Kombinace oranžová s černou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LeKarolinaK
34 příspěvků 30.07.12 21:17
Oranžová s černou

Chtěla bych se zeptat co říkáte na kombinaci oranžové a černé. Mně to vždycky připadalo pěkné, ale pak jsem byla poučena maminkou i přítelem, že se jim to moc nelíbí a že se to k sobě nehodí. Měla jsem černou sukni a oranžové punčocháče. Tak já nevím, je to přijatelné, nebo jen v nějakých určitých kombinacích?

Najdete v encyklopedii: Oranžová barva

Reakce:

Mori  30.07.12 21:35

Mne se oranzovo-cerna libi, ale asi to chce doplnit jeste necim, aby to nevypadalo jak vystrazne zbarveni jedovateho hmyzu; viz treba tady: http://www.modnipeklo.cz/…m-hm-promod/

Malina jahodová
175 příspěvků 30.07.12 21:58

To se takhle obecně nedá říct. Černá je neutrální a jdou k ní všechny barvy, stejně jako k bílé. Záleží na stylu, příležitosti, barevném typu nositele, na míře kontrastu barev a na mnoha a mnoha dalších věcech. Černá se mi obecně nesedí snad jen k tmavě hnědé (černá kabelka a hnědé boty a pásek) nebo možná k nějaké další skoročerné barvě, ale jinak si nemyslím, že je oprávněné tvrdit, že černá k jiné barvě za žádných okolností nejde.

FoxInTheBox
278 příspěvků 31.07.12 00:22

Černá sukně unese skoro všechny barvy punčoch. Je to daleko od obličeje, takže se ta barva ani netluče s vlasy, očima, pletí. Na punčochách si člověk myslím může dopřát i barvu, ve které by vypadal bledě, kdyby byla u obličeje. Jen to chce vychytat boty.
a u nás na rozdíl od USA fakt nehrozí, že si tě někdo splete s halloweenskou čarodějnicí :-)

teetee
499 příspěvků 03.08.12 12:06

Zase budu v menšině, ale kombinace oranžové a černé se mi nelíbí. Tím spíš, když je na velké ploše jako celé punčocháče + celá sukně. Ty roztříštěné modely v prvním příspěvku jsou pro mě přijatelné, byť z nich tedy do mdlob nejdu (oranžová prostě není moje barva, ale to je otázka vkusu).

Každopádne TOLIK oranžové s TOLIK černé podle mě opravdu vypadá nebezpečně…

Sibyla
2639 příspěvků 03.08.12 14:03

Oranžová s černou se doplňují skvěle, jen je to velmi výrazná kombinace, proto pozor na vulgaritu.

marca
437 příspěvků 03.08.12 14:05

Nestěžovali si spíš na ty punčocháče?

LeKarolinaK
34 příspěvků 13.08.12 09:31

Ne ne, na barevné, velmi barevné punčocháče je mé okolí zvyklé :D Ale asi k nim vymyslím něco jiného přece jenom, vypadalo to nepatrně hmyzově :D

Calis  14.10.12 21:44

Sama tuto kombinaci ráda nosím, ale stejně to ve mně občas evokuje Nizozemsko :).

uu  14.10.12 21:57

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 12:18

razorblade  14.10.12 22:00

@LeKarolinaK a chcete nosit obleceni ktere se libi vam nebo mamince ci priteli? ridite se maminkou a pritelem ve vsem?

real.blond
6688 příspěvků 14.10.12 22:01
@uu píše:
Oranžová s černou mi připadá trochu tvrdá. Odpoledne jsem v TV viděla přehlídku Fendi jaro/léto 2013, a tohle mě zaujalo - pastelová oranžová + petrolejová. Moc se mi to líbí. Škoda, že oranžová není vůbec moje barva, inspirovala bych se tím hned :)

Oranzovou nesnasim, ale tento odstin jeste v kombinaci s petrolejovou­.. Wow!

uu  14.10.12 22:05

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 12:18

real.blond
6688 příspěvků 14.10.12 22:21
@uu píše:
@real.blond Italové zkrátka umí :)

To teda umi! Ale nezavidim „udelanym“ chlapum.. Panske italske veci by byly tesne kolikrat i mne:D

LeKarolinaK
34 příspěvků 28.10.12 11:31
@razorblade píše:
@LeKarolinaK a chcete nosit obleceni ktere se libi vam nebo mamince ci priteli? ridite se maminkou a pritelem ve vsem?

Och děkuji za projevenou důvěru, ale nejsem nesvéprávná nanynka. Jenže mé oblečení se většinou lidem v okolí libí, a své mamince důvěřuji má dobrý vkus a všechno co mi hodnotí, hodnotí na mě. Jenže když mi víc lidí řekne že to není úplně ono člověk se zamyslí a taky mi to úplně ono nepřijde.

LeKarolinaK
34 příspěvků 28.10.12 11:33

@uu Wow to je vážně moc pěkné :) Líbí se mi, problém je že mé oranžové punčocháče jsou velmi sytá a výrazná oranžová :D 

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit