Padělky oblečení v luxusních obchodech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

volfish
905 příspěvků 24.11.14 14:19
Padělky oblečení v luxusních obchodech

Zrovna čtu http://www.novinky.cz/…obleceni.htm

co vy? nakupujete značkové oblečení v ČR? Nebojíte se padělků?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

vashtie  24.11.14 14:21

@volfish Ne v OC na Praze 1 ;-)

stes  24.11.14 14:42

Jojo, na světě už nejsou žádné jistoty - dáte 15 za svetr, pochlubíte se v CJMDNS nebo CJSDK a pak nastoupí ČOI a máte jistotu akorát v tom, že v Sapě by Vás to stálo 100× míň.

surrik
2489 příspěvků 24.11.14 14:52

A kde jinde se má kupovat značkové oblečení? Ale co se divím, stačí ty výsledky kontrol benzínek, potravin a člověk má jasno, že si nemůže být jistý nikde ničím.

stes  24.11.14 14:53

Rozčiluje mě, že se nezveřejňují jména obchodníků, konkrétní padělky /a nejenom v tomto sortimentu/.

vashtie  24.11.14 14:58
@surrik píše:
A kde jinde se má kupovat značkové oblečení? Ale co se divím, stačí ty výsledky kontrol benzínek, potravin a člověk má jasno, že si nemůže být jistý nikde ničím.

V ověřených obchodech a ne v pofidérních multibrand „buticích“ nebo outletech…

surrik
2489 příspěvků 24.11.14 15:00

@vashtie ale oni tam nepíšou kde to bylo konkrétně.

lioncity  24.11.14 15:01
@surrik píše:
A kde jinde se má kupovat značkové oblečení? Ale co se divím, stačí ty výsledky kontrol benzínek, potravin a člověk má jasno, že si nemůže být jistý nikde ničím.

Tak konkretne dolce gabbana maji butik v parizske, coz je pro me zaroven jedine misto k nakupu. V „OC na P1“ bych to fakt nekupovala.

ted se mi ten clanek nechce znova otvirat, ale pokud to bylo zbozi dolce gabbana (tim spis fakt dolce gabbana, zadne gb a podobne veci pro pubertaky) a veci tommy hilfiger dohromady v jednom obchode, tim spis by mi to pripadalo podezrele. Cimz samozrejme neomlouvam toho konkretniho obchodnika, jen vysvetluji, proc bych si tam ja nic nekoupila.

vashtie  24.11.14 15:08
@surrik píše:
@vashtie ale oni tam nepíšou kde to bylo konkrétně.

Tak pokud někdo nakupuje v „luxusním značkovém obchodě“ na P7, potom mu to snad i přeju…

surrik
2489 příspěvků 24.11.14 15:14

@vashtie a proč? Nenakupuju ani na 7 ani v OC na 1 (mám to z ruky), ale proč přát někomu špatný nákup, když za to platí jako za „pravé“ zboží a neví, že je to padělek? To nechápu. Tuhle jsem byla líná zajít do Gantu pro vyhlédnutou věc a koukala jsem že ji mají v Mallu! Cože v Mallu? Je to sice divné, ale zase by mi to přišlo až domů a nemusím se tam vláčet. Pak jsem si to rozmyslela, protože jsem si to chtěla ještě zkusit. Ale možná bych si taky koupila padělek? Možná jo možná ne…

Doudou
1233 příspěvků 24.11.14 15:51

Ten článek už nejde zobrazit. Co tam bylo?
Zase UL, že v Pařížské prodávají fejky?

Chamonix
650 příspěvků 24.11.14 15:54

Stejné se řeší i v jiných diskuzích paralelně :-(

Oldyn
5033 příspěvků 24.11.14 16:08

Já už to slyšela v so z rádia. Dva obchody v Praze a jeden majitel, nechápu proč to ta čojka nechce zveřejnit. Tady jsou tak strašný zákony!

stes  24.11.14 18:25

@Oldyn Majitel nebo majitelka má drápky někde pěkně vysoko :-(

Kay_Adams
1612 příspěvků 24.11.14 18:29
@stes píše:
@Oldyn Majitel nebo majitelka má drápky někde pěkně vysoko :-(

Ale trt makový vysoko.
Kým to nie je právomocné, tak prezumpcia neviny - nič sa nezverejňuje.

stes  24.11.14 18:35

@Kay_Adams Ok, může být. Ale nešlo o žádný rozsudek, takže nemusí hned uvést jméno podnikavce, ale obchod ten a ten v té a té ulici…Chytrej člověk dovede uvést vypovídající informace, aniž by cokoliv porušil…když už máme zákony na straně šmejdů.

Kay_Adams
1612 příspěvků 24.11.14 18:44

@stes
Ide o správne konanie. Platia rovnaké pravidlá.
Tú druhú časť radšej nekomentujem…

Oldyn
5033 příspěvků 24.11.14 18:55

@Kay_Adams
A jak dlouho si na tu pravomocnost počkáme? Nepoctivost bych řešila okamžitě, nač čekat? Konkrétně správní řízeni v pohonných hmotách, kterou odhalila ČOI, se táhe už několik měsíců!

stes  24.11.14 19:13

@Kay_Adams Vůbec nejde o to, v jakém je to stadiu a o jaké jde úkony. To mě skutečně nezajímá, takže já nebudu komentovat ani tu první část. Z mé strany šlo o nechuť k tomu, že dál budou zákazníci klamáni a že mě osobně to štve.

Kay_Adams
1612 příspěvků 24.11.14 19:15

@Oldyn
Nie som z ČOI, netuším.

Ale asi som zabudla, aká výživná je diskusia na novinkách :D

"Určitě slušný majitel a volič TOP 09,nebo ODS, který byl mávat červeným papírem..,proti Zemanovy, za jeho vůlgární projevy.

Teprve od nástupu Miloše Zemana a současné vlády, jsou odhalování tito podvodníci.
Doufejme, že budou zveřejněny jejich obchody hodně brzy, než-li jim ve Vrchlabí najdou vážnou nemoc!!"

Kay_Adams
1612 příspěvků 24.11.14 19:21

@stes
Dva kliky na gugl.

„Jedná se o obchody s názvem WALL STREET v Ulici Milady Horákové v Praze 7 a v obchodním centru Bílá Labuť v ulici Na Poříčí v Praze 1. Obchody provozuje polský občan, živnostník, Tomasz Romanowski.“

Oldyn
5033 příspěvků 24.11.14 19:26

@Kay_Adams
Vás je tady škoda! Díky.

stes  24.11.14 20:15

@Kay_Adams No vida, že to jde :-), dík.

Dodatek - Tak jsem se mrkla na jeho stránky…to mu fakt někdo žral? (sorry)

surrik
2489 příspěvků 24.11.14 20:28

@Kay_Adams v Bílé Labuti byl někdy nějaký luxusní obchod? :)) to je fakt vtip dne, skočila jsem novinkám na jejich luxusní titulkovej špek!

SweetPotato  24.11.14 20:34

@surrik
To nejste sama. Četla jsem to na Iděsu a M. Horákové ani Bílá Labuť mne fakt nenapadla!

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit