Opět svatební dotaz

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eveK
333 příspěvků 12.03.13 14:46
Opět svatební dotaz

Dobrý den, jdu jako host na méně formální svatbu (nevěsta má šaty lesklé, bílé, ale krátké), bude to takové civilnější. A já vzhledem k nedostatku finančních prostředků jsem vymyslela zhruba toto: jednoduché bílé upnuté tričko s výstřihem na zádech a s rukávy k loktům, modrá sukně s puntíky a větší mašlí v pase, pod sukní tylová spodnička, délka pod kolena. Červené lodičky. Pokud bude zima, tak lehký modrý kardigan. A jak vyřešit kabelku, když jsem byla ustanovena nosičem nevěstina příslušenství? Do psaníčka se to nevejde :-) PS: sukně je pouze ilustrativní foto, boty jsou ty ony. Co si o tom myslíte? Díky za rady a názory.

Reakce:

Karin
3401 příspěvků 12.03.13 14:54

Nevěsta snad toho příslušenství mnoho nemá. Alespoň já jsem měla všechno v psaníčku. Nějaký kapesník, lůj na rty, občanku… Svědkyně mi nic nosit nemusela, akorát občas třeba podržela kytici, porovnala zadní část šatů a tak. A pokud je potřeba nosit třeba paraple nebo pelerínu, tak se to do kabelky stejně nevejde.

Jinak co se týče vašeho oblečení, tak asi v pohodě, pokud je to opravdu neformální svatba (jako že podle popisu nevěstiných šatů asi ano). A k takovému odění můžete mít klidně i větší kabelku, než je psaníčko. Nebrala bych si samozřejmě žádnou obří nákupní kabelu, ale takovou nějakou decentní kabelku menší až střední velikosti, ideálně modrou nebo červenou. Nebo jakou máte?

P. S. Ty lodičky jsou krásné.

eveK
333 příspěvků 12.03.13 15:18

@Karin Děkuji za názor. Já právě budu muset vařit z vody, a našla jsem u babičky puntíkovanou látku, tak nějaký jednoduchý střih zvládnu, spodničku vypreparuji z šatů do kterých se nevejdu, boty mám a budu muset ještě vynajít nějaký ten svetřík a kabelku. Jinak svatba je opravdu méně formální, a s těmi věcmi máte asi pravdu, měla jsem nějaké velké oči.
P. S. Děkuji, taky se mi líbí :-)

malakaja
349 příspěvků 12.03.13 15:20

Odkud jsou lodicky?:)

eveK
333 příspěvků 12.03.13 15:23

@malakaja http://www. botyk. cz/prod/show/­18931/Boty_Po­lobotky_lakova­ne_boty_spole­censke_na_jeh­lovem_podpatku_blin­k_Tilda_700814­.html#

Minky
121 příspěvků 12.03.13 17:20

Krásný! Budete jak panenka.

eveK
333 příspěvků 12.03.13 17:55

@Minky Ó děkuji :-)

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 12.03.13 18:44

Ten váš nápad se mi velmi líbí. Určitě u toho zůstaňte. Nevím sice, jak vypadáte, ale nějak věřím, že vám to bude moc slušet. A oblečte si to pak i někam jinam, třeba s malou obměnou…

eveK
333 příspěvků 12.03.13 21:19

@ještěřička Děkuji, zřejmě u toho zůstanu i proto, že moc na výběr nemám :-) Jak budu vpadat, toť otázka, ale mám na to ještě 2 měsíce a velmi intenzivně teď cvičím, tak to snad bude koukatelné.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit