Omegle zkušenosti

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anne-Ladybug
76 příspěvků 08.10.13 16:11
Omegle zkušenosti

Znáte, navštěvujete tuhle stránku? Líbí se vám? Nějaké vtipné nebo zajímavé zážitky? A nejdůležitější- jak často se vám podaří narazit na někoho normálního? :)

Reklama

Reklama

Reakce:

Morže
1091 příspěvků 10.10.13 09:32

Znám. Než to celý nějak předělali, tak tam byli jenom ti, co toužili po sexu přes webkameru, nebo pokud jsem zahájila videochat, tak místo hlavy jsem viděla jejich přirození a mezi nima i její přirození… nicméně pokecala jsem si tam občas a dokonce si pravidelně píšu s jedním egyptanem. Ale radši bych se podívala po jiní serióznější službě, než je Omegle…

svoby
31 příspěvků 11.10.13 12:48

To znám taky, je to jen pro ti ktery toužili po sexu přes videochat.. Dokonce nekteri pouzivali jeny profily pro sve ucely..

gabous
196 příspěvků 11.10.13 13:00

Na Omegle občas zajdu, většinou i narazím na někoho normálního (po té, co se proklikám hromadou penisů). Videochatovala jsem například s Argentincem, co mi hrál na kytaru písničky od Beatles, s německým mladičkým farmářem, co mi ukazoval různé rohy zvířat a nechával mě hádat, z čeho jsou, s Londýnským architektem, se kterým si malujeme už asi rok a chystáme se navštívit, s Polkou, co mi hrála divadlo s maňáskama atd… Mám ráda, když na Omegle narazím na někoho, kdo má třeba nějaký převlek/něco předvádí. Sama si občas na sebe beru nějaké rekvizity. Je fajn vidět, že se ten druhý směje :).

Už jsem narazila i na vousáče, co měl podobný nápad jako já :).

gabous
196 příspěvků 11.10.13 13:02

Omlouvám se za dvakrát vloženou fotku, nejde mi to teď editovat.

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek

Reklama