Ornella Štiková - vzorem pro mádež?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

scully
63 příspěvků 04.10.12 20:34
Ornella Stikova vzorem pro mladez?

Asi trochu zvlastni tema, ale vcera jsem to cetla a vylozene mi to zvedlo mandle:

http://www.super.cz/…z-krasy.html

Slecna je aspon podle obcanky dospela a tudiz sama sveho stesti strujcem. Nikdy jsem nemela sympatie pro pani Partysovou, jen dalsi zlatokopka, ktera ulovila bohace a tak se dostala nahoru. Nejsem ani katolicka nebo vubec pruderni clovek, ktery by povazoval mimomanzelske epizody za hodne 100% zavrzeni, obcas je vazne rozvod lepsi pro vsechny zucastnene, nehlede k tomu, ze jsou lide, co by do manzelstvi nemeli vstupovat vubec. Ovsem pri predstave, ze mam pubertalni, hezkou dceru, ktera ma realne ambice se na finale juniorske souteze krasy dostat, nebo se vubec souteze zucastnit, se mi dela zle. vazne si sefka souteze mysli, ze zbouchnuta zlatokopka, ktera se neuspesne pokousela odloudit manzela od jeho zakonne zeny, a na tehle jedne jedine veci si postavila svuj „byznys“ (spocivajici v davani rozhovoru bulvaru a pozvankach na vsemozne party), je dobrym vzorem pro zacinajici modelky, nebo vubec mlade divky, ktere maji ambice neceho dosahnout?

Zenske zbrane ocividne pouzivat umi a zna svou cenu (ta bude pro pana Koktu urcite vysoka), ale tohle proste neni ta spravna inspirace pro teenagery, diky idolizaci podobnych „kurvicek“, si pubertalni telata (tele neni mineno urazlive, vetsina lidi je v puberte tele, ovlivnene nazory party, bojujici proti rodicum na kterekoli dostupne fronte, a daleka budoucnost=dulezite rande pristi tyden. Ne vsichni, ale vetsina ano).

Otevrit si svet pres rozevrene nohy se delo, deje a dit bude, ona i Kleopatra nebo Sissi…ale dnes se z tajene skutecnosti stava standartni zalezitost, o ktere se mluvi nahlas (potud ok), a ktera ma navic inspirovat dalsi generace (to uz mi ok nepripada). Co si o tom myslite vy? mame vychovavat z dcer bezcitne zlatokopky, nebo ma porad jeste manzelstvi, vzdelani a moralka urcitou vahu?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reakce:

gulietta  04.10.12 20:46

@scully a čo ako?! o čom?! prečo?!

seznam.mih  04.10.12 20:57

Tak mládežnící považují za husté a cool ty věci, které většinová dospělá společnost nebere a hlavně - zakázané ovoce nejvíce chutná že. Móda kluků s půlkou zadkou venku, dříve slečny v bokovkách a tričkama nad pupík, tašky s uchama tak dlouhýma, aby to hlavně na zádech/přes rameno nesedělo a plandalo to co nejvíc, jezení fast foodu a coca coly a kupování sladkostí a brambůrků, hulení marihuany a cigaret, popíjení alkoholu a soutěže o to, kdo se ožere nejvíce…

tak mě ani nepřekvapuje podobná věc, kdyby se stala „idolem“ pro mladé lidi…

Jetthro
1129 příspěvků 04.10.12 21:03

O tyhle madam jsem se poprvy dozvedela az v nejaky diskuzi tady, a jediny co k tomu muzu rict (tyka se jejiho vzhledu, „kariery“ i slov ty Hamrovy) je: hnus, spina, smrad, tyfus. Zaroven je ale smutne ze urcita, asi nemala, sorta lidi podobny veci zere, jinak by se takovyhle „celebrity“ vubec nevyskytovaly a nestek by po nich pes.

kacenka.smile
427 příspěvků 04.10.12 21:10

Nějak nevidím souvislost mezi výchovou dětí a životem jakýchsi celebrit. A asi mi uniká, proč se rozčilovat nad bulvárem a na základě informací z něj odsuzovat.

gulietta  04.10.12 21:16

@kacenka.smile a ešte na stránkách o móde.

kacenka.smile
427 příspěvků 04.10.12 21:18

Ještě nechápu ty narážky, proč z dcer vychovávat zlatokopky. Zase za to můžou ty zlé ženské? Že odloudily chudáka chlapa od manželky, rodiny? Když už nevychovávat z dcer zlatokopky, což takhle vychovat i z kluků zodpovědné muže…

Já První  04.10.12 21:27

Snažně vás prosím, nekontaminujte to tady rozpravami o „té osobě“. Myslím, že nemusíme zlo bulváru krmit i zde, má mnoho jiných platforem a na nich bych byla ráda, kdyby ono zůstalo. Hlasovala bych pro, abychom „tu osobu“ ignorovaly, ona třeba zmizí ve skutečném pekle, kam podle všeho doopravdy patří (a celá ta operetní sestava s ní).

LadyPapajka  04.10.12 21:28

Když já vůbec nevím, kdo to je. (a zjistila jsem, že po otevření článku nevím ani, kdo je Kokta).

Asi mi to nějak uniklo, a to celkem čtu zprávy. Asi čtu zprávy jiné sorty.

Sibyla
2639 příspěvků 04.10.12 22:00

@LadyPapajka Taky netuším. Nestarejte se o podobné sereblity, ty se rodí a zanikají každou sezónu. Nemyslím, že by jejich příklad zkazil jinou mládež, než po zkažení prahnoucí.

Curlygirl
1901 příspěvků 04.10.12 23:42

Mne ta cela story Ondatry Stikove fascinuje tou hruzou a blbosti.. Takze to vnimam a rada se pobavim dalsi novinkou z jejiho tristniho zivota.
Souhlasim s temi, kdo moc nevidi souvislost se slecnou Ondatrou a vychovou mladeze. Samozrejme nejde dobrym prikladem, ale na druhou stranu, kdo se o podobnou „karieru“ zajima si muze najit jine
„vzory“. Kurvicky byly, jsou a budou, akorat o tehle vi vic lidi, nez o Mane od vedle..

z_dediny
1034 příspěvků 05.10.12 08:11

Tyhle osoby byly vždycky a vždycky budou. Co je děsivé, je to, že dnes se považuje děvkovitost za vzor hodný následování a kdo tyhle osoby označí jejich pravým termínem (neprojde kontrolou na sprostá slova, i když já ho za sprosté nepovažuji), je odsouzen. Tyhle soutěže jsou v podstatě jen takových trhem bílého masa. Hrozné je, že se to přesouvá i do nižších věkových kategorií. Přesto si myslím, že v rodinách, kde se s dětmi mluví a kde se předávají určité morální hodnoty, je menší nebezpečí, že se z dcery stane zlatokopka (či hochštapler ze syna). V rodinách, kde jsou děti učeny, že nezáleží na tom, jak prachy a postavení získáš, hlavně že je máš, je jedno, jestli jejich vzorem je jakási děvenka Štiková nebo ctihodný pan Bakala (toho považuji za zloděje, aby nedošlo k omylu).

Curlygirl
1901 příspěvků 05.10.12 08:49

Jeste bych rada dodala, ze se mi nelibi zpusob, jakym se to hodnoti. Vsude pisi, ze slecna svedla chlapa od rodiny, ktery je neco jako obet.
Vzhledem k veku a rodinne situaci zucastnenych ma ten muz minimalne polovicni podil na teto anabazi. On je ten, kdo ma rodinu a snad i zbytky mozku, takze ma mit hranice a k povyrazeni, kdyz uz musi byt, pouzivat anonymni instituce a profesionalky, kde podobne veci nehrozi.

Karin
3401 příspěvků 05.10.12 08:59

Kauzičkou Ornelly se jenom bavím. Ale že z ní udělají moderátorku, to jsem tedy nečekala. Každá druhá „celebrita“ se dnes prodere k moderování nebo o to aspoň usiluje. Proč? Být dobrým moderátorem je přece dost náročné (vezmu-li si Ebena nebo Rosáka).
No ale ať si dělá, co chce, za chvíli po ní stejně neštěkne pes.

Uživatel je onlinePirek
6778 příspěvků 05.10.12 09:03

Já jsem o té „jedné z nejznámnějších soutěží krásy“ v životě neslyšela. Holky, které to s modelingem myslí vážně, se spíš účastní nějaké té Elite Model Look nebo tak, ne? Tohle je prostě článek o soutěži pro jistý „druh“ lidí, v bulváru, který přesně ti lidé čtou, s lidmi, kteří jim imponují. S tím nic nenaděláme. Naštěstí není pro mládež těžké se dostat i k jiným zdrojům a vzorům.

Andrássy  05.10.12 09:30

Ornellu Štikovou komentovat nebudu, nemá to cenu. Ale k otázce Scully, zda je vhodné, aby takováto slečna moderovala týnejdžerskou verzi miss, se vyjádřím. Za sebe si myslím, že to vhodné není. Bohužel si to neumím vysvětlit jinak, než že pořadatelka této béčkové „missí soutěže“ chce k této „události“ přilákat co nejvíce pozornosti ze strany veřejnosti i médií. Určitě nebudu sama, kdo miss Junior předtím vůbec neregistroval. Teď se na soutěž dostaví „novináři“ - tedy Blesk, Aha aj. a napíší o soutěži „článek“, který si pak přečte širší veřejnost. Pak je možné, že se pořadatelce příští rok přihlásí více děvčat, sežene více sponzorů…
Pouze spekuluji, ale třeba paní pořadatelka kamarádí s paní matinkou a slovo dalo slovo a z Ornellky je moderátorka :-)

Příspěvek upraven 05.10.12 v 10:47

VeronikaProsteNika
269 příspěvků 05.10.12 09:36

Myslím, že kauzy Ornella si nešlo nevšimnout…Kdyby se mi moje dcera spustila s ženatým a pak pikantnosti a každou intimnost psala do novin, tak bych jí dala regulérně po tlamě…Na druhou stranu - vypadá to, že jejím rodičům to nevadí…
A budu upřímná - nechápu, proč všichni napadají jenom Ornellu a nikdo se nepouští do Kokty - on má na tom stejnou vinnu, neli větší - mohl mít rozum alespon on…
Partyšovou jsem nikdy neměla ráda, o ní si totiž taky myslím, že je zlatokopka, která s Koktou jenom společensky povyrostla, ale mně přijde, že taky umí v novinách pěkně soupeřku pomluvit…

Nechci aby to vyznělo, že se jedné nebo druhé zastávám, divné jsou obě, ani jedna se nechová jako dáma a jak to vyřeší je mi buřt - jen se mi nelíbí ja kse Ornelle všichni smějí a další dva aktéři tohoto trojúhelníku z toho vychází málem jako světci…

Já První  05.10.12 09:41

@Curlygirl
Na zplození potomka jsou vždycky dva a nevypadá to, že by osoba obrážela reprodukční kliniky. Takže to svatouškovské odsuzování kur. ičky mi přijde pokrytecké.
Na druhou stranu se já osobně domnívám, že madam je na té soutěži správně, protože kde jinde by měla exhibovat, než při výchově svých následnic? Tyhle soutěže jsou jen špatně maskované defilé pro zvrhlíky a která dívka se tam hrne dobrovolně, nemá si s tou osobou co vyčítat. Mít ty možnosti, chová se stejně. Takže svůj k svému.

JarkaJar
432 příspěvků 05.10.12 09:52

Čím míň se budeme zabývat bulvárními záležitostmi, tím rychleji bulváru dojde dech. Bohužel bulváru dech hned tak nedojde, protože zájem je velký, Blesk je prý nejčtenější deník a Super nebo jak se to jmenuje je ještě horší. Není rozumné přiživovat bulvár svým zájmem, i když negativním.

Sibyla
2639 příspěvků 05.10.12 10:00
@VeronikaPros­teNika píše:
Na druhou stranu - vypadá to, že jejím rodičům to nevadí…

Já mám dojem, že Štika, který pojmenuje dítě Ornella, je k takové „proslulosti“ přímo vychovává.

lilijána
69 příspěvků 05.10.12 10:02

Dnešní bulvár je pro mě úsměvný. Slečna Ornela je jen po slávě prahnoucí rozmazlená holčička. Nemám ji ráda, ale jaký je rozdíl třeba v dvojicích Řepka- Erbová, Dyk - Vilhelmová, Hanychová - Prachař? Řepka byl(je?) ještě ženatý v době kdy to začal „táhnout“ s milenkou, Táňa už je rozvedená? a o Hanychové nemluvě. Tyto hvězdy jsou mediálně vyzvihované, ale já to rozhodně ze sociologického hlediska odsuzuji. Podle médií je asi zcela normální, že se veřejně v manželství podvádí a z toho se rodí v mnoha případech nemanželské děti. V tom případě proč je to „dovoleno“ ( z hlediska médií) pouze někomu a jiný je za to ostře kritizován? Nehladě na to, že toto téma na MP asi opravdu nepatří.

JedovatéHádě
350 příspěvků 05.10.12 10:05

Pro mě už jen ten popis " Ornella je pro mě ztělesněním inteligentní, empatické a sexy slečny, která zná svou cenu i tajné ženské zbraně a ví, jak je použít. " je na vykroucení krčních obratlů.

Znám jednu ženskou, která vynáší do nebe některé dívky z našeho města, co se proslavily tím, že sbalily někoho prachatého. Pokládá to za úspěch a podle toho vychovává své dcery. Ta starší je již holka na vdávání a podle hodnotového žebříčku její matky si vede dobře. Našla si boháče, v cizině, bohužel, není to celebrita.

Je to smutné. I celá tahle kauza, kape z ní sobectví a malost člověka. Pana Koktu jako oběť neberu, je to dospělý muž a nevěřím, že není schopen se ovládnout, tušit možné důsledky své nevěry. Nevěřím, že se muži v tomhle neumí ovládnout.

Mimochodem připomnělo mi to jednu statistiku, že častěji jsou nevěrní muži. Často doplněné větou, že to statisticky není možné, že s někým ti muži musí být nevěrní. Přijde mi to jako blbost. Ze svého okolí znám dva nevěrné muže, oba jsou nevěrní s nezadanými ženami. Tudíž ty ženy nevěrné nejsou. Sice se podílejí na nevěře svého milence, ale samy nikomu nevěrné nejsou. Jsou spíš naivní, když čekají, že se ten jejich moula rozvede. Navíc jeden muž může být nevěrný i s vícero ženami (samozřejmě i žena s vícero muži), ale jak říkám, zaráží mě ta věta, že ta statistika je nesmysl. Nemusí být.

JedovatéHádě
350 příspěvků 05.10.12 10:09
@JarkaJar píše: Čím míň se budeme zabývat bulvárními záležitostmi, tím rychleji bulváru dojde dech. Bohužel bulváru dech hned tak nedojde, protože zájem je velký, Blesk je prý nejčtenější deník a Super nebo jak se to jmenuje je ještě horší. Není rozumné přiživovat bulvár svým zájmem, i když negativním.

Na jednu stranu s vámi souhlasím, ale zároveň si myslím, že je dobré nahlas odsoudit nemorální věci. Pokud o tom bude společnost mlčet, může to vyvolat pocit, že je to tiše tolerováno. Ačkoli je jasné, že tato diskuze Blesk, Aha, ani Super nezničí (ale ani mu to nepřidá).

Eila
166 příspěvků 05.10.12 10:42

Tohodle si snad nejde nevšimnout a popravdě se tím docela bavím, protože jsem nikdy netušila, jak bezbřehá může být lidská blbost.

Nedovedu si ale nastšětí představit, komu by mohla jít vzorem, natož dospívajícím dětem, abychom se toho museli bát. Obávám se, že rodiče, kteří pustí svoje dcery v tak útlém věku na trh s bílým masem (nic jiného ty soutěže krásy nejsou), spíš doufají, že s nich budou další Ornelly, než aby se toho báli. Takže pokud tu soutěž bude moderovat, tak je to spíš svůj k svému…

Apolena2
22 příspěvků 05.10.12 10:45

I když odhlédnu od morálky a vzorů a vůbec - jak může moderovat někdo, kdo stěží vyplodí smysluplnou větu?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit