Ozdoby do vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanite
6 příspěvků 02.03.13 21:36
ozdoby do vlasů

Zdravím všechny, vím že toto téma nesouvisí s oblékáním ale je to také doplněk. Chtěla bych poradit s výběrem nějaké ozdoby do vlasů. Ne čelenky s obrovskými pestrobarevnými květy nebo mašlemi, na to mě neužije. Nemáte pro mě inspiraci?

Reakce:

LorelaiH.
2998 příspěvků 02.03.13 21:47

A máte nějakou představu, co byste vlastně chtěla na hlavě nosit? A jaké vlastně máte vlasy? Barvu, délku, rovné/vlnité…
Takhle se fakt těžko radí

hanite
6 příspěvků 02.03.13 21:59

Hnědé, rovné, dlouhé do pasu. Já mám představu co nechci a to jsou ty květo-mašle, jinak tápu. Ted jsem narazila na šátky co se dají nosit i jako gumička, ale to je tak všechno.

Morže
1091 příspěvků 02.03.13 23:45

Sponky, pírka, stužky, čelenky… chce to kreativitu.

Hyacinta
79 příspěvků 03.03.13 00:35

Zkuste pohledat na internetu pro inspiraci, ale když z toho osekáte mašle a květy, moc toho nezbyde. Snad jen samotné čelenky v různých barvách, různé sponky, hřebínky, korálky, fascinátory, pírka, jehlice, na pinety přilepit cokoliv - knoflíky apod… Takhle se těžko radí. Možná, pokud máte dlouhé vlasy ze kterých jsou motat různé účesy, vsadila spíš na tohle, než na samotné ozdoby, nechala bych vlasy promluvit jako ozdobu :)) Ono do vlasů se jako ozdoba při troše fantazie dá vetknout cokoliv, záleží na povaze, typu a odvaze nositelky.

odvaha? :D

jéžiš, to je obrázků, nějak jsem se do toho ponořila :))

Příspěvek upraven 03.03.13 v 01:04

PythonRegius
286 příspěvků 03.03.13 00:55

To je tedy těžce obecný dotaz. Já bych spíš doporučila navštívit nějakou prodejnu v okolí, kde tyhle blbinky prodávají, a prostě si všechno prohlédnout a vybrat to, co se vám líbí. I pokud vyloučíme vše s mašličkami a kytičkami, stále nám toho zbývají kvanta. Spíš by bylo rozumnější, kdyby tady spolupekelnice házely odkazy na osvědčené e-shopy, nebo tipy na kamenné prodejny, kam by se dalo zajít. Zdá se mi to schůdnější, než sem kopírovat obrázky do alelůja. (Já můžu doporučit akorát drogérky, protože jsem líná a vystačím si s nějakou tou gumičkou a větším skřipcem do sprchy, případně použiju dlouhý štětec místo jehlice). Pokud chcete něco originálnějšího, nemuselo by být marné prolézt Fler.

Jinak ty ukázky výše jsou bezva, nadchly mě ty kostlivé ručičky, ale ty by asi na přírodně barevných vlasech nevypadaly tak efektně.

Hyacinta
79 příspěvků 03.03.13 01:07

Také myslím, že by bylo dobré poradit si i prodejny a nebo rovnou osvědčené prodejce na fleru. Já si tedy většinu ozdob do vlasů tvořím sama, případně to jistí ebay, tam je podle mě sehnatelná i většina z obrázků nahoře.

Barr.b
143 příspěvků 03.03.13 19:11

Já občas nosím korálky. Udělám tenoučký copánek, navléknu na něj do požadovaných míst několik korálků a copánek si buď nechám nebo rozpletu :)

Denyna
4101 příspěvků 03.03.13 19:17

Sponky mám ráda z flexi8.com, ale chápu, že ten styl není pro každého

Lennita
145 příspěvků 08.03.13 09:48

@Hyacinta prepacte OT ale chcem sa spytat kde ste nasli sponky na obrazku 10 a 15, su krasne a hrozne by som take chcela.

Hyacinta
79 příspěvků 08.03.13 17:07

@Lennita Ráda bych vyhověla, ale obrázky jsem našla hlavně na tumblr, tudíž přímý prodejce nedohledatelný, ale podobný styl sponek je sehnatelný, jak už jsem napsala, také na ebay, pokud tam umíte trochu hledat, zkuste se podívat pod různými výrazy jako „vintage, antique, Tibet“ v kategorii hair accessories, je tam hodně podobný styl, třeba najdete tu svoji :-)

odkaz

Lennita
145 příspěvků 09.03.13 21:39

@Hyacinta Dakujem :) skusim sa tam pozriet mozno nieco objavim.

Chari
541 příspěvků 09.03.13 22:42

@Lennita Ta modrá je odtud http://www.etsy.com/…e-brass-lace ta 15. nevím. Ne, že bych věděla odkud jsou, ale stačí použít google images nebo tineye.com pro vyhledání stejného obrázku :)

Lennita
145 příspěvků 10.03.13 02:39

@Chari skvele, vdaka za pomoc, netusila som ze sa da vyhladavat aj podla obrazku..aspon som sa dozvedela zas nieco nove :)

Jane379
7 příspěvků 09.10.14 18:35

Ahoj, lepší by byla orientační fotka, co přesně si představuješ. Osobně taky nemám ráda nic až moc nápadného. Sháněla jsem na svatbu sestřenky nějakou pěknou štrasovou sponu a brož, narazila jsem na internetu na obchod bizu, je to teda v praze, ale zboží mi odeslali druhý den. Podle mě je tam velký výběr a mohlo by se ti něco líbit. Prošla jsem si předtím město, ale doplňky v obchodech mi potom přišly zbytečně předražené.

Magin
6 příspěvků 07.12.14 22:41

Zdravím :) Prosím pekne mate nejake tipy na hezke a prakticke ozdoby pro malé holcicky? Chtela bych timto potesit nekolik holcicek z krouzku mažoretek.:)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit