Paleto jako kabát

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Colombina
49 příspěvků 27.08.14 20:13
Paleto jako kabát

Myslíte, že jsou paleta pořád přijatelná? Já mám totiž zažité paleto z 90. let od mojí mamky a tenkrát to žádná extra paráda nebyla.

Dnes jsem totiž náhodu objevila tato paleta, zde jedno z nich (ostatní jsou podobná) a připadají mi moc pěkná a elegantní.

Co myslíte?


Reklama


Reklama

Reakce:
 
adilah
29 příspěvků 27.08.14 21:38

Já osobně mám výhledově v plánu si paleto pořídit. Dokonce mě zaujala stejná kolekce jako vás :) Řekla bych, že mimo rozhodně nejsou, ale jestli bude výsledek nebeský nebo pekelný, záleží na nositelce.
Za prvé bych se bála riskovat paleto na mohutných postavách. Přecijen je to v zásadě střih „stan“, takže hrozí dojem beztvaré obludky. Ale záleží samozřejmě na konkrétních případech. I souměrná postava větší velikosti by to unesla. Na druhou stranu bych byla obezřetná i u majitelek propadlých schlíplých ramínek, protože ramena jsou hlavní část těla, která paleto „nese“ a vytváří tak tvar outfitu, potažmo nositelky.
Taky bych doporučovala se držet zásady volný vršek - úzký spodek, takže ideálně úzké kalhoty nebo třeba pouzdrovou sukni. To je rovněž z důvodu zachování hezkého tvaru postavy.
No a jako poslední bych vám doporučila zvážit, jestli to dokážete sladit se svým šatníkem stylově. Já bych volila přísnou jednoduchou eleganci nebo jezdecký či lovecký styl, ale určitě by šlo vymyslet i něco dalšího.

 
Colombina
49 příspěvků 27.08.14 21:48

@adilah Naprosto s vámi souhlasím - s tím jak ho nosit a k jakým stylem :). Nevíte náhodou cenu toho konkrétního paleta? Na stránkách uvedená není, tak tuším, že bude exkluzivní, stejně jako paleto samotné :D.

 
adilah
29 příspěvků 27.08.14 21:57

@Colombina Když jsem si je prohlížela já, ceny ještě na webu byly. Myslím, že to bylo okolo 7 tisíc. Snad té ceně odpovídá i kvalita (jak už bylo řečeno v diskuzi o této značce v „rychlovkách“, jejich saténové šaty jsou ušité už na pohled dost mizerně). Pokud ano, myslím, že je to zajímavý kousek do šatníku. Navíc člověk podpoří domácí produkci :D

 
Colombina
49 příspěvků 27.08.14 22:04

Aha, tak na rychlovky mrknu. Je pravda, že ty saténové šaty jsem také viděla a nezdály se mi pěkně zpracované (krabaté švy a tak, prostě klasické nedostatky u tohoto materiálu).


Reklama

 Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama