Pánové v sukni? Možná normální budoucnost?

Fotoalbum tématu (22) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

seznam.mih  20.09.11 08:58

Co si myslíte o chlapech, co si vemou sukni, nebo kilt? Podíváte se na ně s obdivem, nebo s odporem? Líbí se vám to, nebo je to pro vás ještě nezvyklé?
Osobně když někoho takovýho potkám, tak mě to nijak neuráží, ani neudivuje. teda jako podívám se, jak ladí se zbytkem oblečení, jak už mám ve zvyku :)) Ale tak trošku mě mrzí, že ženské si můžou vlastně nosit co chtějí, a chlapi se radši drží toho svého standartu, aby nebyli nařčený za buzíky, teplouše a já nevím co všechno :/ a k tomu všemu, co jsem četla v diskuzích, je pro pány mnohem pohodlnější sukně, protože je nic neškrtí v rozkroku (kalhoty, kraťasy..) a libují si v chození na ostro :DD
Prostě - když potkáte kluka v sukni, či kiltu, poslali byste ho do pekla se převlíknout, nebo to přijmete?

Najdete v encyklopedii: Gothic

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reakce:

GreatSusan  20.09.11 12:23

V sukni potkavam spis alternativni jedince typu goth, punk nebo anarcho, ti maji vetsinou docela promakany styl a vsechno vzajemne ladi. Minule jsem potkala kluka v kiltu kombinovanym s trickem a boots, bylo mu tak okolo triceni, vypadal opravdu dobre a napadny vzhled bez problemu ustal - u toho jsem si akorat pomyslela, ze je to frajer a hodila po nem ockem :-)) Chlapu, co nosi ruzne zavinovaci sukne na doma znam vic, nosi je proste z duvodu pohodlnosti - ven by v nich ale asi nevylezli. Celkove, kdyz potkam chlapa v sukni, tak me to nijak nerozhodi, at si kazdy nosi co chce.

Dahllie
2222 příspěvků 20.09.11 13:41

Já koukám spíš zvědavě :-D
Upravení chlapi v kiltu se mi vyloženě líbí (třeba takový Sean Connery). Ale oškubaný triko, kilt a pohory, jak se dá potkat v Anglii, to už není nic pro mě.
A takoví ti alternativní vlasáči, to je taky srdcovka :-D

Eiwen
134 příspěvků 20.09.11 19:09

Můj milý nosí kilt nebo delší „goth“ sukni - ovšem hodně jednoduchou, černou - poměrně často a mně se to moc líbí, nebýt mého povzbuzování asi by to neměl odvahu nosit kamkoliv kromě bytu a fesťáků…kombinace s jednoduchým trikem, vysokými botami a učesanými dlouhými vlasy je pro mě k nakousnutí.

Jinak, nádherné pánské sukně měl na přehlídce Gaultier, bohužel si už nepamatuji, v jaké kolekci.

MP _Samantha
79 příspěvků 21.09.11 06:48

Ano, ano, ano! Bohužel obvykle takových lidí moc nepotkávám, pak se dostanu na nějaký alternativnější koncert nebo nedejbože velký festival a můžu umřít :D Ale samozřejmě, jako u všeho, musí to být sladěné se zbytkem, čisté atd.

Olinka
2582 příspěvků 21.09.11 09:12

Já viděla chlapa v sukni naposledy v Zürichu na Street Parade. Teda. Po ulici před náma šla krásná, vysoká, štíhlá, upravená ženská v černých šatech s dlouhýma tmavýma vlasama, prostě úplný sex symbol. Přiznávám, že na pěkné ženské se dívám ráda (nemá to nic společného se sex. orientací) a tato byla obzvlášť pěkná. No a pak jsme ji předešli a byla chlap…
Ale jinak proti chlapům v sukni nic nemám, vážně:-) avšak Jiří Korn, který nosil (možná ještě nosí) slouhé sukně a k tomu barevně nalakované nehty, to už je trochu moc.

Emmea
75 příspěvků 21.09.11 11:26

Jeden chlap v sukni vyhrál v roce 2009 francouzskou superstar. Byl úžasný, sledovala jsem ho okouzleně od začátku do konce.
http://www.youtube.com/watch?…

Maja  21.09.11 11:55

Chlapi v sukních jsou super, vždy, když nějakého potkám a umí to nosit, tak mě to potěší. Ale nepokládám sukni - stejně jako podpatky a makeup - jako čistě ženskou záležitost, stačí se kouknout do historie, že to všechno už bylo chlapama dávno nošeno. Přijde mi to normální. Nevím, jak to přesně je, ale chlapům na nadobíčko přeci vyhovuje zima (Apu, když Manjula nemohla otěhotnět, tak se chladil na zmrzlinách:)), zatímco ženský musí být v teple. Takže to dnešní- sukně=ženy, kalhoty=muži -je možná obráceně, než by mělo:D

DanielaS
4599 příspěvků 21.09.11 16:59

Citim se divne, nikdy v zivote jsem nevidela chlapa v sukni. Kde to potkavate?

DanielaS
4599 příspěvků 21.09.11 16:59

Citim se divne, nikdy v zivote jsem nevidela chlapa v sukni. Kde to potkavate?

seznam.mih  21.09.11 18:00

DanielaS - já jich tu v Plzni taky moc nepotkávám, ale když už někoho vidím, tak mi rozhodně nepřipadaj zženštělý

Cinkitoo  21.09.11 19:06

Já jsem v sukni viděla jen Skoty a Korna, ale nikoho jsem nepotkala :( Můj přítel spí v noční košili, nejdřív jsem z toho byla na rozpacích, ale rychle to přešlo. On by totiž v ničem jiném ani nespal. Buď košile, nebo vůbec nic. To nic je sice lepší, ale nechci, aby se mi nastydl :)

MP scully  21.09.11 19:09

Faktem je, ze i puncochy byly puvodne pro muze - aby mohli nosit kratke kalhoty a meli v tom hezke nohy. V dobe rokoka muzi nosili o slusne vysoke podpatky. Pokud se nekdo citi dobre v sukni, tak je to jeho volba, ja sama jsem sukne az skoro do 18 nnosila vubec, maximalne tak na neci maturitu atd, ale dneska nosim saty a sukne mnohem cateji, nez kalhoty. U muzu - pokud je to soucast stylu (goth, retro romantic, punk, skotsky kilt atd.) tak beru, ale kdyby si muj chlap vzal na sebe cernou sukni a k tomu polosili, nebo uplnou kosili, se svym kratkym sestrihem vlasu v prirozene barve bez melitu a podobnych cicoradicek, tak by vypadal divne.

Eiwen
134 příspěvků 21.09.11 19:13
DanielaS ha detto : Citim se divne, nikdy v zivote jsem nevidela chlapa v sukni. Kde to potkavate?
Doma, na koncertech, občas i ve městě (ano, u nás v Brně…možná to bude tou poměrně velkou metalovou komunitou tady) a dost často za barákem v Bille, už si toho pána pamatuji a dost možná i on mě :)

Moncicanda
46 příspěvků 21.09.11 19:36

Mně osobně se to líbí velmi, kromě vzhledu je to pohodlné a praktické, což pánům přeji. A také to přináší do pánského šatníku více variability a fantazie. Doufám, že to bude čím dál častější. Co se dalších výjimečností týče, nijak se mi nepříčí ani líčení na mužích, některým to i sluší (černě zvýrazněné oči apod.). Přijde mi to stejně nepřirozené (přirozené - jak kdo chce) jako líčení žen. Já sama se většinou nelíčím, ale na druhých lidech mi to nevadí. Je mi ovšem jedno, jestli je to žena nebo muž, když to vypadá pěkně. výrazný make-up na celém obličeji by u muže vypadal asi divně, ale on tak často působí i u žen, takže je to asi na stejno :)

Beru
34 příspěvků 21.09.11 21:31

Upřímně řečeno, moc se mi to nelíbí, asi jsem konzerva :D Když je to čisté a sladěné tak ok, ale by to nosil přítel bych nechtěla. Viděla jsem osobně jen několik málo kousků na metalistech.

seznam.mih  22.09.11 08:48

Tak zrovna make-up teda moc u chlapů nepodporuju. Ale asi je to stejné jako že je spousta chlapů, kteří nemají rádi nalíčené ženy.
To spíš radši ať se o pleť starají stejně jako ženy. Když vidím u toho svýho, jaký beďáry se mu tvoří na bradě, když si holí vousy, bych mu nejradši nakoupila bůh ví jaký mastičky, poslala na kosmetiku, nebo ty krásný bílý beďárky vymáčkla, ale on se nenechá a radši bude chodit s fialovou pusou plnou jebáků, než aby se staral o to, jak tomu předejít :((
to už mi navrhoval, že bude nosit vousy, ale to teda fakt ne :D

hedvika
275 příspěvků 26.09.11 20:07
já teda na živo snad žádného muže na ulici nepotkala, ale pokud by to bylo vyreseno vkusne a nepusobilo by to na me zensky, protoze popravde chlap musi byt chlap, tak nic proti tomu nemam. Ba naopak bych chlapum prala, aby si taky mohli uzivat pohodlí sukní. jen teda klasický kostkovany kilt mi nepripada moc pekny a kdyz se podivate na ruzne web stranky firem, co siji sukne, nebo kilty pro chlapy tak jen maloktere vypadaji tak, ze by mi nevadilo, kdyby si to muj pritel oblekl… zkrátka jeste to asi uplne nedozralo

kiwi  27.09.11 18:15

Chlapi v sukni (ovšem na způsob kiltu, nebo i Krišnových následovníků) se mi líběj - ale mám jednu, jedinou podmínku: Musej mít hezký nohy. Ne fotbalistický do O, ne rachitický hůlčičky do X… preferuju něco podobnýho, čím se honosí třeba většina tenistů… nebo basketbalisti… a samozřejmě Sean Connery :-) Pak se ráda pokochám…

Eiwen
134 příspěvků 27.09.11 18:22
kiwi ha detto : Chlapi v sukni (ovšem na způsob kiltu, nebo i Krišnových následovníků) se mi líběj - ale mám jednu, jedinou podmínku: Musej mít hezký nohy. Ne fotbalistický do O, ne rachitický hůlčičky do X… preferuju něco podobnýho, čím se honosí třeba většina tenistů… nebo basketbalisti… a samozřejmě Sean Connery :-) Pak se ráda pokochám…

Ano, to je nezbytná podmínka! (koneckonců, i u žen a sukní…) :)

A ještě k některému z komentářů výše - zdá-li se vám muž v sukni zženštilý, není to tou sukní. Opravdu.

kiwi  27.09.11 18:24
Eiwen ha detto :
A ještě k některému z komentářů výše - zdá-li se vám muž v sukni zženštilý, není to tou sukní. Opravdu.
Také bez výhrad souhlasím :-)

monicka
565 příspěvků 27.09.11 18:31

Pamatuju si, že asi před deseti lety jsem v Malešicích před poliklinikou viděla pána v dlouhé stříbrné sukni. Vůbec už nevím jak vypadal ani co jiného měl na sobě, ale tohle mi strašně uvízlo v paměti :).
Jinak jsem pro, pokud se to tak nějak hodí k jeho stylu. Já si taky nosím co chci, tak proč ne chlapi?
Ale kilty jen pro Skoty! (A nejen Connery, ale i Ewan McGregor a David Tennant v něm vypadají skvěle :) ).

chekotay
410 příspěvků 17.04.12 16:54

Sám nosím sukni, dlouhou černou zavinovačku až po kotníky, a pro méně formální příležitosti neváhám vzít si k ní antracitové sako. Nabídka podobných „formálních“ sukní je bohužel velmi malá, většina toho, co je k dostání, je goth/metal produkce, která by potřebovala odřezat ozdoby a sešít prostřihy. :)
Po dlouhém váhání jsem se odhodlal odhalit kolena (byť kraťasy jinak nosím běžně) a zvolit jinou barvu, a oblékl jsem zelenou sukni nad kolena. Původně jde o sukni dámskou, ale z výstroje ČSLA, a za komunistů se šily takové mundůry, že by v nich vypadala mužně i Betty Page, takže to vypadá líp na mě, než na ženě. :-D Příjemná věc na procházky přes les k rybníku za letních paren, a za pět korun…
Paní krejčová mě ještě nakazila myšlenkou kiltu, tak to teď promýšlím. :)
Dnešní společnost je naštěstí nastavena tak, že sukni si dovolí obléci jen chlap, který na to má fakt koule. :)

Hiisi
4 příspěvky 17.04.12 19:00

Můžu říct, že mi takové oblečení připadá přitažlivé. Když už si muž něco něco takového (zde ne úplně obvyklého) obleče, většinou i ví, s čím to zkombinovat, aby vypadal pořád jako chlap. Soudím aspoň podle těch pár případů, které jsem měla možnost potkat.

belle de jour
96 příspěvků 17.04.12 23:04

já potkala jen jednoho, na firemním večírku před lety (byl to originál skotský dudák) a podařilo se nám ho vyprovokovat, že kilt nadzvedl a skutečně byl na ostro, tak jsme byli všichni spokojení :))

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit