Oskarová noc - Oscars 2013

Fotoalbum tématu (29) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

devcezBrd
17 příspěvků 25.02.13 12:32
Oscars 2013

Co nadchlo vás nebo naopak?
Mě uchvátila Jessica Chastain, stoprocentní glamour.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Karoleenah
2322 příspěvků 25.02.13 12:43

Jessica Chastain se mi taky moc líbí, jen jsem narazila i jednu fotku z boku, kde se jí vršek docela nepěkně odchlipuje, ale nevím, jestli to u tohoto střihu není nevyhnutelné…
Jinak za mě ještě:
Olivia Munn (Marchesa)

Catherine Zeta-Jones (Zuhair Murad)

Sandra Bullock (Elie Saab)

Kerry Washington (Miu Miu) - moc se mi nelíbí ten vršek, naopak se mi líbí výběr barvy kabelky a bot

A Helen Hunt je svým způsobem frajerka taky, když si troufá na šaty z H&M. :D 

devcezBrd
17 příspěvků 25.02.13 12:54

@Karoleenah - To jsou i mí oblíbenci plus ještě navíc Charlize Theron. Šaty Helen Hunt se bohužel nepěkně krčí, prostě kvalita HM.

Karoleenah
2322 příspěvků 25.02.13 13:07

@devcezBrd To jo, má ty šaty pěkně domuchlané, však jí to taky vytýkají napříč všemi příslušnými internetovými galeriemi.
Ještě jsem našla pár hezkých:
Alicia Vikander (Elie Saab) - barva jí podle mě strašně sluší, ale ten pásek… no…

Norah Jones (Tadashi Shoji) - to je fakt Norah Jones? A já ji měla za nějakou spíš alternativní lesanu, evidentně neprávem.

Stacy Kiebler (Naeem Khan) - no nic, asi mám úchylku na orientální návrháře :D

devcezBrd
17 příspěvků 25.02.13 13:33

@Karoleenah k té Alicie Vikander - Elie Saab šaty - jsou nádherné a ten pásek je pro mě takový roztomilý detail, navíc mi barevně pěkně ladí k šatům.

Průšvih je jsou pro mě Melissa McCarthy, beztvaré šaty a navíc přišerný účes: 

Jennifer Aniston mě bohužel taky moc nebaví. A myslím, že je to hlavně kvůli vlasům…škoda.

Anne Hathaway v Pradě taky nic moc, šaty jsou pomačkané, hořejšek se mi nelíbí vůbec. Účes má ovšem fantastický. Myslím, že by si ty krátké vlasy měla chvíli nechat.

Katjinka
177 příspěvků 25.02.13 13:35
Oscarová noc 2013

Co říkáte na oblečení celebrit na letošních Oscarech?
 http://fashionnews.cz/…film-ziskava#…

KlaudieS
1640 příspěvků 25.02.13 13:41

Na všech portálech jsem našla obrázky asi dvaceti celebrit dokola. Penelope Cruz se letos nezúčastnila nebo co?

Sailorette
1589 příspěvků 25.02.13 13:51

@devcezBrd Ono co pro takovou postavu, jakou má Melissa McCarthy, vymyslet, než volný vršek. I kdyby ji opticky zvýraznili nejužší místo, to jest nad břichem, tak už to podle mě nebude slušivé, s touhle velikostí. Mně se to takhle docela líbí.

Karoleenah
2322 příspěvků 25.02.13 14:03

@KlaudieS Asi ne, škoda, ty loňské šaty byly hodně povedené. :)

Další dávka kompresoru z webových galerií:
Fan Bingbing (Marchesa)

Louise Roe (a šaty od Monique Lhuillier - o té slyším prvně v životě, asi bych měla víc číst style.com :) )

Kristin Chenoweth (Tony Ward)

KlaudieS
1640 příspěvků 25.02.13 14:08

@Karoleenah Fan Bingbing (Marchesa) - ty by byly mojí volbou!!! Miluju tuhle barvu. Ona je tak…hleďavá :D

A Penelope se opradu nezúčastnila :(

Jetthro
1129 příspěvků 25.02.13 14:12

@devcezBrd Tak Jennifer se mi naopak moc libi, i kdyz teda mohla mit nejakej honosnejsi uces. Anne Hathaway moc nemusim, strasne mi vadi ten jeji zabi usmev :/ A ten uces co ma ta tlusta pani, ala „stoupa jsem si na hodinu pred poradnej vetrak“ je ted asi in, v nejakym vedlejsim tematu mela cosi podobnyho na hlave i ta z Tvajlajtu :D

devcezBrd
17 příspěvků 25.02.13 14:12

@Sailorette zdá se mi to celé takové neforemné, trpaslíčkovské a přitom ona umí vyapdat velice dobře:

Karoleenah
2322 příspěvků 25.02.13 14:15

@Jetthro Na jedné z galerií, které jsem procházela, tomu říkají finger-in-socket hairstyle, taky docela trefné :D

Alizon
1233 příspěvků 25.02.13 14:18

@KlaudieS @KlaudieS
Taky ji hledam a nikde nenachazim, docetla jsem se jen ze je podruhe tehotna, tak mozna tam nebyla. Jeji saty se mi vzdycky libi, ty lonske byly jedny z mych favoritek.
Z letoska bych brala tyto

lestoc  25.02.13 14:19

A jak se vám líbí Emanuelle Riva? Nemůžu si pomoct, ale mně děsně připomíná Harryho Pottera, zvlášť v těch brýlích :-)
Ale jinak je okouzlující a vhodně oblečená…

Alizon
1233 příspěvků 25.02.13 14:21

@KlaudieS
Aha, tak ted docitam a vidim ze tam opravdu nebyla.
Jinak byly tam urcite vetsi hruzy, ale z tech co jsem zatim videla jsem trosku rozpacita z satu Nicole Kidman - to uz je pro me trochu na hranici…moc leskle, moc zlate

Sailorette
1589 příspěvků 25.02.13 14:23

@devcezBrd No, ty poslední černé nejsou špatné, ale popravdě než ty modré, které velmi zdůrazňují břicho (takový ten převis), to už radši ty z oskarů. Jsem pro, aby silnější ženy nosily krásné šaty, ale zas nemusím vidět každý tělesný záhyb.
Ještě edit, na těch fotkách, které jste poslala, mi přijde o něco štíhlejší, než na té z oskarů. Možná to ale dělají právě ty šaty, nevím.

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.02.13 14:27

Mně se líbily šaty salmy hayek…někdy bych chtěla docílit takové postavy, abych v sametových (?) šatech taky vypadala tak superhladce :-)

sandrinn
961 příspěvků 25.02.13 14:28

Pekelná Heidi…

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.02.13 14:32

@sandrinn
omg…kdyby jí ty šaty aspoň nedělaly takové široké boky a žádný pas.

Alizon
1233 příspěvků 25.02.13 14:34

@sandrinn
Ufff, tak kdyz nic jineho pekelne kazi postavu.

devcezBrd
17 příspěvků 25.02.13 14:40

@sandrinn Některé šaty prostě snesou jenom plochý hrudník:-)

Lalita  25.02.13 14:40

Příspěvek upraven 13.10.16 v 15:33

bestia
2296 příspěvků 25.02.13 15:23

Mna prijemne prekvapila britney u eltona. Nezvykle nepekelne. Saty Michael Cinco
(nechty sa tvarim, ze nevidim)

Příspěvek upraven 25.02.13 v 15:24

llolla
2102 příspěvků 25.02.13 15:24

Moji favoriti (kromě už zmíněné Anne Hathaway): Samantha Barks (netuším, kdo to je)- černé šaty Valentino. Amy Adams- v šedých šatech od Oscara De La Renty, no a Helena Bonham Carter a Timem Burtonem…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit