Odstranění tetování

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Josefka
346 příspěvků 07.01.14 11:49
Odstranění tetování

Můžete mi doporučit, kde v ČR nejlépe odstraní velké (nota bene barevné) tetování? Nejlépe na ose Pardubice, Hradec Králové, Praha, Plzeň.

Kolik to tak bude stát? Kolikrát tam pojedeme? Jak bude ruka (rameno a kus zad) vypadat po skončení? Je to vůbec vhodné u staršího člověka (60 let)?

PS: Nejedná se o moje tělo, kdyby mi snad někdo chtěl připomínat, že když jsem to nemyslela vážně, neměla jsem se nechat tetovat ;-)

Reakce:

razorblade_reloaded  07.01.14 14:45

V Hradci Kralove to myslim delaji v Sanusu

Lenka M.  07.01.14 15:19

@Josefka Cenu inak počítajte /nech dotyčný počíta../ minimálne rovnakú ako stálo tetovanie..Keď sa jedná o veľkú plochu pripadá do úvahy asi len laser, počet opakovaní zaleží od množstva faktorov a po farebnom tetovaní skoro určite aj tak zostanú rozmazané fľaky..Plus osobne by som si radšej našetrila na odstraňovanie na nejakej renomovanej klinike plastickej chirurgie než sa ulakomila na nízku cenu v neznámom prostredí bez referencií..

kayav  07.01.14 18:17

Kamarádka zrovna odstraňuje. Dala se na letušku a tam se jí kérka na zápěstí nehodí. V Praze na Andělu je nějaká klinika, laser, jedna návštěva cca 5000,–, potřeba min. 5 návštěv. Byla tam jednou. Ovšem na totéž teď chodí teď ve zlíně, kde ji jedna návštěva stojí 800,–. Takže se raději informujte na menším městě.

kayav  07.01.14 18:18

P. S.: prej to bolí jako prase

Josefka
346 příspěvků 07.01.14 21:31
@Lenka M. píše:
@Josefka Cenu inak počítajte /nech dotyčný počíta../ minimálne rovnakú ako stálo tetovanie..Keď sa jedná o veľkú plochu pripadá do úvahy asi len laser, počet opakovaní zaleží od množstva faktorov a po farebnom tetovaní skoro určite aj tak zostanú rozmazané fľaky..Plus osobne by som si radšej našetrila na odstraňovanie na nejakej renomovanej klinike plastickej chirurgie než sa ulakomila na nízku cenu v neznámom prostredí bez referencií..

Právě proto tady reference sbírám. Ale nějak si ani nemohu představit, jak moc je prestižní třeba ten Sanus v HK.

Josefka
346 příspěvků 07.01.14 21:34
@kayav píše:
P. S.: prej to bolí jako prase

Prý jako vlastní tetáž.

Měla jsem za to, že letušky nemohou mít kérky vůbec..ale zas jak by je na některých místech kontrolovali, že? ;-)

Já prásknu, že se jedná o moji mamku. Je to taková veselá povaha ale tohle prý přehnala (pod vlivem lásky a alkoholu) a už se s tím neztotožňuje.

Zatím moc díky a prosím další reference.

kayav  07.01.14 21:36

@Josefka no, prý tak 10× tolik…
a letušky - u menších aerolinek mohou, mohou to překrýt makeupem. u větších a prestižnějších už ale ne, proto to odstraňuje.

edit: počkejte, chcete říct, že ji někdo tetoval, když byla pod vlivem alkoholu?

Josefka
346 příspěvků 07.01.14 21:53

@kayav Nejdřív ji přítel ukecal a pak si dala panáka na kuráž.

To je teď asi zbytečné řešit. Ona byla celé roky šťastná, že to má a já byla ráda, že je po letech šťastná. Že jsem to oplakala je irelevantní. Ale pracuje v sociální oblasti, je zastupitelkou a nějak cítí, že ji to tlačí jinam, než kde se cítí.

Ceresa
465 příspěvků 08.01.14 22:42

Chodim na odstraneni pul roku, navstevy po 6ti tydnech. Uspisit to nelze. Pigment tech 6 tydnu vypadava. Chodim na floru, studio Nice. Skutecne to boli jak uz tady nekdo zminil jako prase. Poprvy se mi udelalo tak zle, ze jsem se na to chtela vykaslat. Dnes se pred kazdym vypalovanim tak vypsychuju sama, ze uz to tolik neboli. Cenu tezko urcit, zavisi na velikosti. kazdopadne to neni levna zalezitost. Zalezi na tom, jak velka je motivace…

Adrianka32
7 příspěvků 10.03.15 07:59
Odstranění tetování

Já byla na odstranění tetování v Českých Budějovicích a s výsledkem jsem spokojená. Bylo to navíc jen malé jednobarevné tetování, výrazně barevná jdou prý hůř. Byla jsem celkem 4×. Cena je tam 600 Kč/cm, ale samo o sobě je to nic neříkající protože opravdu záleží na kvalitě toho tetování, velikosti a počtu opakování zákroku. Jinak u mě je teď neznatelné, že tam kdy co bylo.. ale to se asi taky může u každého lišit..

Jayanna
49 příspěvků 10.03.15 19:12

Taky teď chodím na odstraňování a fakt to bolí jako prase. Vždycky se těch 6 týdnů duševně připravuji, že příště už to tak bolet nebude a vždycky marně. Jinak jezdím do Ostravy.
Pro upřesnění - černá tetování jdou líp než jiné barvy, červená barva nejprve zčerná a pak teprve bledne.

KatiKati  01.05.15 14:17

Mě teda odstaňování nebolelo. Nabídli mi chlazení v ceně odstraňování a bylo to s ním na pohodu.

Julia55
41 příspěvků 02.05.15 12:00

A kde to dělali bez bolesti? Ségra by na to chtěla jít, ale je podělaná z toho, že to bude bolet. Známý ji straší, že víc jak samotné tetování.

KatiKati  02.05.15 19:18

To určitě nebude tak bolet. Odstraneni-tetovani-laserem.cz můžeš si k tomu vyžádat chlazení v ceně.

wendulinaa
26 příspěvků 05.05.15 04:34

To teda hned řeknu ségře, aby zhodnotila a šla do toho.

Malounka
11 příspěvků 01.06.15 23:09

To Katikati: jak to vycházícenove a odstranují fakt všechno tetování? nebo to moc nefunguje?

Kajdaa  15.09.15 21:10

Zkus tetovací salón Tribo - dělají tu i laserové odstranění tetování. Připojuji odkaz na člověka, který to tam provádí a zodpoví ti všechny otázky:)www.pi­ercing23.cz

smoulinkaalca
3 příspěvky 24.09.15 21:57
odstranění tetování laserem

Před rokem jsem byla na odstranění tetování a nezůstalo mi po něm nic. Dělali mi to v Praze na jedné klinice. Beautypro se to myslím jmenovalo. Vzala si mě do parády slečna a vysvětlila co se bude dít, atd. Absolvovala jsem asi cca 3 ošetření. No trochu to cítit je s tím musíte počítat ale dá se to vydržet. Přišlo mi to stejné jako tetování ale za blbost se hold platí. Jinak tu kliniku můžu doporučit pokud by někdo zvažoval že na odstranění půjde.

Paradnice
1 příspěvek 07.07.16 20:47
Klín klínem

Zrovna dneska jsem narazila na tenhle miničlánek o odstranění tetování , kde je docela dobře zobrazené, jak se dá nevkusné tetování překrýt jiným. Chtěla jsem to zmínit zde pro ty z nás, které nemáme na laserové odstranění tetování. Zároveň si myslím že to leckoho pobaví :D

bende
1 příspěvek 05.10.16 15:55

Nemáte někdo zkušenosti s odstraněním tetování na klinice LLC v Ostravě, laserem Laser Q-switch Nd. Yag, zítrá jdu na druhé ošetření, byli jstem tam někdo?

Nicouel
3 příspěvky 1 inzerát 24.10.16 18:48

Určitě nedoporučuji LLC Olomouc, kde mi ani po opakování laseru nepomohli. Rozhodla jsem se raději hledat celorepublikově, než tam, kde bydlím a narazila jsem díky dobrým recenzím na odstraneni-tetovani-laserem.cz jako KatiKati a velká spokojenost.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit