Opravdu voděoddolná řasenka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beda1
1 příspěvek 20.01.13 18:20
Opravdu Voděoddolná řasenka

Už jsem vyzkoušela snad všechny voděoddolné řasenky. Nejlepší byla asi Loreal dvoufázová červená. Teď se ale nějak zkazili. Maže se mě i Lancome.

Reklama

Reklama

Reakce:

m.amar
124 příspěvků 20.01.13 20:59

Absolutně voděodolná řasenka není žádná.

Lennita
145 příspěvků 21.01.13 08:55

Ja mam dobre skusenosti s vodeodolnymi riasenkami Rimmel, co sa tyka pomeru cena/vykon su super, nerozmazavaju sa mi ani v bazene. Niekedy som mala problem ich odstranit aj specialnym odlicovacom na vodeodolny make-up.

Curlygirl
1901 příspěvků 21.01.13 16:01

Zkusila bych MUFE - Make up for ever (internet, Sephora), mají celou řadu waterproof věcí, i různé linky, korektory, gel na obočí.

Co jsem slyšela a sama vyzkoušela, drží to jak přibité. Je ale třeba rozlišit voděodolnost (polití třeba celé hlavy vodou, což je ok a vydrží) a odolnost vůči oděru, dotyku, když je to zrovna mokré… Pokud na to nesáhnete a necháte uschnout samočině, tak to ujde. Jinak samozřejmě se to může rozmazat i tak.

sarinka.v
423 příspěvků 21.01.13 16:04

Za mě Loreal Extra Volume Colagen Waterproof

Jetthro
1129 příspěvků 21.01.13 16:09

Ja mela posledne vodeodolnou od She, takovej buclatejsi obal, cernej..vydrzela ponoreni pod vodu, proud vody do obliceje,..a clovek se musel docela snazit aby to dostal dolu :) a mokry rasy zvladly i osuseni obliceje rucnikem bez rozpatlani. Jediny co tak mi moc nevyhovoval kartacek (Nebo se tomu spravne rika stetecek? Nejak jsem ted sama sebe zmatla :D), ale tak to jsem vyresila jednoduse tim ze jsem vyhrabala prazdnou rasenku co pouzivam normalne a pouzivala kartacek od ni :)

kacenka.smile
427 příspěvků 21.01.13 16:11

MaxFactor Masterpiece Waterpoof - Asi nejvíce voděodolná řasenka s jakou jsem se setkala. Ale používám max na dovolené, jinak párkrát za léto.

Audrey.Piper
412 příspěvků 21.01.13 20:14

Mně se osvědčily levné stejně jako dražší (s řasenkami nad 350 Kč nemám zkušenost). Naopak u jedné levnější jsem měla radši kartáček.

Reklama

Váš příspěvek

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama