Okopané podpatky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

krokodyla
2 příspěvky 02.08.13 10:46
okopané podpatky

Ahoj,
zajímalo by mě, jak rychle si okopete podpatky, resp. celé boty? Já mám pocit, že je mám okopané hned a to se mi nezdá, že bych na nich neuměla chodit. Mám např. krásné černé kožené lodičky, ale vzdadu na podpatku mám několik vrypů a kazí mi to dojem. Koukala jsem na ulici, jak to maj ostatní a nezdá se mi, že by ty podpatky okopané měli. Tudíž má otázka zní - je to můj styl chůze nebo i vy ostatní máte po prvních několika nošeních boty trošku okopané a celkově tak nějak už jeté?

Příspěvek upraven 02.08.13 v 13:01

Reakce:

budox
619 příspěvků 02.08.13 10:51

Já raději nosím podpatky

klubo  02.08.13 11:47

No hodně záleží na šířce podpatku, úzkej vždycky rychle škrábnete - škvíry v dlažbě, kovové rohožky… některé spíš levnější boty mají podpatky jen nabarvené - to se rychle někde šmejkne a vryp je hodně vidět, stejně tak je citlivá koženka nebo lakování, normální boty mají podpatek barevný v hmotě nebo potažený kůží, ty vydrží víc. Někdy jde vryp zamaskovat - v opravně obuvi nebo lakem na nehty (trochu vidět to je, ale běžně při chůzi nepostřehnutelné). Ale stejně, tenké podpatky bych si nechala do divadla a tak příležitostně, jehly na celodenní chůzi po kočičích hlavách nejsou.

budox
619 příspěvků 02.08.13 11:53

To by mě zajímalo, zač ta červená ramínka. Protože nosím ráda boty na podpatcích. Dokonce i zakladatelce došlo, že když přestane nosit boty na podpadcích, nebude mít tolik problémů.

Ada Pekelná
971 příspěvků 02.08.13 12:34
@budox píše:
To by mě zajímalo, zač ta červená ramínka.

Zřejmě za to upozornění na gramatickou chybu.
Nadpis tématu opraven.

Gräfin
2634 příspěvků 02.08.13 12:39

@Ada Pekelná díky za opravu, bolely z toho oči

krokodyla
2 příspěvky 02.08.13 12:47
@Ada Pekelná píše:
Zřejmě za to upozornění na gramatickou chybu.
Nadpis tématu opraven.

Děkuji

notrends
514 příspěvků 02.08.13 12:53

Možná trochu mimo, ale mi vadí když někdo má nové boty a zespodu má pořád nalepené bílé cedulky s cenou nebo s čím

Nugat
115 příspěvků 1 inzerát 02.08.13 13:04

Když si koupím nové lodičky, tak rovnou nechám zpevnit špičku - obuvník mi tam nalepí kus kůže a někdy mi rovnou dá nové podpatky, které víc vydrží. Boty mi tak do první opravy déle vydrží a špička lodičky není hned zničená.
A pak taky odlepím bílé cedulky :-)

Jinak je to o tréninku a dávat si pozor. Nejde jen o kočičí hlavy, ale mezery v zámkovce, dilatační spáry, rošty u vstupních dveřích… je to o tréninku.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit