Olympijský úbor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

-sh-
6 příspěvků 11.05.12 23:03
Olympijský úbor

Lide pekelný,

vím že firma Alpine Pro už byla, zcela zaslouženě, prokleta několik(set)krát, ale nemůžu si pomoct.

Taky se Vám ty Olympijské úbory pro Londýn zdají vážně nepěkné?

Rád bych věděl, jestli jsem sám a mám nějaké akutní postižení vkusu anebo jestli je nás víc, co o těch mundúrech nesmýšlíme positivně…

Pro ty, kteří se ještě nepokochali - kompletní kolekce: http://www.alpinepro.cz/londyn2012/cs/

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Ema_SN
148 příspěvků 11.05.12 23:19

Myslím, že je to globálne: http://tvnoviny.sk/…bleceni.html

-sh-
6 příspěvků 11.05.12 23:40

Taky povedené…

Ale s tou globálností nemůžu souhlasit…

viz. http://www.dailymail.co.uk/…-better.html a http://www.dailymail.co.uk/…Team-GB.html

Tyhle kolekce považuji za povedené a odpovídající události.

Ema_SN
148 příspěvků 12.05.12 00:06

Pravda. Ruším globálne, nahradzujem: môže byť aj horšie…

Cinkitoo  12.05.12 10:27

No, mně se třeba ta sukýnka nebo dvě dámská trička vyloženě líbí. Bundy a kalhoty jsou poněkud slabší, ale zase taková hrůza to není. Akorát mi to přijde na jedno brdo s tím, co bylo posledně na zimní.

Sibyla
2639 příspěvků 12.05.12 10:29

Nelíbí

Cinkitoo  12.05.12 10:40

Ale bože, to slovenské, to je děs a hrůza ruku v ruce… A teda závidím Italům Giorgia a Britům Stellu… To společenské je vyloženě perfektní.

Bjeta
129 příspěvků 12.05.12 13:44

Chudak Kupka!

Coraline
1980 příspěvků 12.05.12 13:44

Kupka se musí v hrobě obracet :,-(

Lola  12.05.12 15:03

Mně se to české sportovní oblečení líbí, stejně jako americké. Mám ráda světlé optimistické barvy. Italská kolekce mě vyděsila, vypadá to jako pohřební průvod. Absence národních barev na reprezentačních dresech Italů je bizarní úlet.

rice
348 příspěvků 12.05.12 17:49

mě se to taky líbí. Je to olympiáda, co bys jako čekala? :-) nechci se opakovat, vnímám to jako Lola, včetně národních barev, pohřebního průvodu, atd… :-)

modra_kocka
903 příspěvků 12.05.12 18:53

Ze všech postovaných odkazů se mi nejvíc líbí česká kolekce. Italové - no ano, oni v ničem jiném, než v něčem podobném nehcodí, takže budou snadno rozpoznatelní i na olympiadě, ale to je asi jediná výhoda. Zlatý nápis „Itália“ na zádech bundy vzhledu zaprášeného černého igelitu? Ne, díky.
Stellu McCartney jako návrhářku považuji za podprůměrnou, a na tehle kolekci IMHO předvedla to nejhorší, co mohla :(
Britské pánské společenské oblečení je pěkné - divila bych se, kdyby Britové zkazili zrovna pánský oblek, ale dámský je taková smutná ponožka. A zrovna výstřih „voda“ pro atletky, které obvykle mají širší horní část těla?
Proti amíkům se nedá nic říct, sportovní klasika v národních barvách. Ralph Lauren nijak nevybočil ze své lajny.
U Čechů se mi líbí, že pokračují ve stylu, který sklidil velmi pozitivní ohlas ve Vancouveru, takže budou snadno rozpoznatelní. Líbí se mi, že to designeři nepřehnali se vzory na kalhotách a šotrkách - bohatě stačí barevná trička a tílka, na kalhotách/kra­ťasech/sukních stačí jen akcent ve stejném vzoru, aby to dohromady vypadalo dobře. Navíc kolekce nabízí hodně možností kombinování, přičemž všechny možné kombinace nesou společné jasně rozpoznatelné jednotné znaky. Za mě je to za 1. Co se ale nelíbí, jsou batohy, tašky a peněženky. Myslím, že tam použití vzorů z oblečení není příliš šťastné, zvlášť v kombinaci s černou barvou. Spíš bych to víděla na jednobarevný základ a k tomu detaily se vzory.
Ale třeba přívěsek na klíče jak otvírák na pivo ve tvaru lidské stopy je vyloženě vtipný (bez ironie)

Příspěvek upraven 12.05.12 v 23:01

lindiste
347 příspěvků 12.05.12 21:58

Česká kolekce se mi líbí, motiv je zvolen decentně a inspirace Kupkou je neurážející. Působí to hravě a optimisticky. Oproti tomu britská s tou modrou vlajkou mi přijde hnusná a humpolácká, společenské je vcelku ok, ale drží se při zemi. Itálie velmi nezáživná. Slovensko - panická hrůza, spojení sport+folklor+gla­mour - co to proboha je???

modra_kocka
903 příspěvků 12.05.12 22:53

@lindiste: jo aha, ona to je britská vlajka? No jo, ono je to i v titulku fotky… Hm, tak britskou vlajku bych v tom vzoru ani nepoznala

Opravdovy P.  13.05.12 09:26

@modra_kocka Ale na mnoha jinych je ta vlajka celkem patrna http://www.dailymail.co.uk/…-Adidas.html
Panske obleky od Stelly jsou krasne.
S Italy jste mne pobavila, mate pravdu, kazdy je pozna. Jen by k tomu meli mit Nike.
Ceska se mi nelibi, takove teplaky…

modra_kocka
903 příspěvků 13.05.12 10:17

@Opravdovy P. : no jo, taky mě AlpinePro zklamal, že sportovcům neušil krajková tílka a tylové sukénky :( Tepláky na sportování jsou takové fádní, že?

-sh-
6 příspěvků 13.05.12 14:37

@modra_kocka Záludností olympijských úborů je fakt, že by je na sobě účastníci měly mít po celou dobu akce - tzn. v tomto nebudou jenom běhat po stadionu, nebo jezdit divokou řekou, ale budou v tom chodit i po Londýně, na snídaně, na večeře, na všechny oficiální akce… Proto mi tam chybí trocha civilu.

modra_kocka
903 příspěvků 13.05.12 14:57

@-sh- : z nás dvou jsi jediný, kdo zná pravidla Mezinárodního olympijského výrobu pro oblečení :) Ale zeptám se známého, který byl v olympijském týmu ve Vancouveru, jak je to s těmi společenskými povinnostmi. Nevzpomínám si, že by se zmiňoval o něčem jiném, než o tréninkách, závodech, novinářích, a stresu z toho všeho.

Opravdovy P.  13.05.12 15:27
@modra_kocka píše:
@Opravdovy P. : no jo, taky mě AlpinePro zklamal, že sportovcům neušil krajková tílka a tylové sukénky :( Tepláky na sportování jsou takové fádní, že?

Haha, jak jste vtipna… Treba trochu sportovni elegance, ne? I ty dresy od Stelly jsou elegantnejsi nez ty teplakovky. I Americani jsou fajn.

modra_kocka
903 příspěvků 13.05.12 15:59

@Opravdovy P.: ano, jsou to prudce elegantní legíny, kalhotky a krátká tílka :D Podle mě jsou dresy od Stelly příšerné (jako ostatně valná většina jejího oblečení) - ne jako sportovní oblečení, ale designově. Z hlediska funkčnosti ho nemohu hodnotit, zas takový odborník na sportovní oblečení nejsem

Lola  13.05.12 18:41

Tahle skupinka: http://www.dailymail.co.uk/…Team-GB.html je perfektně připravená na závěrečnou tryznu, až budou Britové počítat, kolik je ta legrace vlastně stála.

modra_kocka
903 příspěvků 13.05.12 19:40

Jen tak pro zajímavost - nevadí zuřivým odpůrcům českých dresů pro jejích nevhodnost pro společenské příležitosti a setkání s královnou, že společenské oblečení českého týmu je prozatím utajeno a bude představeno až na Nominačním plénu ČOV, které se bude konat 28. června? :)

A btw, bundy jsou ušité z speciální látky, na které se namočení objeví plastický vzor, který po uschnutí opět uschne zmizí. Myslím, že české oblečení opět udělá dojem a těším se na to! Někde se pověst národa se vkusem musí začít budovat, tak proč ne na olympijských hrách?

Příspěvek upraven 13.05.12 v 19:49

Coraline
1980 příspěvků 13.05.12 19:45

modra_kocka: No, myslím, že jestli české bundy po uschnutí uschnou, nebudou Britové stíhat valit bulvy, to 100% dojem udělá:)

modra_kocka
903 příspěvků 13.05.12 19:49

@Coraline: i ty vosičko jedna :) Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde, že? :)

Coraline
1980 příspěvků 13.05.12 19:51

modra_kocka: Pardon O:-), jsem to tu chtěla jen trochu odlehčit :)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit