Obuv CCC - ano nebo ne?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

llolla
2102 příspěvků 27.08.12 21:34
Obuv CCC-ano nebo ne?

Dobry den, zajimal by me vseobecny nazor na obuv CCC. Mam od nich lodicky (zn. Lasocki) a jsem spokojena, ale nosim je jen obcas na koncert, nikdy ne cely den, natoz dele. Zalibilo se mi v teto obuvi par bot, ze kterych bych si teoreticky mohla vybrat sve zimni, ale mam jeste do zimy cas, tak jsem si rekla, ze se poptam, jake jsou s timto obchodem zkusenosti - jestli cena odpovida kvalite, pripadne nekvalite, atp. I kdyz je jasne, ze se boty mohou lisit kus od kusu.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

kacenka.smile
427 příspěvků 27.08.12 21:39

Moje zkušenost je taková, že jejich módní kolekce (ta lacinější), je pro mě většinou děsná. Boty jsou tvrdé, tlačí, rychle se rozpadají. Na druhou stranu mám žabkové sandálky, které drží už třetí rok.

Mě by zajímaly zkušenosti s jejich „lepší“ kolekcí. Viděla jsem tam asi dvoje hezké kožené boty, ale nebyl čas zkoušet a více prohlížet.

Jiná Realita
13791 příspěvků 27.08.12 21:42

@llolla
Myslím, že řada lasocki je kvalitnější kožená, bude to něco jako dnešní nic moc baťa.

u ccc mám zkušenost jen s tou horší nekoženou nabídkou :) resp. 3 zkušenosti - černé látkové baleríny, pohodlné, vydržely docela dlouho, balerínky 2, které vydržely tři chození a pak se zespod úplně skrz prošoupala podrážka! :-O :-D a pak mé nejoblíbenější boty, které jsem tu i někde vyfotila do co jsem měla na sobě, které se sice rychle ošoupaly kolem zapínání a v místě, kde zevnitř občas křísnu nohou o nohu, ale jinak jsou to nejzajímavější a nejoblíbenější boty, které jsem kdy měla - dokonce mi byly pochváleny už několika lidmi a to mi nikdy nikdo nic nechválí :)

llolla
2102 příspěvků 27.08.12 21:45

Ja prave vzdycky neomylne zamirim k nejdrazsim botam v obchode- jine se mi vetsinou nelibi. Klidne si priplatim, ale rada bych si priplacela (za zimni boty) tak jednou za tri roky a ne dvakrat a mesic… Tak jestli je skutecne kvalitativni rozdil mezi tou ‚lepsi‘ a ‚horsi‘ kolekci=]

smrtonoška  27.08.12 21:48

Mám od nich tři páry bot dokopy ani ne za tisícovku, takže co se týče ceny, jsou z nejlevnějších, pro studentský rozpočet ideální. Letní sandály za 300 kupované na začátku června (zn. Clara Barson) zatím drží a to je nosím pořád. Sháněla jsem něco jednoduchého, bez ozdob a miliónů pásků, na středně vysokém podpatku a tyhle byly jediné co jsem našla a vyhovovaly cenou (za boty na dva měsíce v roku se mi tisícovka dávat nechce).
Před dvěma týdny jsem tam pořídila ve slevách ještě tmavě modré lodičky na středním podpatku za 250 a tenisky na běhání kolem baráku za 400… Nečekám zázraky a taky se asi ani konat nebudou. Ty lodičky jsou docela tvrdé, ale na občasné nošení se myslím snesou.

razorblade  27.08.12 22:01

Ja jsem si jednou vzala do prace podpatky a ty boty me zacaly tlacit a jeste jsem se dozvedela, ze odpoledne mam jet pracovne nekde do lesa… tak jsem vlitla do ccc a koupila si tam za 2 stovky zabky… nosim je uz tretim rokem a jsem s nima desne spokojena:D

klubo  27.08.12 22:07

Co vím, Lasocki mám boty dvoje - hnědá dámská perka klasicky šitá a černé kotníčkové lodičky (podpatek cca 4/5 cm) na tkaničku s jednou či dvěma dírkami. Oboje boty jsou naprosto pohodlné (-celokožené) a přestože je oboje celkem často nosím (mám asi rok- teď ve vedrech ne, ale je to typ celoroční obuvi a já toho naběhám přes den po městě dost), vypadají stále jako nové, takže věřím, že minimálně jednu sezonu ještě vydrží i pěkné - mám zkušenost, že boty tohoto stupně kvality (cena cca 1200-1600) se sice nerozpadnou, ale kůže po několika letech ztratí na kvalitě a lesku (hlavně kvůli solení chodníků - podle mě).

GreatSusan  27.08.12 22:10

Boty CCC mi pripadaji dost strasne, cokoliv jsem si tam zkousela bylo tvrde, nepohodlne a vzhledove prijatelne jen s obema ocima skoro zavrenyma. Prijde mi, ze tam prodavaji spis nekvalitni napodobeniny bot. V tehle cenove kategorii bych brala spis Deichman nez CCC.

Harmonika
244 příspěvků 27.08.12 22:13

Mám od nich troje páry bot značky Lasocki a jsem spokojená. Daný pár nosím prakticky denně, netlačí, zkrátka mi vyhovují. Modely této značky se mi líbí vzhledově a poměr cena/kvalita je vyhovující. Navíc je vždycky seženu ve své velikosti, nejspíš proto, že ostatní kupující jdou spíše po těch levnějších značkách. Kozačky od nich nemám, na těch by se asi nejvíc posoudila jejich výdrž v podmínkách zimních českých chodníků. ;)
Pravdou je, že jeden pár bot značky „Clara Barson“ mám též, vychytala jsem je ve slevě a jelikož jsou pro mě boty s páskem přes nárt nutnost (úzká noha je prokletí), brala jsem je s vědomím, že za cenu 350 Kč čekám max výdrž na jednu sezonu a opravdu drží. Poškození typu okopané špičky přičítám své špatné chůzi, nikoliv vadnému výrobku.

fijalova
6 příspěvků 27.08.12 22:27

CCC jsou Poláci, takže napodobeniny bot atd. ano, to asi nebude úplně mimo. Boty od nich jsou tvrdé, ale neřekla bych, že jsou horší než Deichmann, v sobotu jsem byla v obou a v obou jsem dost marně sháněla podzimní boty na přiměřeně velké platformě, které by mi nemasakrovaly patu. Ale s letními botami jsem i já nadmíru spokojená, mám dvoje levnější sandály, které drží už druhou sezónu.

klubo  27.08.12 22:42

@GreatSusan Oba obchody jsou srovnatelné - záplava látkových a umělých,,trendy" botiček za pár stovek a pak ty lepší kožené - u Deichmana 5th Avenue, v CCC Lasocki.

Ems
1482 příspěvků 27.08.12 23:12

Skvělé zkušenosti, nikdy nic nebolelo podpatky drží, jsou pohodlné…

Rabbit-Heart
644 příspěvků 27.08.12 23:22

Z kolekce Lasocki mám lakované kožené oxfordky na podpatku a jsou super, chodí se v nich jak v papučkách, až na to, že podpatek je totálně ochozený :( Ale to se dá spravit. Takže ta dražší kolekce stojí za zkoušku, není to úplně extratřída, ale je to srovnatelné třeba s Baťou. Z řady Clara Barson mám boty vždycky jen na jednu sezónu (a nic jiného od nich ani nečekám).

pehot
685 příspěvků 27.08.12 23:26

Lasocki - ano. Mám několikero a botky jsou to pohodlné, netlačí, nedřou. Jak je to s výdrží bohužel netuším (bot mám tolik, že je nestihnu unosit snad do konce života, natož nějaký zničit)

bestia
2296 příspěvků 28.08.12 00:08

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:07

Superstar
67 příspěvků 28.08.12 07:44

Já si nekožené boty nekupuji, takže nemůžu posoudit jejich kvalitu v CCC.Ale mám z CCC kožené kozačky zn. Lasocki, jsou jednak moc pěkné, a taky velmi příjemně si mi nosí. Takže zn. Lasocki můžu doporučit :-)

TinkaH
916 příspěvků 28.08.12 07:56

Letos jsem si tam koupila premiérově jedny botky. Byly pohodlné, ale bohužel jsem je rozbila. Ale díky tomu jsem zjistila, že s reklamací nedělají problémy, což je taky plus

any2
246 příspěvků 28.08.12 08:26

Ta levnější část je o něco lepší Deichmann, nebo alespoň já mám s CCC lepší zkušenosti, zimní boty byly pohodlné, sezónu nepřežili, ale s reklamací nebyl problém. Boty na klínku co od nich mám, také z té levnější kolekce, jsou super.

Hannnah
255 příspěvků 28.08.12 12:07

Mám z CCC dvoje letní kožené na klínku ( Lasocki ) a jsem velmi spokojená. Mám dost úzkou nohu, proto si téměř nemůžu kupovat boty s otevřenou špičkou ( brzy mi začnou vylézat prsty z boty), ale sandálky z CCC byly hodně úzké - dokonce mě i do rozšlápnutí z boku tlačily.
Dále mám od CCC zimní semišové kozačky na cca 6 cm podpatku, absolutně pohodlné.

Manžel si zde koupil kožené sandály a žabky, sandálům se po jednom dni utrhla přezka, vyměnili mu je bez ochotně za jiné. Moc se mi tam líbí i pánské podzimní kožené boty.

Celkově jsem z tohoto obchodu nadšená a zakazuji si tam chodit, protože pak se neudržím… Ale kupuji jen tu dražší řadu.

I kabelky mají moc pěkné…

uu  28.08.12 14:01

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 13:44

Aranel
895 příspěvků 28.08.12 14:11

Lasocki moc fajn. Pro mě je totiž velké plus, že šijí na úzké kopyto, i kozačky jsou na štíhlá lýtka. V Baťovi hrozně dlouho vybírám, v Deichmannu nebo Humanicu se obvykle nechytám vůbec (a ještě navíc jsou ty boty ošklivé).

Mayim
400 příspěvků 28.08.12 14:39

Uu - název CCC znamená v překladu „Cena dělá zázraky“ (Cena czyni cuda) :-)

uu  28.08.12 15:19

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 13:43

Curlygirl
1901 příspěvků 28.08.12 16:45

@Mayim no spíš nedělá… :-)) na botech by se nemělo šetřit… nevěřím, ze to může být kvalitní (mám teda zkušenost pouze s Deichmanem v těhle relacích) a design nevím nevím… A ještě jak píše uu, ta kultura nakupování je šílená, člověk aby se přehraboval v krabicích a sedl si na zem když to zkouší..

Hannnah
255 příspěvků 28.08.12 17:00

@Curlygirl - docela mě překvapujete - máme v Brně asi 4 CCC a pokud vím, kultura stejná jako v ostatních prodejnách obuvi, žádné přehrabování krabic, chybějící sedačky na zkoušení.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit