Ohrnuté tričko "Na Brandona"

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GalianosjednimL  25.01.13 12:48
Ohrnuté tričko "Na Brandona"

Co říkáte u mužů na nošení ohrnutých triček, popřípadě zvednuté límce polo?
zdroj fotek: internet celebrity, Blažek

Reakce:

PythonRegius
286 příspěvků 25.01.13 15:12

Aháá, tak ona je to móda! Jeden můj oblíbený kytarista (Alexi Laiho z Children Of Bodom) právě často nosí takhle ohrnuté krátké rukávy a já pořád přemýšlela, jaký praktický důvod to má. Také hraju na el. kytaru a nikdy mě při hraní krátké rukávy neobtěžovaly. Ačkoli je fakt, že já při tom nedělám takové psí kusy jako Alexi :-))
Jinak, co na to říkám: docela se mi to líbí. Zvednuté límce mi připadají jako omylem z nedbalosti, ale je mi to celkem jedno, prostě to se mnou nic nedělá. Ale ty rukávy, to je docela dobrý nápad. Že bych to začala nosit taky? :D

Příspěvek upraven 25.01.13 v 17:21

GalianosjednimL  25.01.13 16:46

@PythonRegius :) To být žena, tak to nedělám, strašně to vypadá chlapsky:).

Lettie
426 příspěvků 25.01.13 16:48

Prijde mi to strasny, nelibilo se mi to ani tehdy, kdyz se to nosilo pred lety.

Sibyla
2639 příspěvků 25.01.13 16:49

Já v tom nějak nevidím smysl: to se ohrnují krátké rukávy? O kolik, o pět cm?

Adammm
56 příspěvků 25.01.13 17:09

Ohrnuté tričko „Na Brandona“… debilita na entou

Park
427 příspěvků 25.01.13 17:30

Brendn v roce 1990 ve svým věku a svejma 25 cm okolo bicepsu v tom vypadal cool… někdo kdo vypadá jako chlap v tom bude v roce 2013 jak blbec…

GalianosjednimL  25.01.13 18:19

@Park Že to u nás „mačům“ ve fitku nezopakujete do očí:):)?. Oni říkají, že dělají příliš dlouhé rukávy a tak jim vadí i na raglánovém střihu v loketní jamce :)

GalianosjednimL  25.01.13 18:20

@Sibyla Určítě o dvě otočky, to dá tak 7 cm. Brandon tak odchodil půlku seriálu.

Jetthro
1129 příspěvků 25.01.13 18:52

Tohle me teda nechava naprosto chladnou :D pochopila bych ty ohrnuty rukavy z praktickeho duvodu - nosivaly se tam zabaleny krabky cigar - ale jen tak jakoze to je moda teda eeee..

Limecky jsou mi tak nejak jedno.

Kralovna Bitche
382 příspěvků 25.01.13 19:09

Toliko ke zvednutému límci: http://www.muzivcesku.cz/abercrombie-guy

Audrey.Piper
412 příspěvků 25.01.13 19:59

@PythonRegius Taky jsem si vzpomněla na něj :D Když jsem to u něj viděla poprvé, měl ohrnutý jen jeden rukáv, tak jsem si myslela, že to má omylem. Pak jsem si všimla, že to asi neni náhoda. A u něj mi to nevadí stejně tak jako u jiných takových „existencí“ a jejich fanoušků. Sama si někdy rukávy ohrnu :D

rajka.kajka
57 příspěvků 25.01.13 20:45

Zvednuté límečky se mi moc nelíbí, i když na přiložené fotce to ještě jde. Jinak si pod tím představím růžová polokošile, řetěz kolem krku, gel ve vlasech a vysolárkovaná přítelkyně, odbarvená samozřejmě. Ohrnuté rukávy mi u metalistů a rockerů a pod. taky nevadí, dokonce ani u žen. @Audrey.Piper to jsem si zrovna vzpomněla na tebe a tvůj outfit v galerii, který se mi líbil: 

DanielaS
4603 příspěvků 26.01.13 19:11

Zvednuty limecek jsme tu uz resili.

**Poslyste, zabrala jsem se do reserse… Zda se, ze to zavedl fotbalista Eric Cantona a gesto zdvizeni limecku bylo pouzito i v reklame Nike (1998), kde si fotbalista upravi limecek a pak da gol dablovi.

Zde hledte na medialni pocatek fenomenu.** http://www.youtube.com/watch

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit