Online nákupy, tipy a doporučení na e-shopy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jajkaz
163 příspěvků 15.03.14 03:45
Online nakupy, tipy a doporuceni na eshopy

Mile damy, u nas v zapadakove jsme vsichni odkazani na nakupy pres internet, a proto se ptam, kde nakupujete online? Co takhle shromazdit tipy na zajimave eshopy, tipy na levne postovne a slevove akce? Tohle tema mi tu nejak chybi :) Sice jsem na dve podobne diskuse narazila, ale jsou mrtve s minimem prispevku.

Vsichni zname asos.com, dorothy perkins, ladyvlondon.. Ja osobne moc rada prohlizim saty, a proto za sebe do seznamu prikladam:

trollieddolly.com
poppyengland.com
theoutnet.com
karenmillen.com
kanadsky GAP

Kde treba sehnat zajimave designerske kousky a kvalitni modni znacky? Vim, ze par uzivatelek nakupuje pres net-a-porter. Dekuji za veskera doporuceni :)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

mariannakatya
55 příspěvků 19.03.14 13:57

Odporočuji https://www.lilijolie.com maji designerske boty United Nude, Esska, Bloch, French Sole, Mou…

Příspěvek upraven 10.03.15 v 13:06

razorblade_reloaded  19.03.14 16:17
@mariannakatya píše:
Odporočuji https://www.lilijolie.com maji designerske boty United Nude, Esska, Bloch, French Sole, Mou…Prave včera jsem obdržela jeden pár…

jeste jste zapomnela zverejnit fotku, kterou jste nacpala uz do dvou diskusi:D

jajkaz
163 příspěvků 20.03.14 00:20

@mariannakatya Uaaaa, nekdo konecne zareagoval! Tuhle stranku jsem popravde hned pri zmince tady projela :D Rada brouzdam po eshopech, a proto me napadlo, ze by se sem mohly dat odkazg na ty mene zname osvedcene :)

emiliab
48 příspěvků 20.03.14 11:38

Yoox?

Nyxx
512 příspěvků 20.03.14 13:24

E-shop lookfantastic je tu asi známý. Dnes v 10:00 začala akce 20% sleva a každou hodinu se sleva o 1% sníží. Stačí zadat kód BEAT. Přišlo mi to docela fajn, tak to sem dávám.

jajkaz
163 příspěvků 22.03.14 02:33

@Nyxx Bezva tip! Skoda, ze do Kanady neposilaj veci, ktery bych si zrovinka koupila.
Jinak dneska dorazila objednavka kozenych veci z fossil.com - doporucuji.

Denyna
4101 příspěvků 22.03.14 12:54

Mé oblíbené e-shopy jsou
www.boden.co.uk
www.pepperberry.co.uk
 http://www.houseoffraser.co.uk/

emiliab
48 příspěvků 28.03.14 12:01

@mariannakatya vaa, kolik je poštovné? Mají úžasné boty

Jitka655
4 příspěvky 04.04.14 01:33

S poštovným zdarma jde nakoupit na z-ciziny.cz, kupovala jsem odtamtud šaty a přítelovi kabát, vše ok.
Jinak můžu za mě doporučit také asos.com, neskutečný výběr, ale tenhle shop asi znáte :))

mariannakatya
55 příspěvků 09.04.14 12:15

@emiliab myslim že 20 eur, ale zdarma při objednavce nad 100 EUR

MorusRubra
456 příspěvků 21.04.14 11:12
Britské eshopy

Má někdo zkušenosti z eshopem JCPenney ? Narazila jsem tam na hezké zavinovací šaty zn. Liz Claiborne. Dvoje se mi líbí, navíc teď mají 25% slevu, takže jedny šaty vyjdou na 800,–.

Kromě již zmiňovaného House of Fraser je dobrý i další internetový obchoďák John Lewis , a dále pak značky East , CC , Fat Face, Phase Eight a White Stuff . Tyto značky se dají koupit i v John Lewis a House of Fraser, ale bývají tam rychleji probrané velikosti.

Všechno jsou to kvalitní britské značky, žádné šunty. Kupuji hlavně hezké formální šaty, sukně, zavinovací topy, košile, volnočasové oblečení (miluji trička, košile a tuniky od Fat Face). Běžné ceny jsou u všech značek spíše vyšší, ale při slevách se tam dá nakoupit velmi výhodně. U nás v obchodech už nakupuji jen příležitostně, hlavně boty a kalhoty.

kinderova
34 příspěvků 12.05.14 13:53

@jajkaz Vím, že je tahle diskuze hlavně na oblečení, ale když už jste odkázaní na ty nákupy přes internet, tak mám tip na kvalitní obklady Bytexpert

Brunhilde  12.05.14 14:15

Koupila jsem kozačky na na http://www.duoboots.com/. Koupila jsem v pátek, zboží mi dorazilo dnes.
Poštovné do ČR zdarma, dostala jsem ještě 10% slevu za vyplnění jejich dotazníku po registraci.

mischelinmisa
326 příspěvků 22.05.14 20:45
@Denyna píše:
Mé oblíbené e-shopy jsou
www.boden.co.uk
www.pepperberry.co.uk
http://www.houseoffraser.co.uk/

Ahoj, yrovna včera jsem si chtěla z houseoffraser objednat, ale při placení mi to dělalo potíže jak paypal, tak i karta. Nevíš jestli je to tam běžné? Jinde problém nemám. Dík

MorusRubra
456 příspěvků 23.05.14 07:35

@mischelinmisa Běžné to určitě není. Já tam platím kartou a nikdy jsem neměla problém. Naposledy jsem tam platila před dvěma týdny. Co se Pay Pal týče, na něj teď probíhají internetové útoky, tak to třeba souvisí.

mischelinmisa
326 příspěvků 23.05.14 11:19

@MorusRubra Mě to ukazovalo chybu hned v eshopu, ukázal se tam text, kde psali, že to teď bohužel nejde. Tak jsem to zkusila za dva dny znovu a to samé. Je to opravdu velká škoda, mám tam vyhlídlé troje šaty a strašně moc je chci. Tak mě pak napadlo, zda eshop vůbec ještě funguje, ale pokud jsi tam objednávala, tak funguje. Je to opravdu škoda.

MorusRubra
456 příspěvků 23.05.14 12:48

@mischelinmisa Třeba ty šaty mají i v John Lewis. Značky se dost překrývají a většinou mají i stejné ceny.

mischelinmisa
326 příspěvků 23.05.14 15:43

@MorusRubra Děkuju moc. Našla jsem tam šaty, které mají na zoot.cz, ale nemají mojí velikost. Děkuju :)

MorusRubra
456 příspěvků 23.05.14 23:36

@mischelinmisa Když můžu, tak pomůžu:-)

emiliab
48 příspěvků 27.05.14 12:55

Rovnež doporučuji www.lilijolie.com. Rychlé dodání a dobrý přístup.

Karoleenah
2322 příspěvků 28.05.14 10:32

Nevím jak s tou informací naložit, mrsknu ji tedy sem:

V e-shopu Mango Outlet mají dnes a zítra poštovné zdarma.

Konec hlášení. :)

Karin
3401 příspěvků 28.05.14 10:54

@Karoleenah škoda jen, že už nemají skoro nic v XXL :D (Ne že bych byla tlustá, ale mám 110 přes prsa).

Dadoo
5533 příspěvků 02.06.14 09:31

Já našla něco pro milovnice námořnického stylu
Edit: odkaz už neplatí

Příspěvek upraven 08.07.16 v 11:33

emiliab
48 příspěvků 26.06.14 13:25

Na LiliJolie.com maji special offer na boty United Nude https://www.lilijolie.com/…l-offer.html

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit