Overaly Ano/Ne??

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teetee
499 příspěvků 17.07.12 13:48
Overaly Ano/Ne??

Zdravím všechny módní nadšenkyně. Zajímal by mne názor všech na - v současné době supermoderní - overaly. Nemusíme se bavit o tom, že záleží na matroši i střihu, ale některé se mi fakt líbí a s vhodnými doplňky mi přijdou vyloženě šmrncovní.

Co vy na ně? Líbí, nelíbí, máte, nemáte, s čím kombinujete??

Dopřála jsem si tento a je to jeden z nejlušivějších kousků, který mam ve sbírce. Kdyby se naskytlo, sahla bych i po něčem takovém: 

Co vy?

Reakce:

Rabbit-Heart
644 příspěvků 17.07.12 13:59

Já je nenosím, protože si v nich připadám jak Dolores Hazeová, přestože je mi 25. Ale ten na druhém obrázku je krásný, elegantní, takový bych si klidně pořídila. Smůla, že v obchodě většinou mají jenom tohle:

teetee
499 příspěvků 17.07.12 14:11

@Rabbit-Heart no jasně. ideálně ještě s podmíranym vrškem, aby to udělalo bouchoře i z norální postavy :-D nicméně myslim, že se dají sehnat i hodně elegantní modely podobné druhému obrázku… jen finančně to je hodně jinde naž ty květovaný podivnosti :-D

saryvary
664 příspěvků 17.07.12 14:14
@teetee píše:
Zdravím všechny módní nadšenkyně. Zajímal by mne názor všech na - v současné době supermoderní - overaly. Nemusíme se bavit o tom, že záleží na matroši i střihu, ale některé se mi fakt líbí a s vhodnými doplňky mi přijdou vyloženě šmrncovní.

Co vy na ně? Líbí, nelíbí, máte, nemáte, s čím kombinujete??

Ten druhý je krásný, mít na to figuru (respektive, kdyby ho vyráběli v mé velikosti :-) ), brala bych ho. Moje dcera má overalů několik - s dlouhými nohavicemi - nosí je ráda. Je hodně vysoká a štíhlá a sluší jí. Takže já proti overalům nic nemám.

saryvary
664 příspěvků 17.07.12 14:15
@Rabbit-Heart píše:
Já je nenosím, protože si v nich připadám jak Dolores Hazeová, přestože je mi 25. Ale ten na druhém obrázku je krásný, elegantní, takový bych si klidně pořídila. Smůla, že v obchodě většinou mají jenom tohle:

Tyhle pyžamoidní tak možná na dovolenou k moři.

Mylady2
12409 příspěvků 17.07.12 14:16

@teetee Krásné!!!mam jen jeden z minulého roku uz:-( ted jsem nic nenašla......ten druhý je prosím odkud?

Canavi
224 příspěvků 17.07.12 14:35

Overaly podle mne sluší jen dokonalým postavám.

Jen mne vždycky zajímalo, jak se v tom chodí na záchod. Bála bych se, že ho někde ucourám o mísu.

Superstar
67 příspěvků 17.07.12 14:55

@teetee
Mně se líbí víc ten druhý. U toho prvního overalu se mi líbí vršek, ale jaksi nemůžu přijít na chuť délce těch nohavic. Opticky to deformuje nohy.
Overaly se mi líbí, uvažuji nad koupí. Ale taky jsem uvažovala nad praktičností, hlavně co se nutnosti jít na WC týče…

Jetthro
1129 příspěvků 17.07.12 14:58

Mam jeden s kratasy, nastesti ne takovy pyzamo na obrazku, ale docela jednoduchy - bezovy, z kvalitniho materialu, rukavy se daji bud ohrnout a pripnout nebo nechat dlouhe a gumu to ma na bocich takze neni neprijemna a netlaci. Vepredu ma zapinani na zlate obycejne kulate knofliky (ty zacvakavaci). Nicmene nenosim ho casto prave kvuli tomu ze mi to neprijde jako ten nejpraktictejsi kus obleceni..a na zachod se v tom chodi fakt blbe :D

azavina
27 příspěvků 17.07.12 18:02
trpaslík v batolecím

Můj styl to není, ale proti overalům nic nemám a na jiných lidech se mi líbí a dokážu ocenit. Nicméně, já sama bych v něm vypadala jak ošklivý zlý trpaslík Myslím si totiž, že overaly sluší nejvíce vysokým, štíhlým slečnám a nebo dámám, co je umí nosit. Bohužel, nejsem ani jedno.

Pirek
6768 příspěvků 17.07.12 20:22

Overal? Jedině tohle!

system_error
815 příspěvků 17.07.12 20:37

Tak ten druhý vypadá dobře, ale jak tu bylo řečeno, člověk na to musí mít postavu, jinak je to průšvih. Na mě jsou až moc nepraktický, a to i v případě, že bych na ně měla postavu, jakože nemám :-)

Karoleenah
2322 příspěvků 17.07.12 20:57

Z overalů mám trauma z dětství (nebo spíš rané puberty), měla jsem dva - jeden tmavozelený, o tom si dodnes myslím, že mi slušel, ale tenkrát pochopitelně džínotričkové spolužačky hned ten den, co jsem v něm přišla do školy, zasáhly, že ať už to proboha nikdy nenosím, že je to strašný. No a druhý, rozevlátý letní na ramínka s růžovýma kytičkama jsem si přišlápla a při pádu rozbila keramické hrnečky, které jsem koupila pro svoje kamarádky. Takže o praktičnosti těchto oděvů už vím svoje. :D Nicméně overaly se mi pořád líbí, dlouhé i krátké, výhrady mám jen k těm bavlněným nabraným, nejlépe s dlouhými nohavicemi dole do gumičky, ty často vypadají jak pyžamo. Tyhle černé jsou super, podobný jako ten první, akorát v bílé s tenkým tmavofialovým páskem, měli u nás v sekáči, jenže jak už to s bílými sekáčovými věcmi často bývá, byl špinavý od make-upu.

MP _Samantha
79 příspěvků 17.07.12 21:29

Nevím proč, ale cítím se v tom hrozně divně (že je to jeden kus materiálu) a nemohla bych je nosit. Ale na štíhlých a vysokých slečnách ano, elegantní i květované verze (pokud to nejsou ty deformující i štíhlou postavu).

Malina jahodová
175 příspěvků 17.07.12 21:51

Ty černé overaly na fotkách vypadají moc hezky a slečnám sluší. Osobně bych to ale nenosila. Nemůžu si pomoct, ale připadala bych si důstojněji v kalhotách a topu stejné barvy. Vypadalo by to skoro stejně, jen ve svou kusech. Asi jsem staromodní, ale pořád v tom vidím dupačky. Když je nosí někdo jiný, tak se za ním i s radostí otočím, pokud má zvlášť vyvedený kousek, ale sama to jaksi nechci.

-mouchacha-
6 příspěvků 18.07.12 09:19

Uá, měla jsem jeden spíchnutý od tety, tak před 12ti lety. A jednou se mi zasekl zip zrovna když… No prostě od té doby už nikdy! Maximálně tak manželovo montérky na malování!

Sekhmet
1918 příspěvků 18.07.12 09:22

Overal na tom druhém obrázku bych, mít o patnáct kilo míň, brala všema deseti. Toužím po nějakém už celá léta. Bohužel, jsem do nich tlustá.

sarinka.v
423 příspěvků 18.07.12 09:24

Když jsem mohla na lyžích konečné shodit kombinézu (tam přece všichni víme jak to bylo s WC), tak se do overalů nijak nehrnu…Zkusím ho, líbí se mi, ale necítím se v tom, stejně jako jsem se necítila v kombinéze :)

Mylady2
12409 příspěvků 03.10.12 16:55
Overal

Co nosit pod takový overal? Bez to moc nejde protože výstřih je při pohybu skandální;-)))
Má někdo nějaký nápad?

Rabbit-Heart
644 příspěvků 03.10.12 17:00

@Mylady2: Vzpomněla jsem si na tohle: http://www.purestylegirlfriends.com/…ng-tape.html Jinak takovou tu silikonovou nalepovací podprsenku nebo nálepky na bradavky :)

Mylady2
12409 příspěvků 03.10.12 17:07

@Rabbit-Heart asi to přilepím;-) silikon. Podprsenka nee. Když už podprdu tak jedině takovou která mǔže byt vidět;-)
 Díky…

Caralina
916 příspěvků 22.11.12 12:34
Nee

Jednak mám pocit, že tohle sluší málokomu. Navíc, mám malé dítě a overal jsou prostě dupačky :-)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit