Outfit na přijímačky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

reetme
14 příspěvků 06.06.12 21:23
Outfit na prijimacky

Omlouvam se, ze vlozila jsem tutez otazku do „Peklo Radi“, ale jsem nova na tomto webu, tak jsem nevedela,ze tam nejde odpovidat.
Porad'te ve kterem z techto looku jit na prijimacky.
Bohuzel nemam cerne lodicky, jinak bych je oblekla. Ale ty cerne botky se mi moc libi, jsou takove hrubsi a ja mam rada takove kontrasty se svymi nozickama. :-)
P.S. Jdu na zkousky z informatiky, takze nechci jeste vic zvyraznit svou postavu prilis zarivymi barvami.

Reakce:

Ann-Marie  07.06.12 08:53

Mně se líbíte víc v tom druhém modelu, je tak nenuceně elegantní a není usedlý (jen bych vyměnila boty). prozdradíte odkud máte tu úžasnou košili? Hodně štěstí u přijímaček!

MP Barbucha
3716 příspěvků 07.06.12 09:30

podobnou košily sháním už dost dlouho, mám vyhlídnutou tuto http://www.ebay.com/…221009316619?…
Je od těch proklínaných asijských výrobců oblečení, kteří prodávají na ebayi. Ale bojím se, že by mi nebyla přes prsa, takže ji asi nekoupím. Zrovna tento střih si myslím se musí zkusit…

seznam.mih  07.06.12 09:35

Já jsem pro ten druhej model s tou černou pouzdrovou sukní a k tomu tu černou kabelku.

MP Barbucha
3716 příspěvků 07.06.12 09:40

@seznam.mih souhlasím, zapomněla jsem napsat:-)
A uzavřené boty, půjčit od maminky!

LadyPapajka  07.06.12 12:13

No, myslím, že to padlo už v otázkách, ale pokud nejde o ústní přijímačky, tak mi „modění“ přijde zbytečný.

MP Barbucha
3716 příspěvků 07.06.12 13:07

@LadyPapajka proč? Vždyť je jedno, jestli to bude ústní, nebo písemné. Každý, kdo to myslí se studiem vážně, ten se obleče společensky. Nebo aspoň by měl. Argument, že mě stejně nikdo důležitý neuvidí, je jedna z příčin pekla v ulicích.

LadyPapajka  07.06.12 13:17
@MP Barbucha píše:
@LadyPapajka proč? Vždyť je jedno, jestli to bude ústní, nebo písemné. Každý, kdo to myslí se studiem vážně, ten se obleče společensky. Nebo aspoň by měl. Argument, že mě stejně nikdo důležitý neuvidí, je jedna z příčin pekla v ulicích.
  1. Já to se studiem myslim vážně a na přijímačy jsem se oblíkla casual. Ne proto, že mě stejně nikdo důležitý nevidí, ale pro to, že tam jdu na přijímačky, ukázat vědomosti, ne na party/modní přehlídku. Nejdu tam zkoumat jestli nemám voko na punčoše, nejdu tam přemýšlet nad tim, jeslti vypadám dobře, jsem sladěná a že mě bolej nohy z vysokejch bot. Jdu tam proto napsat test co nejlíp. Nemusim tam vypadat jako v divadle. A neříkám že má jít v montérkách proboha nebo jako špindíra. A taky uznávám, že na každé škole tomůže být jinak. A taky má každej jinej pohed na modu, ale u nas na škole by bylo tohle silně overdressed.

A navíc (timhle nechci nikoho shazovat nebo urážet), čekat mě přijímačky, netrávim hodiny na internetu vybíráním outfitu, ale učením:)

MP Barbucha
3716 příspěvků 07.06.12 13:25

@LadyPapajka
Mně to připadá adekvátní, přemýšlení o oku na punčoše atd. je zase jen „hlavně se cítit pohodlně“ all over again. Ale Ty jsi psala, že jsi do nedávna chodila jen v puma teplákách, takže na Tebe to zřejmě overdressed je…
Jako do divadla mi ty outfity nepřipadají. Je to takové smart casual. Zcela adekvátní.
PS: Učit se na přijímačky den předem asi stejně moc nepomůže.

runningfox  07.06.12 13:27
Rada

Stáhněte si pár dílů Big Bang Theory a shlédněte libovolnou část Star Treku. Tak nějak bych šla do kombinace obojího. Neradím převléknout se za Penny!
Mně osobně se nejvíc líbí Wollowitzovy psychedelické kombinace, ale je to „jen“ inženýr. Jinak Sheldonovo tričko s krátkým rukávem přes tričko s dlouhým.

saryvary
664 příspěvků 07.06.12 13:38

Odpovídám (ačkoliv se mě nikdo neptal) na dotaz, kde sehnat tu košili: dcera si kupovala jednu v Mangu, další v Topshopu, včera jsem ji viděla v Zaře, cena tam ovšem příšerná.

saryvary
664 příspěvků 07.06.12 13:43

Včera jsem v buse seděla za slečnou, která na sobě měla fialové kapsáče, hnusné seprané tričko a na nohách tenisky. Až do chvíle, než začla telefonovat rodině jsem si myslela, že jede na čundr. Z hovoru jsem se ovšem dozvěděla, že byla maturovat !!!! Marně jsem u ní hledala nějaký kufřík nebo batoh, kde by mohla mít ukryté „slušné“ oblečení :-)

GreatSusan  07.06.12 13:49

mne se vic libi to na leve strane. To druhe mi prijde trochu rusive. Ale celkove si myslim, ze je to jedno, oboje vypada dobre a je na prijimacky akorat.

DanielaS
4603 příspěvků 07.06.12 14:37

Treba ten den maturovala z praktickych predmetu na stavebni prumyslovce nebo tak neco.

saryvary
664 příspěvků 07.06.12 14:40
@DanielaS píše:
Treba ten den maturovala z praktickych predmetu na stavebni prumyslovce nebo tak neco.

Zdrávka to byla. Možná vlastně maturovala v erární uniformě sestřičky.

uu  07.06.12 14:57

.

Příspěvek upraven 25.07.13 v 21:00

LadyPapajka  08.06.12 09:33
@saryvary píše:
Včera jsem v buse seděla za slečnou, která na sobě měla fialové kapsáče, hnusné seprané tričko a na nohách tenisky. Až do chvíle, než začla telefonovat rodině jsem si myslela, že jede na čundr. Z hovoru jsem se ovšem dozvěděla, že byla maturovat !!!! Marně jsem u ní hledala nějaký kufřík nebo batoh, kde by mohla mít ukryté „slušné“ oblečení :-)

To mi připomnělo slečnu, které jsem si všimla, protože měla na kabelce logo chanelu. Hned jsem si jí prohlídla, co to je za mladou holčinu, s celkem pěnou značkovou kabelkou a jeslti to není padělek. Nepoznám to, nezkoumala jsem tu kabelu tolik, ale slečna měla kabelku doplněnou opravdu strasne spinavýma (původně bílýma), na špičce rozlepenýma, nechutnýma teniskama:D Vůbec se divim, že se ty tenisky nerozpadly, važně to mělo témeř žraloka:D

MP Barbucha
3716 příspěvků 08.06.12 09:49

@LadyPapajka Tak v téhle situaci už je asi jedno, jestli je to originál, nebo ne:-)

LadyPapajka  08.06.12 09:54
@MP Barbucha píše:
@LadyPapajka Tak v téhle situaci už je asi jedno, jestli je to originál, nebo ne:-)

Jo, přesně to jsem si řekla. Tohle nezachrání ani nejdražší kabelka na světě. Ale i tak sem si řikala, že s mým nulovým citem pro modu a skoro metodou pokus/omyl bych si nikdy nevzala kabelku se světovou značkou (i kdyby to byl fejk) a k tomu boty ve stadiu rozkladu.

reetme
14 příspěvků 08.06.12 10:49
@Ann-Marie píše:
Mně se líbíte víc v tom druhém modelu, je tak nenuceně elegantní a není usedlý (jen bych vyměnila boty). prozdradíte odkud máte tu úžasnou košili? Hodně štěstí u přijímaček!

Tu kosili mam z minulych sales v Topshopu.

reetme
14 příspěvků 08.06.12 10:56

Diky vsem za diskuzi. Vybrala jsem ten vpravo,s cernou kabelkou. Bohuzel nemam lodicky, a nemohla jsem pujcit, ale byla jsem rada, ze (aspon podle meho nazoru) vypadam slusne. Byly to prijimacky na Matfyz, Informatiku. Otravujici bylo to, ze ta mala cast zen, ktere tam vubec dorazily, vypadaly jako :-(. Vetsinou to bylo tilko a legginy, bez kalhot, ano. Pupiky, kratke kalhoty, podprsenkove lemy…

MUDr.Lant
389 příspěvků 08.06.12 11:33

To musela být ale krásná podívaná. Myslím, že jsis na přijímačky vybrala dobře a adekvátně.
To LadyPapajka: ono opravdu dost záleží i na oděvu a nenechte se zmást tím krásným: „vždyt on si toho nikdo nevšimne, sedí nás plná posluchárna“, věřte, že od katedry je krásný výhled a že si človek všimne. Teď při hlídání písemek ve velkých posluchárnách musí bojovat, abych nevytáhla mobil a některé modely nenafotila, to je teprv pokoukaná.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit