Ombre hair

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nemesis
496 příspěvků 03.10.12 16:38
Ombre hair

Přemýšlím nad změnou účesu a láká mě ombre hair ve stylu Drew či Alexy. Z celebrit už to teda má další halda, takže to zřejmě bude nějaký nový trend, ale před několika lety to měla kolegyně a vypadalo to super. Co vy na to? Líbí, nebo je to podle vás peklo?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Ta Nejlepší
3 příspěvky 03.10.12 16:53

Líbí se mi to jen u světlejších vlasů (blondýnky, světlejší brunetky a ještě i ta střední hnědá). U tmavě hnědých/černých vlasů mi to připadá vyloženě nepřirozené a vůbec se mi to nelíbí. Přijde mi to jako odbarvování, které nedopadlo podle představ majitelky takových vlasů.

GreatSusan  03.10.12 16:56

.

Příspěvek upraven 20.11.12 v 17:21

Rabbit-Heart
644 příspěvků 03.10.12 16:58

Líbí, ale musí to být kvalitně udělané. Konkrétně Alexa Chung vypadá, jako by si ty vlasy týden nemyla, půl roku nestříhala a rok nebarvila :) Takové to hnědo-blonďaté ombre se mi nelíbí vůbec, vypadá to prostě jako odrosty. Když už, tak něco takového :) 

Kdybych byla blondýna, šla bych do toho :)

Jiná Realita
13791 příspěvků 03.10.12 17:02

@Rabbit-Heart
To vypadá parádně, mít vlasy a být blondýna, jdu do toho taky (není to ale spíš dip dye end hair? nebo tak jaksi, prostě barevné konce vlasů jakoby namočené do barvy?)

mně se ale líbí i drew nahoře :) alexa ne, vypadá opravdu neupraveně.

Nemesis
496 příspěvků 03.10.12 17:05

Takovéhle dip dye end hair jsem už měla :-) akorát s trochu tmavším odstínem více do bordó…ale díky za tim, vypadá to taky krásně :-)

Rosalyn
925 příspěvků 03.10.12 17:14

Nelíbí. Prostě mi to připomíná odrůstající barvu.

Mylady2
12409 příspěvků 03.10.12 17:15

@Rabbit-Heart mě se moc líbí odstín té blond co má ta paní;-) takový bych chtěla…

seznam.mih  03.10.12 17:18

Hustě tak já mám taky Ombré hair, ani o tom nevím :D je pravda, že né teda výrazně jen pro detailisty, šťouraly a lidi, co nemají co dělat poznají, že u kořínků a u konečků je jinej odstín hnědé :D

chinin
2788 příspěvků 03.10.12 18:32

Souhlasím. K tomu, aby ombre hair vypadaly dobře, je potřeba PERFEKTNÍ kadeřník a NEUSTÁLE dokonale upravené vlasy. Jinak působí účes neupraveně, jakoby s odrosty nebo špatně chytlou barvou. Ještě jsem v reálu neviděla žádnou ženu, která by měla ombre hair upravené jako na fotkách celebrit, vždy to na mě působí nepovedeně, jaksi „upoceně“, lacině. Navíc vidím problém v tom, že málokomu lichotí k obličeji dvě tak odlišně syté barvy. To je podle mě i případ Drew - narozdíl od GreatSusan se mi probarvení u ní líbí víc než u Alexy, ale celkový dojem kazí to, že Drew prostě ta světlá barva nesluší.

@GreatSusan píše:
Kdyz uz bych si musela vybrat, tak Alexu, ale stejne se mi to moc nezda (vlastne se mi to nezda vubec). Krome toho je to dost narocne, potrebujete opravdu dobrou kadernici, ktera opravdu vi, co dela, jinak hrozi nebezpeci, ze budete vypadat jak z vesnickeho salonu. A dalsi vec je, ze potrebujete hodne huste vlasy. Je to sice ted moderni, ale myslim, ze dobre to vypada akorat na filmovych hvezdach (uprimne receno se mi to nelibi ani na D. B.) a ruznych it-girls, ktere maji moznost to neustale opecovavat u dobrych kaderniku a pro ktere je to take „cast kseftu“ vypadat podle posledniho vykriku. Pro normalniho smrtelnika hrozi spis nebezpeci, ze bude vypadat trochu lacine a bude nepochopen svym okolim :-)Příspěvek upraven 03.10.12 v 16:58

chinin
2788 příspěvků 03.10.12 18:33

Pobavila jste mě!:-)

@seznam.mih píše:
Hustě tak já mám taky Ombré hair, ani o tom nevím :D je pravda, že né teda výrazně jen pro detailisty, šťouraly a lidi, co nemají co dělat poznají, že u kořínků a u konečků je jinej odstín hnědé :D

Rabbit-Heart
644 příspěvků 03.10.12 18:36

Dip dye je něco jiného:

Tamta první růžová slečna to má opravdu ombre - postupné přechody. ;)

Ayleah
69 příspěvků 03.10.12 18:55

Mne sa to nepáči, takže ja by som si to určite nedala.
Na ostatných to nemusí byť peklo, ale v reále som to urobené pekne ešte vážne nevidela.

Betty J.
2031 příspěvků 03.10.12 19:03

Tohle mi krášlilo hlavu letos na jaře, když jsem se vracela ke své přirozené barvě, a pokud mohu, volám „nikdy více!“. Větší hrůzu jsem na hlavě ještě neměla, a to mé vlasy zažily i krepatou trvalou, „čepicový“ melír a jiné pošetilosti mládí. Ať už se to jmenuje jakkoli, nerada bych takové pekelné kreace působící dojmem neumytých odrostů potkávala příliš často.

Modrý vrabec  03.10.12 21:01

Mně se to líbí (obzvlášť Drew a pak ta blondýnka s růžovými konci, kterou postovala Rabbit-Heart), pro mě to peklo není. Jen hlavně aby konečky vypadaly zdravě.

Eye
276 příspěvků 03.10.12 21:20

Nechci :D mám to od přírody. hlavně když trávím víc času na sluníčku. toužím po tmavých vlasech, bez melírování, stejnou barvu po celé délce.

Barr.b
143 příspěvků 03.10.12 23:06
  1. to vypadá jako odrostlá barva a 2) to na mě působí jako vyšisované, zničené vlasy po dvou měsících strávených na žhnoucím slunci u moře. Za mě ne.

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 03.10.12 23:20

Rozhodne nie. Videla som to vo svojom okoli zatial 2×, raz to posobilo tak, ze sa slecna uz pol roka nefarbila a vykaslala sa na odrasty, a druha vyzerala, jak keby mala konce svojich (prirodzene tmavohnedych az ciernych) dlhych vlasov namocene do mliecnej cokolady. E-e.

staramama
150 příspěvků 04.10.12 11:05

Podle mě ta blondýnka vypadá supr právě proto, že je vidět záměr. U prvních dvou fotek to fakt není tak jasný.

sarinka.v
423 příspěvků 04.10.12 11:50

Na hlavě jsem to měla a je to opravdu o šikovném kadeřníkovi. Na vyzkušení něčeho nového je to dobré. U tmavších vlasů se nemusí jít do blond úplně na těch konečkách, ale je to na konzultaci s kadeřníkem profíkem. Připojuji fotku sebe :)

staramama
150 příspěvků 04.10.12 12:22

@sarinka.v Ale jo, lepší než Drew i Alexa…

Efka1984
105 příspěvků 04.10.12 12:25

Na mě to působí jako odrosty po roce, což ovšem neznamená, že to musí nutně vypadat špatně. Pokud je to tón v tónu a v přirozených barvách - např. světle hnědá - špinavá blond, tak se mně to líbí :) Naopak, velký kontrast působí velmi nevábně a ušmudlaně…

klubo  04.10.12 17:01

Nelíbí se mi to. Na těch hvězdách je to snesitelné, poněvadž mají vyladěný extravagantní nebo společenský outfit - a nic ve zlém - jsou to komediantky - musí šokovat. Když si k takovým experimentům představím běžné (ač stylové a elegantní oblečení), vypadá to lacině a uměle.

Nemesis
496 příspěvků 16.10.12 19:46

Tak jsem to neriskla vypadat jak po půlročním odrostu :-) ombré jsem vzdala, ale změnu ne :D

Nemesis
496 příspěvků 16.10.12 19:47

jo…ta druhá fotka s tmavými vlasy je ta změna :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Další témata z kategorie

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit