Odpadlíci z MP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rosalyn
925 příspěvků 22.11.12 21:02
Odpadlíci z MP

Důvodem založení tohoto tématu je snaha nadále neplevelit diskuzi Spatřena aneb vzkazník. Můžete sem psát cokoli týkající se odpadlíků z Módního pekla, kam se přesunuli, jestli je to jinde lepší atd. Začnu sama - koukla jsem na zde párkrát zmíněné fórum PB, ale moc to tam nežije. Pár příspěvků na PB mám, ale ta diskuze o MP mě tam moc nebaví. Pozn.: Nechci zde hodnotit web PB jako takový.

Vysvětlivky: MP=Módní peklo, PB=Protivná blondýna

Reakce:

Nanynka_02
447 příspěvků 22.11.12 22:36

@Rosalyn Myslím, že založením tohoto vlákna jsme právě dosáhly dokonalosti. Odpadlice chodí nakukovat na Peklo a pak ho drbou na Blondýně… a my chodíme nakukovat na Blondýnu a drbeme tady na Pekle… jejich drbání na Blondýně. Stvořily jsme kruh, věčný návrat, Urobora zahryznutého do ocasu.

blacken
2320 příspěvků 23.11.12 07:57

Je zvláštní, jak může někoho žrát internetové fórum. Musím říct, že jsem si myslela, že je to jen žrout času, kterej se s příchodem zajímavější aktivity zaklapne a je to. A hle, stvořily jsme Urobora :-D (nedalo mi to a podívala jsem se i na PB, nechápu proč odcházet z jedné stránky, abych se mohla rozčilovat nad tím, jací tupci tam jsou na jiné stránce- to raději zůstanu tady a nebo to prostě vypnu)

Curlygirl
1901 příspěvků 23.11.12 09:40

:-D máte pravdu a krásně jste to napsala!

@Nanynka02 píše:
@Rosalyn Myslím, že založením tohoto vlákna jsme právě dosáhly dokonalosti. Odpadlice chodí nakukovat na Peklo a pak ho drbou na Blondýně… a my chodíme nakukovat na Blondýnu a drbeme tady na Pekle… jejich drbání na Blondýně. Stvořily jsme kruh, věčný návrat, Urobora zahryznutého do ocasu.

Kateřina
246 příspěvků 23.11.12 12:25

@Nanynka02 Přesně tak, tohle nemá žádný smysl ;-). Já tedy osobně nemám absolutně potřebu to tady rozebírat, přijde mi to nevhodné. Pokud s tím mám nějaký problém, řeším ho jinak - a tím by se měli řídit lidé jak tam, tak tady.

any2
246 příspěvků 24.11.12 11:31

Dalo se to čekat, někdo odešel, někdo nový přijde. Zmizely ty připěvatelky, které bylo nejvíc vidět, kdyby odešly jiné, tak si nikdo ani nevšimne. Teď můžeme nakukovat a vzájemně se ujišťovat, že to tu není tak hrozné :)

renoarko  24.11.12 11:42

Nasadili ste mi chrobáka do hlavy, idem pozrieť na PB, ani som nevedela, že také dačo existuje :D

Já První  24.11.12 18:30

Hehe, to jsem už jednou zažila: chodila jsem na jedno fórum, kde to ale bylo mnohem intenzivnější. Stvořila se tam komunita, která se dokonce začala osobně navštěvovat a velmi blízce se přátelit. Pak se to rozhádalo, vznikl konkurenční blog a pak teprve začala mela, skončilo to oboustranným podáním trestního oznámení. Mazec, nevěřila bych, že je něco takového možné. Já jsem naštěstí vyklouzla včas, navíc nemám pro tenhle typ družení i nenávisti asi ty správné schopnosti, ale i jako pozorovatelku mne to vysloveně šokovalo. Pochopila jsem tehdy, že pro spoustu lidí z různých důvodů ten web nahrazuje lidský kontakt a od té doby se snažím pěstovat vztahy velmi pečlivě, aby se mi tohle taky jednou nestalo. A doporučuju to i vám všem, i když možná zbytečně.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit