Opravdu voděoddolná řasenka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beda1
1 příspěvek 20.01.13 18:20
Opravdu Voděoddolná řasenka

Už jsem vyzkoušela snad všechny voděoddolné řasenky. Nejlepší byla asi Loreal dvoufázová červená. Teď se ale nějak zkazili. Maže se mě i Lancome.

Reakce:

m.amar
124 příspěvků 20.01.13 20:59

Absolutně voděodolná řasenka není žádná.

Lennita
145 příspěvků 21.01.13 08:55

Ja mam dobre skusenosti s vodeodolnymi riasenkami Rimmel, co sa tyka pomeru cena/vykon su super, nerozmazavaju sa mi ani v bazene. Niekedy som mala problem ich odstranit aj specialnym odlicovacom na vodeodolny make-up.

Curlygirl
1901 příspěvků 21.01.13 16:01

Zkusila bych MUFE - Make up for ever (internet, Sephora), mají celou řadu waterproof věcí, i různé linky, korektory, gel na obočí.

Co jsem slyšela a sama vyzkoušela, drží to jak přibité. Je ale třeba rozlišit voděodolnost (polití třeba celé hlavy vodou, což je ok a vydrží) a odolnost vůči oděru, dotyku, když je to zrovna mokré… Pokud na to nesáhnete a necháte uschnout samočině, tak to ujde. Jinak samozřejmě se to může rozmazat i tak.

sarinka.v
423 příspěvků 21.01.13 16:04

Za mě Loreal Extra Volume Colagen Waterproof

Jetthro
1129 příspěvků 21.01.13 16:09

Ja mela posledne vodeodolnou od She, takovej buclatejsi obal, cernej..vydrzela ponoreni pod vodu, proud vody do obliceje,..a clovek se musel docela snazit aby to dostal dolu :) a mokry rasy zvladly i osuseni obliceje rucnikem bez rozpatlani. Jediny co tak mi moc nevyhovoval kartacek (Nebo se tomu spravne rika stetecek? Nejak jsem ted sama sebe zmatla :D), ale tak to jsem vyresila jednoduse tim ze jsem vyhrabala prazdnou rasenku co pouzivam normalne a pouzivala kartacek od ni :)

kacenka.smile
427 příspěvků 21.01.13 16:11

MaxFactor Masterpiece Waterpoof - Asi nejvíce voděodolná řasenka s jakou jsem se setkala. Ale používám max na dovolené, jinak párkrát za léto.

Audrey.Piper
412 příspěvků 21.01.13 20:14

Mně se osvědčily levné stejně jako dražší (s řasenkami nad 350 Kč nemám zkušenost). Naopak u jedné levnější jsem měla radši kartáček.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit