Odstranění tetování laserem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Peterinecka999YY
1 příspěvek 17.06.15 12:08
Odstranění tetování laserem

Ahoj, má někdo osobní zkušenost s odstraněním tetování konkrétně laserem? Na kolikrát jste musely jít? a bolelo to? četla jsem že prý to bolí víc jak když vás tetujou, je to pravda?:(

Reakce:

KatiKati  26.07.15 12:26
odstranění tetování laserem

Ahojky. není pravda. neříkám že to není cítit vůbec ale nic strašného. taky bych na to nešla nikam kde nemáte zaručené dobré reference. pokud uvažujete o odstranění volila bych kliniku beautypro, je to v Praze v hybernské ulici a jde o vyhlášenou kliniku.Sama jsem tu byla na konzultaci a po té na odstranění. A jak říkám nijak extra to nebolí. Většinou se absolvují 4 - 6 ošetření je to asi podle velikosti tetování těžko říct. A jsou tam nějaké rozestupy týdenní mezi tím. když dáte odstraneni-tetovani-laserem.cz, tak tam máte vše vypsané, jsou tam i nějaká videa

višeňka
88 příspěvků 31.08.15 20:08

@Peterinecka999YY Nebylo by lepší nejdříve si rozmyslet jestli tu kérku vůbec chci, než si ji potom nechat odstraňovat?

Jayanna
49 příspěvků 04.09.15 10:24
@KatiKati píše:
Ahojky. není pravda. neříkám že to není cítit vůbec ale nic strašného. taky bych na to nešla nikam kde nemáte zaručené dobré reference. pokud uvažujete o odstranění volila bych kliniku beautypro, je to v Praze v hybernské ulici a jde o vyhlášenou kliniku.Sama jsem tu byla na konzultaci a po té na odstranění. A jak říkám nijak extra to nebolí. Většinou se absolvují 4 - 6 ošetření je to asi podle velikosti tetování těžko říct. A jsou tam nějaké rozestupy týdenní mezi tím. když dáte odstraneni-tetovani-laserem.cz, tak tam máte vše vypsané, jsou tam i nějaká videa

To je jak reklama na kliniku… Bolí to dost a 6 ošetření nestačí ani omylem…

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit