Oldřiška Křížová v OnaDnes

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sladurce
23 příspěvků 13.09.12 08:32
Oldřiška Křížová v OnaDnes

http://ona.idnes.cz/…-trendy.aspx?…

Čo na ňu hovoríte?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

gulietta  13.09.12 09:58

Nič. Prečo ju komentovať tu? Pretože článok ma málo čitateľov, tak sa opýtame na názor na MP a tých čo kliknu na článok sa nájde viac.

Coraline
1980 příspěvků 13.09.12 10:25

Mě by docela zajímalo, jestli tím YVS myslí YSL? Nebo jsem neznaboh a neznám značku YVS?
A pobavila mě věta,,Momentálně mám na sobě Zuzanu Kubíčkovou." :D

Příspěvek upraven 13.09.12 v 10:29

Curlygirl
1901 příspěvků 13.09.12 10:28

@Coraline no jo, taky na to teď koukám. Nevím… Článek jsem zběžně projela, nijak mně to nezaujalo..

Coraline
1980 příspěvků 13.09.12 10:33

@Curlygirl Asi tak no, nějak nevím, co bych si z toho měla odnést…

Curlygirl
1901 příspěvků 13.09.12 10:35

@Coraline říkala jsem si, že bychom vlastně měly být rády, že někdo tak světový je až tak hodný, že nám chudákům tady ukáže, jak to chodí ve velkém světě módy… Určitě na tom je dost pravdy, co říká, ale působilo to na mně hrozně blahosklonně a povýšeně…

Soňa3  13.09.12 10:42

Hovorím, že má pravdu, český trh s módou je hnusná chyméra, co krmí kukačky typu Klíra, které vyhazují z hnízda ostatní ptáčátka. Zajímalo by mě jak je to v zahraničí, jestli by tam třeba salon Caxa nebo Brigita Ročňáková vůbec dostali na veřejnosti prostor, nebo by byli rovnou odsouzeni do stoky, kam patří.

Příspěvek upraven 13.09.12 v 10:44

Coraline
1980 příspěvků 13.09.12 10:43

@Curlygirl Je to anděl, seslaný až z Milána a spasí nás novými značkami, jako YVS. Já teda přestala číst tam, kde z ní redaktorka tahala, jestli nemá děti, protože je mít nemůže.

Curlygirl
1901 příspěvků 13.09.12 10:45

Proč tady.. jednak, protože ne každý má/chce mít registraci na idnes k diskuzím a druhak protože tady se, díky bohu, pohybuje úplně jiná sorta lidí, než je tomu tam…
Názory lidí tady mně vesměs zajímají, i když s nimi mohu nesouhlasit.

@gulietta píše:
Nič. Prečo ju komentovať tu? Pretože článok ma málo čitateľov, tak sa opýtame na názor na MP a tých čo kliknu na článok sa nájde viac.

Soňa3  13.09.12 10:45

@Coraline co? shlédla jsem to jen zběžně, tahle trapnost mi unikla, ale znáte to, české redaktorky přece „jdou až na dřeň a nebojí se jít proti proudu (vkusu, bohužel)“.

gulietta  13.09.12 10:47

@Curlygirl aha. :-) ale aj tak nekliknem, nech si píše čo chce. :-D

Curlygirl
1901 příspěvků 13.09.12 10:47

No, toho jsem si taky všimla a zírám… nechápu, jak někdo takový může být žurnalista.. aškoli na idnesu bych se dost divila, kdyby tam byli zaměstnaní profesionálové…

Viz jejich expert na módu a všechno Cindy K…

@Soňa3 píše:
@Coraline co? shlédla jsem to jen zběžně, tahle trapnost mi unikla, ale znáte to, české redaktorky přece „jdou až na dřeň a nebojí se jít proti proudu (vkusu, bohužel)“.

Curlygirl
1901 příspěvků 13.09.12 10:48

No rozhodně o nic zásadního nepřicházíte :-)

@gulietta píše:
@Curlygirl aha. :-) ale aj tak nekliknem, nech si píše čo chce. :-D

Coraline
1980 příspěvků 13.09.12 10:49

@Soňa3 Až tam více dole, fakt mě to znechutilo, to bych snad radši s novinařinou sekla, než se zeptat bezdětné ženy na něco takového.

JarkaJar
432 příspěvků 13.09.12 10:51

Mně spíš vadí ta novinářka. Otázka je, co zpovídaná řekla a co z toho autorka toho interview udělala, nemusí to být totéž. A ty otázky na soukromí - máte přítele nebo přítelkyni atd. A ta čeština - „Neříkejte, že naše média přinutíte reflektovat módní kolekce místo modelek v nich oděných a přítomných celebrit?“ Četla jsem hodně dobrých rozhovorů, ale tenhle k nim nepatří.

Soňa3  13.09.12 10:54

OH yes, paní Červinková překonala nevkus všech bulvárních novinářů, jistě byla přesvědčena, že koná dobro. Pro pořádek - ne, toto do článku o módě nepatří:

Na otázku „cítím z toho správně, že vám někdo hodně ublížil“ je z mé strany jediná možná odpověď „co je ti do toho ty KRÁV*“. To se snad vykládá kámošce po půl flašce vína a ne redaktorce.

Coraline
1980 příspěvků 13.09.12 10:57

@Soňa3 Ano, jestli její touha po dětech závisí na muži, je také pěkná otázka - Ne asi, zavolám si čápa.

Atlacoya
2146 příspěvků 13.09.12 14:07

Tak já přidám další rozhovor, tentokrát s chlapem a z Čilichilli. http://www.cilichili.cz/…pin-859.html Co vy na něj? Nekecá?

Curlygirl
1901 příspěvků 13.09.12 14:12

@Atlacoya no, jeho styl se mi sice úplně nelíbí, ale mluví velice rozumně a nepovýšeně, s valnou většinou toho, co odpověděl, musím souhlasit.
Co myslíte tím, jestli nekecá?!

Atlacoya
2146 příspěvků 13.09.12 14:33

@Curlygirl Třeba s tím, že prvorepublikové oděvní salony měly jméno po celé Evropě, že v Rakousku jsou muži upravenější a podobně.

MPSkrolew
1845 příspěvků 13.09.12 14:34

A jejda, Víťu zrovna nedávám. Dřív mě docela bavilo ho sledovat, ale po několika jeho projevech na jiných blozích, než je jeho vlastní, jsem si uvědomila, že si trochu nevidí na špičku vlastního nosu. Což by mi vlastně nevadilo, ale on hrozně zkresluje pohled na to, jak to u nás s módou a stylem je. Myslím, že trochu dramatizuje a potrpí si příliš na jakousi vlastní noblesu, což mě poněkud irituje. Tenhle kluk zkrátka neobjevil Ameriku, ale chová se tak. Nelíbí se mi ani, jak esteticky působí - a to nemyslím oblečení, to má hezké, ale tak nějak celkově.

Curlygirl
1901 příspěvků 13.09.12 14:38

@Atlacoya o prvorepublikových salónech nic kloudného nevím, nemohu posoudit.. co se zahraničních mužů týče (speciálně směrem na západ) nemohu než souhlasit… souhlasím i s těmi cepíny :-)

jinak mně nenapadají jiné věci, které by mně praštily do očí…

Curlygirl
1901 příspěvků 13.09.12 14:48

@MPSkrolew co se jeho interpretace módy týče, taky se mi to příliš nelíbí, ale zase oceňuji snahu a to, že o sebe dbá… je mi to sympatičtější, než když lidi natáhnou každý ráno bezmyšlenkovitě ty rejoice kalhoty..

Názory prezentované v tom článku se mi ale zdají normální a trefné, má to v hlavě srovnané.

Cinkitoo  13.09.12 14:59

Ad Vítek: Mně vadí, že na blogu vytváří svůj snovej svět (jedině starožitnosti, jedině kvalitní jídlo, jedině kvalitní kosmetika bla bla), ale přitom vím, že to tak docela není. A nejvíc mi vadí, jak vždycky kouká, jestli na něj lidi koukají :D Ach jo.

GreatSusan  13.09.12 15:35

@Atlacoya
prijde mi, ze mluvi docela smysluplne a v naproste vetsine s nim souhlasim. Jestli mely prvorepublikove salony povest po cele Evrope nevim, ale mely rozhodne dobrou povest aspon v Cechach a prilehlem okoli. Coz se dneska treba o B. Rocnakove a spol. rict neda. Ze na zapade chodi muzi upraveneji, nez v Cechach, muzu jednoznacne potvrdit.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit