Outlet Rakousko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alhambra
861 příspěvků 20.09.12 13:24
Outlet Rakousko

Snad neopakuju nějaké omleté téma, ale na konci října budu ve Vídni, tak mám v plánu navštívit Designer outlet v Parndorfu. Je tam více než 150 obchodů, což rozhodně projít nestihnu. Budu vám vděčná za vaše tipy na obchody, které se opravdu vyplatí navštívit. Mám spadeno hlavně na boty a kabelky, ale nepohrdla bych ani kabátem. Vím, že to není moc konkrétní dotaz, ale budu ráda, když napíšete své zkušenosti. Jaké úlovky jste si z outletu přivezli, o kolik byly levnější než v normálních obchodech a tak. Díky.

Reakce:

MP Markys
136 příspěvků 20.09.12 13:31

Podrobné zhodnocení bylo na webu : Muži v Česku- i s cenovým porovnáním.
Je to sice primárně pro mužskou módu, ale zhodnocení je to dost zasvěcené.

Alhambra
861 příspěvků 20.09.12 13:37

@MP Markys Děkuji, mrknu na to.

Mylady2
12409 příspěvků 20.09.12 13:41

Tak já jsem byla dvakrát. Přivezla jsem ručníky, nějaký nádobí a tričko na doma. Uz tam nikdy nepojedu;-) pro mě o ničem.
Obchodů je tam dost… Je tam dobré kupovat oblečení na sport. To co tam nabízí v Burberry je skandál:-(
Každopádně kdyby se Vám tam též nelíbilo tak doporučuji vzít hotel u Neusiedler Zee… Krásná příroda a výborná restaurace přímo u jezera.

Mylady2
12409 příspěvků 20.09.12 13:44

Jo a jestli je to levnější… To neumím hlavně u těch designer značek říct… Mnoho věcí jsem v jejich obchode snad ani nikdy neviděla. V Burberry měli pár trench coat ktere vypadali spíš jak z orsay…

viera666
957 příspěvků 20.09.12 14:25
suhlasim

S @Mylady2, do Parndorfu sa viac-menej oplati chodit na sportove veci. Ja som tam uz roky rokuce nebola, vadil nam ten system „hrabarna“. Inak som sa vzdy zastavila v Mangu, to ja mozem. Par krat som sa pokusila o Aignera ci Armani, ale to som radsej hned vycuvala. Ale nie je to tam zas az take zufale ako to popisujeme. Len netreba naozaj ocakavat nakupovanie na urovni, skor taky „nenoseny secondhand“. Aspon to byvavalo, ako je to tam teraz netusim. Ale co by som neobisla je Rosenthal, ten sa naozaj oplatil a vzdy qsom si tam nejake tie capinky nakupila.

Ginevra
646 příspěvků 11.10.12 11:02

T

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit