť takhle v sezóně. I když vyrazila jsem i mimo sezónu a sháněla boty kamarádce a sehnala jsem :)

llolla
2102 příspěvků 07.01.13 20:42

@Kateff
To vypada jako zlaty dul, dekuju za tip=]

MUDr.Lant
389 příspěvků 07.01.13 20:53

Šaty jste si vybrala opravdu hezké a myslím si, že vámi vybrané boty (oboje) by je dost zazdily.
Doporučuji spíše jemnější modely, ve kterých půjde snad i lépe tančit.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit