Omegle zkušenosti

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anne-Ladybug
76 příspěvků 08.10.13 16:11
Omegle zkušenosti

Znáte, navštěvujete tuhle stránku? Líbí se vám? Nějaké vtipné nebo zajímavé zážitky? A nejdůležitější- jak často se vám podaří narazit na někoho normálního? :)

Reakce:

Morže
1091 příspěvků 10.10.13 09:32

Znám. Než to celý nějak předělali, tak tam byli jenom ti, co toužili po sexu přes webkameru, nebo pokud jsem zahájila videochat, tak místo hlavy jsem viděla jejich přirození a mezi nima i její přirození… nicméně pokecala jsem si tam občas a dokonce si pravidelně píšu s jedním egyptanem. Ale radši bych se podívala po jiní serióznější službě, než je Omegle…

svoby
31 příspěvků 11.10.13 12:48

To znám taky, je to jen pro ti ktery toužili po sexu přes videochat.. Dokonce nekteri pouzivali jeny profily pro sve ucely..

gabous
196 příspěvků 11.10.13 13:00

Na Omegle občas zajdu, většinou i narazím na někoho normálního (po té, co se proklikám hromadou penisů). Videochatovala jsem například s Argentincem, co mi hrál na kytaru písničky od Beatles, s německým mladičkým farmářem, co mi ukazoval různé rohy zvířat a nechával mě hádat, z čeho jsou, s Londýnským architektem, se kterým si malujeme už asi rok a chystáme se navštívit, s Polkou, co mi hrála divadlo s maňáskama atd… Mám ráda, když na Omegle narazím na někoho, kdo má třeba nějaký převlek/něco předvádí. Sama si občas na sebe beru nějaké rekvizity. Je fajn vidět, že se ten druhý směje :).

Už jsem narazila i na vousáče, co měl podobný nápad jako já :).

gabous
196 příspěvků 11.10.13 13:02

Omlouvám se za dvakrát vloženou fotku, nejde mi to teď editovat.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit