Ohrnuté kalhoty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ceresa
465 příspěvků 11.10.12 19:30
ohrnute kalhoty

Damy, ac se rika, ze panove se oblekaji hure, tak jednim nesvarem netrpi…ohrnovanim kalhot. Dneska jsem se na to nejak nevedomky zamerila…boze,to nema nekdo 200 na zkraceni kalhot, ze je ohrnuje? Mam 165 cm, takze sehnat kalhoty na mou „vysku“ neni med a temer vse si nechavam zkracovat…pokud nekdo ohrnuje, tak poprosim o duvod;)

Reakce:

real.blond
6688 příspěvků 11.10.12 19:36

@Ceresa taky to nechapu.. Ja i partner nejsme zadni dlouhani, ja jsem jeste trochu mensi nez Vy a uz proste automaticky pocitam se zkracenim kalhot.. U nas ve meste to stoji plus minus 100Kc. Navic, dnes uz vetsina lepsich obchodu nabizi zkraceni (nebo obecne upravu obleceni) zdarma behem par dni. Panum (ale i damam), kteri si kalhoty ohrnuji, ale nenechaji zkratit, asi nedochazi, ze jim to opticky nohy jeste vic zkracuje.. Samozrejme pokud ohrnuti neni umyslne a soucasti „outfitu“ (treba aby byly videt kotniky).

Sibyla
2639 příspěvků 11.10.12 19:41

Ono to má nejspíš vyjadřovat nonšalanci a ležérnost či co. Ani bych se nedivila, kdyby se schválně kupovaly delší kalhoty, jen aby se mohly ohrnout.

razorblade  11.10.12 19:42

Ja si nekdy ohrnuju chinos nebo dziny nad kotniky. duvod: libi se mi to, poznamka: vzdy ohrnuju jen kalhoty, ktere mi jsou na delku akorat, kalhoty, ktere mi jsou dlouhe, nekupuji:)

real.blond
6688 příspěvků 11.10.12 19:44
@Sibyla píše:
Ono to má nejspíš vyjadřovat nonšalanci a ležérnost či co. Ani bych se nedivila, kdyby se schválně kupovaly delší kalhoty, jen aby se mohly ohrnout.

To snad ne, vzdyt to je des.. Mne to teda lezerni ani nonsalatni nepripada a kdyz se nad tim zamyslim, na chlapech je to pro me dost asexualni! Brrr:)

Ceresa
465 příspěvků 11.10.12 19:45
@razorblade píše:
Ja si nekdy ohrnuju chinos nebo dziny nad kotniky. duvod: libi se mi to, poznamka: vzdy ohrnuju jen kalhoty, ktere mi jsou na delku akorat, kalhoty, ktere mi jsou dlouhe, nekupuji:)

To uplne beru:) ja myslela spise ty, co ohrnuji 10 cisel…a ze jich dnes bylo…

razorblade  11.10.12 19:48

@Ceresa ja vim, taky to nechapu, protoze v hodne obchodech prodavaji kalhoty i ve zkracenejch velikostech… vetsina lidi, ktery s taklhle ohrnutejma nohavicema potkam, to ma jeste doplneny vetrovkou a batohem

gabous
196 příspěvků 12.10.12 10:49

Ohrnuji džíny zhruba o 4cm, protože se mi to ke converskám a balerínám líbí a nechci si na ně šlapat. A zkracovat je nebudu, protože pak by mi byly krátké k botám na podpatku.

Alizon
1233 příspěvků 12.10.12 11:00

Vetsinou nosim podpatky, takze kalhoty si nechavam zkracovat tak aby byla delka vhodna k podpatkum. No a nekdy se mi uz stalo ze jsem is nektere z techto kalhot vzala k nizkym botam takze jsem je musela ohrnout abych je netahala po zemi (vyjimecna situace, kalhoty u kterych se to hodilo a a slo jen o kousek).
K delce kalhot - opravdu nevim na koho to siji (mam velikost 34-36 a musela bych k tomu mit vetsinou tak 180 cm aby mi delka sedela), to ze nekde a u nekterych kalhot nabizeji zkracene velikosti to nevytrhne, to je jenom kapka v mori.
No a u k nekterym typum kalhot - treba chinos to ohrnuti tak trochu patri, to ale asi nemyslite.
Kalhoty permanentne nosene ohrnute o X centimetru taky nechapu, ale pro mnohe to evidentne nejak patri k riflove mode.

Pavučinec plyšový  12.10.12 11:38
@Ceresa píše:
Damy, ac se rika, ze panove se oblekaji hure, tak jednim nesvarem netrpi…ohrnovanim kalhot.

Pánové ohrnují také, a je jich hodně.

Jiná Realita
13791 příspěvků 12.10.12 18:09

Při každém dešti, když potkávám mraky žen s džínami ucouranými až po kolena, které vláčí po zemi ve vodě, si říkám, kéž by české ženy dostaly do vínku tolik rozumu, aby zjistily, že stačí rifliska při slejváku ohrnout a mohly by chodit v suchu…

aneb vůbec nemám pocit, že bych někde potkala ženu s ohrnutými nohavicemi (kromě případů, kdy jde o zcela záměrné ohrnutí, které letos „letí“, srolování úzkých džín nad kotník, což se mi fakt moc líbí, hlavně v kombinaci s určitým typem bot na podpatku)

naštěstí (?) díky oblibě slimek už není moc vidět ani první zmíněná varianta, slimky moc courat nelze :)

jumbee  12.10.12 18:56

@Jiná Realita Mluvíte mi z duše. Jedna má známá (no, budoucí příbuzná) měla kalhoty tak dlouhé, že i když měla snad 9cm podpatky, byly celé zakryté… Každou chvilku jsem čekala, kdy si na ně dupne. Co bych dala za ohrnutí. (Stejná osoba ovšem při předklonu ukazovala černý krajkový trojúhelníček, takže… :D)

Jirkátor
1515 příspěvků 13.10.12 11:11

Tak já jsem to též moc nepobral, mě se to opravdu nelíbí. Ale když si někdo myslí, že mu to sluší… Směji se mu tak, aby to neviděl :D

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit