Opravdu levný sekáč v Brně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

misial
1394 příspěvků 23.01.13 13:41
Opravdu levný sekáč v Brně?

Vím, že sekáče v Brně jsou tu stokrát opakované téma. Jenže - tipy se pořád opakují a co jsem zatím obešla, tak bída. Jak oblečení, tak hlavně ceny.
A připadá mi, že když srovnám velikost asi dvou malých měst, ve kterých do second handů chodím, a Brna, je průměrná hustota v Brně docela nízká, i když jsou v některých místech skoro jeden vedle druhého; pokud by to opravdu byly jen ty, o kterých se tu píše.

Navrhnete nějaký, o kterém se moc neví a stojí za to?

A můj hlavní dotaz - existuje v Brně něco takového, kde je cena po dnech a ani ta nejvyšší nepřesahuje stovku? V Třinci i Ostravě (tu jsem mezi ta malá města neřadila) o takových vím - jde to po desítikoruně a v pátek je vše za deset. Marně něco podobného hledám. Pokud o něčem takovém, nebo jiném, ale opravdu levném víte, budu ráda za tip.

Děkuju!

Reakce:

smrtonoška  23.01.13 14:28

Unimoda na Cejlu? Tam cena nepřesahuje stovku a najdou se i poklady za 9 Kč… i když moc jich tam nebývá.

Jinak pokud neznáte, tak doporučuji vyzkoušet megahrabárnu Brit-tex na Olomoucké. Ve středu je 50 Kč/kg, ale taky to nebývá žádná sláva - záleží od štěstí a trpělivosti.

Počkám si, jestli se tady objeví nějaké klenoty ;-)

Jiná Realita
13791 příspěvků 23.01.13 14:40

Já jsem si koupila pár fakt super věcí v unimodě na zvonařce, kde je to jinak fakt…no „díra“ :) většinou tam visí různě požvýkané ožmolkované věci, ale mám odtamtud super basic zelenou pouzdrovou sukni, jedny krásné červené šaty jako na mě šité, sako…a taky tam měli třeba mátově zelenou úžasnou sukni - skládanou, s těmi jemnými sklady, bohužel to byla tak velikost 50 :-D to vše za možná tak 30 kč za kus? nejsem si teď jistá, jak to tam funguje, ale myslím, že nejdražší věci tam mají za 90,– a pak se zlevňuje.

misial
1394 příspěvků 23.01.13 14:52

@Jiná Realita Jojo, tam odtud mám zimní teplý kabát za 39 korun. Ale je to tam hrozně malinké, takže mám za dvacet minut prohrabáno i vyzkoušeno 10 věcí.. Ale to je asi jediné „přijatelné“, co jsem našla. Vím, že i v těch dražších se může najít něco, co za ty peníze bude stát, ale v těch levnějších mě to prostě víc baví, je to lepší motivace, když si můžete odnést cokoliv, co se vám zalíbí, a nemusíte se ani moc dívat do peněženky.

A na Cejlu jste byla? Jaké je to tam, pokud můžete srovnat? Na Zelňáku mi to totiž přišlo docela o ničem… Případně může ty dva srovnat @smrtonoška?

@smrtonoška Hrabárnu neznám - obkouknu. Díky :)

Karoleenah
2322 příspěvků 23.01.13 15:15

No nebo ještě počkat na výprodeje v Humaně v NC Krpole, jednou za čas mají výprodej „vše za 15 Kč“, já si tam takto koupila klasický vlněný tmavě vínový (nebo oxblood, chcete-li) svetr, dvě vlněné pouzdrové sukně ke kolenům - jednu červenou s vtipně řešenými skrytými kapsami, jednu klasickou černou, a pak jednu úžasně teplou heboučkou sukni ke kolenům mentolové barvy ze směsky cashmere/vlna/cash­gora, na tu jsem obzvlášť pyšná. :)
Když jim v Humaně na sebe necháte číslo, budou vás o podobných výprodejových akcích informovat SMSkou.
A souhlasím i s Unimodou - já chodím do té na Zelňáku i na Cejlu, Zelňák se mi zdá lepší spíš mimo výprodejové týdny, tedy v době, kdy jsou ceny vyšší, ve výprodeji tam např. svetry nejde koupit skoro vůbec, to je jeden ožmolený hadr vedle druhého, spíš se najde něco v sukních a kalhotách. Naopak na Cejlu spousta pěkných věcí zůstává až do toho výprodejového týdne a to se pak celkem vyplatí, taky už jsem si odtam přinesla pár slušných úlovků za dvacku.
Eventuálně ještě čas od času lze v Brně narazit na pojízdné sekáče, je to teda šílená hrabárna, ceny mají odstupňované po dnech - v pondělí za třicet, v úterý za dvacet, ve středu za deset. Ale i tam, pokud má člověk trpělivost, se dá něco objevit… jen nikdy dopředu nevím, kdy to je, jen ve městě potkám plakátek, bývá vyvěšený právě i v okně u Unimody na Zelňáku, možná je to přímo jejich akce, to nevím.

misial
1394 příspěvků 23.01.13 16:24

@Karoleenah Ten pojízdný - není to toto? ;) http://www.secondhandpress.cz/prodejni-akce Na tom jsem byla zatím jednou v Ostravě, něco jsem si tam myslím poslední den našla.

O Humaně jsem taky nevěděla. Děkuju! Vidím, že bylo dobré se po sté zeptat.

smrtonoška  23.01.13 16:40

@misial Na Cejlu je toho mnohem víc než na Zvonařce, určite doporučuji zajít. Jinak souhlasím, že i na Zvonařce se něco najde, ale spíš výjimečně - mám odtud svetr s 40 % podílem alpaky…

Karoleenah
2322 příspěvků 23.01.13 16:51

@misial Vypadá to dost podobně, minimálně tím systémem, ale ty co myslím já bývaly vždycky v Komárově, až teď ten poslední byl v jednom vyprázdněném obchodním prostoru na Orlí a navíc mají docela jiné letáčky… ale třeba to bude ono, vůbec si to netroufám odhadnout.
No ale obecně tyhle velké prodejní akce můžu doporučit, vím že je dělá třeba i Bellitex, zrovna na jejich webovkách koukám, že je jedna akce zítra v Modřicích, a myslím že v Brně mívá sem tam něco i etcimex.cz, ale to by člověk musel pravidelně sledovat webovky.

Enefa
63 příspěvků 23.01.13 21:49

Já jsem spokojená s unimodou, ale je to o štěstí, jde-li hlavně o cenu, dá se aktuální cena předem zjistit na jejich webu http://www.unimoda.cz Další, kde jsem byla spokojená jsou okolo šilingráku – 2 směrem k červenýmu kostelu, jeden na Pekařské – ale tam je to o hledání, ovšem svoje „malé černé“ mám z Pekařský za cca 200, jsou krásný jako nový, na mne jak ulitý. Takže co se týče sekáčů, nikdy to neni o tom jít na jistotu, ale zkoušet a zkoušet… třeba sukně, košile najdu skoro vždy, ale ty potřebný kalhoty ne a ne.

misial
1394 příspěvků 23.01.13 21:59

@Enefa Sekáčovat umím, na jistotu opravdu nechodím ;) Ale jak říkám, sekáčů znám dost, ale žádný nevyhovuje mým představám - a ty, co popisujete, jsou bohužel jedny z nich. Přesto díky.

Kate1985
45 příspěvků 29.01.13 15:59
Seconhand Brno?

Dobré odpoledne, drahé dámy,
znáte nějaké dobré a levné seconhandy v Brně? Mojí kamarádce se nějak nedaří žádný najít…

misial
1394 příspěvků 24.09.13 13:38

@Kate1985 Po roce v Brně hlásím, že „dobrý a levný“ tu prostě není, je třeba to procházet všechno a pečlivě vybírat :)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit