Originální válenky?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

stern
41 příspěvků 03.11.13 13:59
Originální válenky?

Na FB na mě vyskočila reklama na ORIGINÁLNÍ VÁLENKY na Slevomatu.
http://www.slevomat.cz/…y-elite-goby?…
Mám za to, že Slevomat nabízí produkty firem, které nemají valný odbyt svého zboží. Nebo se pletu? Koupila byste si některá válenky kvůli zajímavému potisku? Koupila byste si některá vůbec nějaké válenky? A nebo, koupila jste si některá válenky a nosila je? K čemu, kam a jak dlouho vám vydržely?

Reakce:

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 03.11.13 20:59

@stern Já bych si válenky nekoupila, připomínají mi domácí bačkory.

viera666
957 příspěvků 04.11.13 09:35
valenky? Parada.

To vzdy zlepsi naladu - okoliu :-D

guinejske_prase
178 příspěvků 04.11.13 09:42

@ještěřička
Však to taky původně domácí bačkory jsou ;)

baltik
1704 příspěvků 04.11.13 09:51

Ja se priznam, ze jsem nad temi se sovickami chvili premyslela, ale pak mi to prislo moc penez za takovou kravinu :)
nosila bych je v zime na kratke prochazky ke podobne svetle bunde

Zebra33
2038 příspěvků 04.11.13 10:54

Nazyvejme veci pravymi jmeny - nejsou „valenky“ jako valenky. Mne se vizualne libi ty echt ruske ( napr. zde: http://www.ceskatelevize.cz/…reji-dodnes/), ale nevim, jak moc pohodlne se v tom chodi, jak dlouho by ve meste vydrzely a jestli bych na jejich noseni mela „koule“.

mallory2
6 příspěvků 04.11.13 22:12

Ech ruské? S Che Guevarou? :)

Dixie Sunday
417 příspěvků 19.11.13 11:26

Áno, ale originálne ruské, z hrubej ovčej vlny, ktorá je spradená tak silno, že sa nehužvajú a nemenia tvar: http://valenky.spb.ru/valenky

Nehovoriac o tom, že ich nepovažujem za štýlovú vec, ale za nevyhnutnosť v horách pri presune z chatu na chatu keď je husto nasnežené. Dostať k nim ešte takú priesvitnú plastovú násadku, galošu, aby sa nezašpinili keď už sneh nie je najčerstvejší. Ale podotýkam, nie na bežné nosenie, naozaj maximálne do veľkej zimy, hustého snehu a na hory :)

ionicera
4561 příspěvků 19.11.13 11:40

Nekoupila a vůbec nechápu, jak někdo může. Promočí se, pěkné nejsou, drahé a ve většině případu řádně sešmajdané.

Verys-ek
226 příspěvků 27.11.13 21:42

Jé, taky se mi líbily ty se sovičkami, ale ty prašule bych za ně nedala.
Já měla vloni za pár stovek a posloužily celou zimu na venčení psa do suché mrazivé zimy. Jsou teploučké a pohodlné. Ale když válenky, tak jedině s gumovou podrážkou, ty molitanové jsou fakt jak bačkory a hned se sešmajdají, ale bůhví jakou kvalitu nečekám od žádných.

Breenda
2 příspěvky 16.01.14 10:05

711990
3200 příspěvků 16.01.14 15:26

Mám „pravé válenky“ tj. EMU - jako boty do velkých mrazů - koupila jsem si je když na jejich originálních stránkách měli nějakou slevu, takže mě vyšly docela dobře a jsem s nimi spokojená. Nosím je vždy jako přechodové boty, když vím, že někde budu dlouho, bude mi zima na nohy atd. NIKDY je nenosím když je venku břečka a mokro. Nicméně ovčí kůže má tu vlastnost, že je impregnovaná sama od sebe, takže nenasáknout ani když je „suchý“ sníh. V mokrém těžkém městském sněhu jsem je samozřejmě neměla, do břečky bych v nich nešla. Sešmajdané nejsou, protože nemám vadu chůze a mají opatek. Zato se mi odměňují dokonalým pocitem, když do nich dám nohu:-) je v nich tak teplo, že je to jako strčit nohu přímo té ovečce do…tlamičky:) nic pro ochránce přírody a vegany. nedělám na ně reklamu a nevypadám v nich jako modelka, nýbrž jako váleček ve válenkách. Ale stojí mi to za to. Jo a mám je druhou sezónu a zatím se v nich ta vlna vůbec nesešlapala, je pořád docela nadýchaná…
Ale nenutím to nikomu:)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit